Şimdi Ara

Uzaktan Eğitim İle Yüksek Lisans?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Marmara Üniversitesinin yüksek lisans başvuruları başladı. Tezsiz e kayıt olmayı düşünüyordum fakat uzaktan eğitim programı da var sanırım. 2 bölüm için açmışlar gerçi ama başka üniversitelerde bölümümle ilgili açılmış olan programlarda var. Aranızda uzaktan eğitim ile yüksek lisans yapmış olan var mı? Avantajı-dezavantajı nedir? Birde ücretlendirilmesi ile ilgili bi bilgiye ulaşamadım. Tezsiz örgün ile fiyatları aşağı yukarı aynı mıdır? Teşekkürler

• Askerlik için düşünüyosan tezsiz avantajlı değil. Tezli'ye yönel 3 yıl 4 ay ertelensin. Tezsizde 1,5 sene erteleniyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caens

Askerlik için düşünüyosan tezsiz avantajlı değil. Tezli'ye yönel 3 yıl 4 ay ertelensin. Tezsizde 1,5 sene erteleniyo.

tezsiz de 1.5 sene bitince + 1 yıl daha tecil ediliyormuş 2.5 yıl toplamda oluyor diyorlar
  • Bayanım :D ve akademik kariyer düşünmediğimden tezliye de sıcak bakmıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cceylan86

Bayanım :D ve akademik kariyer düşünmediğimden tezliye de sıcak bakmıyorum :)

Merhaba Yüksek lisansa başladınız mı Marmara'da? Bende bu dönem düşünüyorum ama marmara ve istanbul üniversitesi arasında kaldım. Eğer başladıysanız yukarıda ki sorularınıza siz yanıt verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocakli -- 15 Haziran 2017; 12:54:2 >
  • Bir doktora öğrencisi olarak hiç tavsiye etmiyorum. Etkileşimli ve birebir eğitimin size kattıkları çok başkadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrb yazdklarınızı okudumda askerlik için yüksek lisans düşünüyorm uzaktan tezsiz... nişantası üni kayıt olcam temmz ayında kısmet olursa 1.5yıl tecil edio dedgnz gbi.. tezliye kayıt olsam devam zorunlulugm olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Tezsiz uzaktan yüksek lisans yaptığımızda okul 1.5 yıl tecil ettiriyor askerliği, peki sonrasında ek olarak bir yıl da kendimiz tecil ettirebiliyor muyuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocakli

quote:

Orijinalden alıntı: cceylan86

Bayanım :D ve akademik kariyer düşünmediğimden tezliye de sıcak bakmıyorum :)

Merhaba Yüksek lisansa başladınız mı Marmara'da? Bende bu dönem düşünüyorum ama marmara ve istanbul üniversitesi arasında kaldım. Eğer başladıysanız yukarıda ki sorularınıza siz yanıt verebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Marmara Üniversitesinden mezun oldum ben geçen dönem. Açıkçası ben ve sınıf arkadaşlarım memnun kalmadık. Okulun adı var ama işe sadece adı var diyelim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.