Şimdi Ara

Uzakdoğu menşeili kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Moxpad x3, tuna s6, kz special edition gibi uzakdoğu menşeili kulaklık tavsiyesi verebilecek olan var midir? Bassları saglam ve telefon (note 4) ile kolay beslenebilecek bişeyler arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gs01 G kullanıcısına yanıt
    Sound Magic Pl-11 al MP4 nation adlı sitede 14.50dolar hemde 12 ohm çok kolay beslenebilir.

• RaceKıng26 R kullanıcısına yanıt
    Himm acikcasi tuna s6 siparis etmeyi dusunuyordum ama bu kulaklikta beni cezbetti. Siz kullaniyor iseniz bass kalitesi ve siddeti nasildir?

Evet gayet memnunum herşeyiyle fiyatına göre rakipsiz You tubedan pahalı kulaklıklara kafa tutan Sound magic pl-11 yazıp incelemesini izleyebilirsiniz.

Devanatajı mikrofonu yok 12 ohm olması çok avantajlı.

Sizde bir de cks77x var sanirim hocam. Bass siddeti ve kalitesi olarak hangisi daha onde sizce?

Cks 77x daha önde daha şiddetli ama Sound magicte gayet iyi en basslı kulaklık kullandıklarım arasınsa Hi Sound Wodoo 2 sonra Sennheiser Momentum İn ear ve Cks 77x derim Brainwavz S1 de Dunu Dn-23 kandmine te Sennheiser Cx-5.00 da Cx-3.00 da kullandım.

Sound magicin sesi daha temiz temiz yine basslı Audio Technica CKS 77x ise daha boğuk ses daha güçlü daha basslı ses sahip

Sennheiser Momentum İn Ear ise hem ses çok temiz çok detaylı sahnesi tizler belirgin basslar kapatmıyor ve vurucu derin bass sese sahip.

Hocam sennheiser su an butceni asar. Soundmagic aklimi celdi. Tuna s6 vardi aklimda cengelli oldugu icin ama onunla ilgili fazlaca yorum yok. Simdilik soundmagic pl11, tuna s6 ve kz speacial edition arasindayim.

Mutlaka incelemeyin izleyin incelemeyi you tubeta.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.