Şimdi Ara

Uzakdoğu Kökenli Aksiyon - Savaş - Dövüş Filmleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
55.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ichi the Killer,Kung Fu Hustle ve Zatoichi filmlerinde şiddet ve dövüş bolca var
  • quote:

Orjinalden alıntı: crossfire

Nicedir harddiskimde "Iron Monkey" diye bir film var. Bendeki sanki 1980'li yılların filmi gibi duruyordu. Bu film ne zamanın ? Afişinde "Tarantino sunar" dendiğine göre herhalde 90 ve sonrasıdır ?

film 1993 yapımı (http://www.imdb.com/title/tt0108148/).quentin tarantino'yu yeni farkediyorum.imdb de bu filmle ilgili bi kayıtını bulamadım.wiki'ye göre producer/presenter diye geçiyor bu film için.galiba bu filmi amerika ya sunan(tanıtan) gibi bişey yapmış quentin tarantino

quote:

Ichi the Killer,Kung Fu Hustle ve Zatoichi filmlerinde şiddet ve dövüş bolca var

ichi the killer ne zamandır indirilecekelr listesindeydi.sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billy_ -- 24 Temmuz 2008; 18:12:23 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_Mitnick

Ong-Bak
    Tom Yum Gonng

harbi sağlam filmlerdir.başrolde oynayan adam hiçbir hareketinde dublor kullanmamış tamamen real

+1 seyrettiğim en güzel filmlerden artı muay thainin hastası olur adam bu filmlerden sonra şahsen ben öyle oldum
  • ne zamandır film izleyemiyordum başlık gerilere düşmüş.neyse bu akşam izlediğim film...

aksiyon filmi diye indirdim ama çok ağır ilerleyen ve sıkıcı bir film.zaten hamlet'in bi uyarlaması mıymış neymiş.

Uzakdoğu Kökenli Aksiyon - Savaş - Dövüş Filmleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: pagan_chris

Taegukgi hwinalrimyeo
    güney kuzey kore savaşını anlatan güzel bir yapıt mutlaka izle

Uzakdoğu Kökenli Aksiyon - Savaş - Dövüş Filmleri

dün akşam hd rip ini seyrettim güzel filmdi gerçekten
  • Kimse "ip man" filmini önermemiş dövüş filmi dendiğinde tek geçerim müthiş bir film izlemenizi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zykon

Kimse "ip man" filmini önermemiş dövüş filmi dendiğinde tek geçerim müthiş bir film izlemenizi tavsiye ederim

Release Date:
    12 December 2008
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.