Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.236
Cevap
399
Favori
587.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar jimmy'nin skype adresi ispanya formalı olan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: El Niño

quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

forma almış arkadaşlara soruyorum.
    aldığınız en kaliteli forma hangi takımın?en kalitesiz keşke almasaydım dediğiniz forma hangi takımın?

PSG'nin forması çok kaliteliydi ama Monaco forması için aynı şeyi söyleyemicem malesef.

O birazda formanın markasıyla alakalı dostum. Her marka farklı kumaş ve dikim kullanıyor. Bana göre en iyi formalar Nike tarafından yapılıyor. İkinci ise Puma ve Adidas. Monaco ve Napoli gibi takımların formaları Macron, kumaş kalitesi vs. daha düşük.

Katılıyorum, Nike formalar kesinlikle çok daha kalite diğer formalara göre. Nike Galatasaray formam Adidas Real Madrid ve Milan formalarımdan çok daha kaliteli

Nike formalardaki drifit kumaş (hafif tırtıklı ve boşluklu) en iyi forma kumaşı bence. Hem kalite olarak hemde kullanılış olarak çok daha üstün. Bende İngiltere '13 deplasman forması var. Çok sıcak havalarda bile giyebiliyorum, vücudu yakmıyor.

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthas Litch King -- 14 Kasım 2013; 20:36:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

Formam geldi ama bana biraz kısa geldi uzunluğu 62 cm. Yalnız arkasında Ali yazıyor almak isteyen adaşlarım varsa mesaj atın.

Bizim ki hala kocaelinde duruyor toplama noktasında 2 gün oldu getirmediler çinden daha hızlı geldi arkadaş bu nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myakup04

quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

Formam geldi ama bana biraz kısa geldi uzunluğu 62 cm. Yalnız arkasında Ali yazıyor almak isteyen adaşlarım varsa mesaj atın.

Bizim ki hala kocaelinde duruyor toplama noktasında 2 gün oldu getirmediler çinden daha hızlı geldi arkadaş bu nedir ?

Gelir yarın filan. :)
  • quote:

Sağolasın hocam, şuana kadar aldığım en güzel forma diyebilirim.

hangi forma?
  • RoLaN R kullanıcısına yanıt
    Milan uzun kollu, diğer sayfada resimleri var
  • quote:

Milan uzun kollu, diğer sayfada resimleri var

Ne kadara almıştın kardeş ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CTCaos kullanıcısına yanıt
    23 dolar
  • quote:

23 dolar

Eyvallah kardeşim . Hayırlı olsun

• CTCaos kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam
  • Lazio'nun 2013-14 sezonu mavi veya lacivert formasını M beden olarak arıyorum, bu sitelerden alıpta satmak isteyen varsa P.M. lütfen!

bu:http://www.macron.com/shop/eu/en/lazio-maglia-gara-home-mm-13-14.html

veya:http://www.macron.com/shop/eu/en/lazio-match-shirt-tim-cup-final-12-13.html

veya:http://www.macron.com/shop/eu/en/lazio-maglia-gara-third-mm-13-14.html

• athurdan 4 ekimde aldığım formayı halen beklemekteyim, en son a1 hafta önce mesaj atmıstım anca bugun cevap verdi, peketimin çin postası tarafından kaybolduğunu söylüyor, birde şimdi ne yapalım diye bana soruyor. postanın benim sorumlulugumda olmadıgını, yeni forma göndermesini ya da para iadesi istedim. bakalım ne cevap verecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogorock

athurdan 4 ekimde aldığım formayı halen beklemekteyim, en son a1 hafta önce mesaj atmıstım anca bugun cevap verdi, peketimin çin postası tarafından kaybolduğunu söylüyor, birde şimdi ne yapalım diye bana soruyor. postanın benim sorumlulugumda olmadıgını, yeni forma göndermesini ya da para iadesi istedim. bakalım ne cevap verecek

Uzak doğudan yıllardır biseyler getiririm. Bu chinapost kada sıkıntılı bir firma daha görmedim. Kaybetme mı dersin 2ayda getirdi mı dersin. HKpost mis gibi. 3 tane anime figürü getiriyorum onlar da china ile geliyor bakalım ne olacak,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jimmy sanıyorum benim arkadaşla kanka oldu, iletişimde hiç sıkıntı olmadı. Attığımız maillere 5-10 dk içinde cevap geldi.
    Arkadaş bu sezonun Real formasını istedi ben de geçen seneki beyaz United.
    Onun ki hemen hazır oldu benim istediğimden sadece 7 Valencia varmış elinde, isimsiz istiyordum ama olur dedim. Premier lig patchli. Real forması şampiyonlar ligi patchli.
    Sanıyorum 1-2 sinde kargoya verdi dün geldi yani 12-13 gün civarında.

18 er dolardan 38 dolar ödedik.

Fotoğraf ekleyeceğim düzgün bi alet bulup çekebilirsem. Bende geçen senenin kırmızı forması da vardı orjinal 48 liraya bulmuştum. Onunla karşılaştırdım, amblem yukardan aşağıya boyut aynı ama sağdan sola yarım santim civarı daha dar jimmy'nin ki.
    Aynı şekilde AON yazısı da biraz daha ufak ama durup orjinaliyle karşılaştırırsanız anlayabilirsiniz. Aynı formanın orjinalini de incelediğim için şunu da söyleyebilirim kumaş kalitesi oldukça iyi. Son dikkatimi çeken orjinalde yaka iliklendiğinde düğmeler dışardan görünüyor bu ara kat yapıp oraya takmamızı sağlamış. Daha iyi olmuş diyebilirim.

Tayland kalite istedik ama öyle mi değil mi bilmiyorum çok da önemsemedim açıkçası. Yukarda saydıklarıma göre puan vermek gerekirse orjinale göre 8/10 puan alır.

Haftada 1-2 gün koşmaya çalışıyorum, vücudum fit sayılmaz zaten 179 boy 83 kiloyum ama M beden iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 15 Kasım 2013; 13:41:42 >

• İstediğimiz kadar ürün alma yetkimiz var mı ? Türkiyeye girişte sorun olur mu ?
  • Aliexpresste Competivite Sport adli saticidan aldigim formam geldi.
    Beden M Boy:187 Kilo:74 tam geldi.kollarda hic sikinti yok gayet rahat.
    tavsiye ederim.

• Yazı Yamuk degil mı @Rexuences96

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ayakkabı alıcam beton zeminde kullanıcam taban konusunda kararsızım bi yardımcı olur musunuz ?

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

• quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

Yazı Yamuk degil mı @Rexuences96

Yok degil sag taraftan fazla katladigim icin oyle gorunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meetal01 -- 15 Kasım 2013; 18:42:17 >

• ajax yada benfica alan var mı?forma kalitesi nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.