Şimdi Ara

Uzak doğu filmlerini ve dizilerini sevenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
12
Favori
24.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yori, yorum için teşekkürler evet 16 da bitseydi daha güzel olacakmış.yeni dizin hangisi? haberdar et bizi

bu arada p. man i indiriyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanzo hansai

quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

En iyi kore tarihi blog'u sanırım samguksagi.com.

evet senin bluefox veya ertuğrul ergeni fake'i olduğunu düşünürsek en iyisi odur kesin

2si de değilim böyle ithamlarda bulunduğunuza göre canınızı yakmışlar

hehe kendi kendini ele veriyorsun şu lafından bile fakein ta kendisi olduğun ne kadar anlaşılabilir : )) sen git orjinalin gelsin ^^ + benim canımı yakmak için yüz fırın ekmek yemeleri pardon yemeniz lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 6 Ocak 2012; 4:13:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Birce

Ya sahi bluefox vardı bi aralar

Yori, yorum için teşekkürler evet 16 da bitseydi daha güzel olacakmış.yeni dizin hangisi? haberdar et bizi

akşam başlayacağım birce :)
    senin tavsiyeleriden gideceğim. evlen benimle mary filmindeki kızın dizisi vardı ya resim yaptığı..
    onu izleyesim var.
    öbür yandan gülmekten ölmek istiyorum :)
    akşam ki ruh halimle belirlerim artık..

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet senin bluefox veya ertuğrul ergeni fake'i olduğunu düşünürsek en iyisi odur kesin

hehe kendi kendini ele veriyorsun şu lafından bile fakein ta kendisi olduğun ne kadar anlaşılabilir : )) sen git orjinalin gelsin ^^ + benim canımı yakmak için yüz fırın ekmek yemeleri pardon yemeniz lazım

Bu fake iddasını yaratan sensin canını yakmaslar böyle bir ithamda bulunmazsın bence ayriyetten onlar oldğuma emin oldğuna göre kendi capında senin canını yakmış olmalılar sonuçta ben başka bir mantık çıkartamıyorum buradan. Artık istediğini yazabilirsin seni ciddiye almayacağım devamında istediğin ithamda bulun

Arkadaşlar herkese giant dizisini tavsiye ederim çok güzel bir dizi ufak tefek saçmalıklar var ama çok iyi bir dizi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanzo hansai -- 6 Ocak 2012; 14:11:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yori

quote:

senin tavsiyeleriden gideceğim. evlen benimle mary filmindeki kızın dizisi vardı ya resim yaptığı..
    onu izleyesim var.

Beyler sakin olun

Güzel haber sevindim, painter fanlarına katılman ümidiyle

Bad family salt komedi diyebileceğim bir dizi. Şuanki ruh haline en uygun o sanırım :)

• quote:

quote:

quote:

onu izleyesim var.

Beyler sakin olun

Güzel haber sevindim, painter fanlarına katılman ümidiyle

Bad family salt komedi diyebileceğim bir dizi. Şuanki ruh haline en uygun o sanırım :)

aaa baktım birce çok güzele benziyor :)
    bu ara üyelik adıma puan vermiş biri yerin dibine sokmuş :D
    japonca desemiydim acaba.
    bugünlerde eğlenceli şeyler istiyorum içim karardı biraz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu fake iddasını yaratan sensin canını yakmaslar böyle bir ithamda bulunmazsın bence ayriyetten onlar oldğuma emin oldğuna göre kendi capında senin canını yakmış olmalılar sonuçta ben başka bir mantık çıkartamıyorum buradan. Artık istediğini yazabilirsin seni ciddiye almayacağım devamında istediğin ithamda bulun

Arkadaşlar herkese giant dizisini tavsiye ederim çok güzel bir dizi ufak tefek saçmalıklar var ama çok iyi bir dizi bence.

hadi hadi bırak bu işleri beni mi yiyeceksin ordan çok mu saf gözüküyorum . daha bir allahın kulunun bilmediği yeni açılmış dandirik bir blog sitesini burda hiç bir en iyi en kötü kore sitesi muhabbeti geçmeden sadece koreantürkün adı geçti diye illa reklamını yapma ihtiyacını anca o sitenin sahibi yani senin orjinal üyeliklerinin sahip olduğu kişiler yani bluefox veya ertuğrul ergeni yapabilir. sanırım kafan basmıyor benim canımı yaktıkları için değil çok bariz fake olduğun için yazdım bunu. ++ yineleyim benim canımı yakacak kalitede ve kıvamda değiller bunu yapabilmeleri için 100 fırın ekmek + biraz karakter sahibi olmaları (nız) gerekiyor. mide bulandırma bas git.

Kendinle çelilkiye düşüyorsun sitenin adını imza bile yapmışsın ki ilgi lazım sitene haklsın bire bir korea fans çakma bir siten var birde gelmiş burda reklama ihtiyacım yok diyorsun.Ben sevdiğim bir sitenin adını yazdım sana çok koyduysa bu seni ilgilendirir beni ilgilendirmez yada başka birilerini ben öneride bulundum canını sıktılarsa onlarla uğraş sizin gibi ergenlerle uğraşmakta bir dert kısacası seni blokladım yazdıkalrınıda okumayacağım ergen çocuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanzo hansai -- 6 Ocak 2012; 16:44:57 >

•  Uzak doğu filmlerini ve dizilerini sevenler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hadi hadi bırak bu işleri beni mi yiyeceksin ordan çok mu saf gözüküyorum . daha bir allahın kulunun bilmediği yeni açılmış dandirik bir blog sitesini burda hiç bir en iyi en kötü kore sitesi muhabbeti geçmeden sadece koreantürkün adı geçti diye illa reklamını yapma ihtiyacını anca o sitenin sahibi yani senin orjinal üyeliklerinin sahip olduğu kişiler yani bluefox veya ertuğrul ergeni yapabilir. sanırım kafan basmıyor benim canımı yaktıkları için değil çok bariz fake olduğun için yazdım bunu. ++ yineleyim benim canımı yakacak kalitede ve kıvamda değiller bunu yapabilmeleri için 100 fırın ekmek + biraz karakter sahibi olmaları (nız) gerekiyor. mide bulandırma bas git.

Kendinle çelilkiye düşüyorsun sitenin adını imza bile yapmışsın ki ilgi lazım sitene haklsın bire bir korea fans çakma bir siten var birde gelmiş burda reklama ihtiyacım yok diyorsun.Ben sevdiğim bir sitenin adını yazdım sana çok koyduysa bu seni ilgilendirir beni ilgilendirmez yada başka birilerini ben öneride bulundum canını sıktılarsa onlarla uğraş sizin gibi ergenlerle uğraşmakta bir dert kısacası seni blokladım yazdıkalrınıda okumayacağım ergen çocuk

hadi fake yürü anca gidersin. ben reklama gerek yok demedim okuma özürlüysen bir eğitmenden ders al. oturduğun belediyenin ücretsiz halk eğitim evlerinden yardım alabilirsin.

ben sitemin linkini imzama ezelden beri koyarım ben 2005den beri donanımhaberdeyim.

korea fans dediğin siteyi kimler kurmuş açmış zamanında git aran dolan öğrende gel. kim kimin çakmasıymış iyi öğren.

bluefox ve ertuğrul ergenlerinin fake'i olduğun açık. donanımhaberdeki konularımızı şikayet edip sildiren içten pazarlıklı fesat insanlarsınız. sizin ne mal olduğunuzu burda tek tek dökmeme gerek yok. hadi size dandirik google botlarının dışında bir allahın kulunun girmediği sitenizde bol şanslar.

fake

• Kore filmlerini severdim zaten ama bir ara Kore yapımı ''Denizler İmparatoru'' izlerdim güzel diziydi gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneAssassin -- 6 Ocak 2012; 17:51:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssasin

Kore filmlerini severdim zaten ama bir ara Kore yapımı ''Denizler İmparatoru'' izlerdim güzel diziydi gerçekten.

Denizler imparatoru efsane zaten türkiyede .Bence trt hd de oynayan 3 krallık dizisine bak derim süper dizi internette video larını bulamadım ama trt hd takip edersen izleyebilirsin şuan 10 bölümdeler sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssasin

Kore filmlerini severdim zaten ama bir ara Kore yapımı ''Denizler İmparatoru'' izlerdim güzel diziydi gerçekten.

Denizler imparatoru efsane zaten türkiyede .Bence trt hd de oynayan 3 krallık dizisine bak derim süper dizi internette video larını bulamadım ama trt hd takip edersen izleyebilirsin şuan 10 bölümdeler sanırım.

Bir izleyeyim bakiyim

• Meltem tv de var benzer bi dizi geçen gün zaplarken denk geldi “Büyük Kral“ ismi. Denizler imparatoru‘ndaki elemanlar dikkatimi çekti. Hergün çıkıyor olmasi gerek. 7-8 gibi tam dikkat etmedim ama meraklilarina duyurulur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleep -- 7 Ocak 2012; 17:51:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleep

Meltem tv de var benzer bi dizi geçen gün zaplarken denk geldi “Büyük Kral“ ismi. Denizler imparatoru‘ndaki elemanlar dikkatimi çekti. Hergün çıkıyor olmasi gerek. 7-8 gibi tam dikkat etmedim ama meraklilarina duyurulur :)

Meltem tv nin dublajı iğrenc ötesi valla bende gördüm ama altyazılı izliyorum açıkcası meltem tv gibi dandik bir tv de oynaması üzücü ayriyetten dublajlarda çok komik sanki bakkal hasan ile çaycı hüseyine çektirmişler diziyi.
  • quote:

quote:

Meltem tv de var benzer bi dizi geçen gün zaplarken denk geldi “Büyük Kral“ ismi. Denizler imparatoru‘ndaki elemanlar dikkatimi çekti. Hergün çıkıyor olmasi gerek. 7-8 gibi tam dikkat etmedim ama meraklilarina duyurulur :)

Meltem tv nin dublajı iğrenc ötesi valla bende gördüm ama altyazılı izliyorum açıkcası meltem tv gibi dandik bir tv de oynaması üzücü ayriyetten dublajlarda çok komik sanki bakkal hasan ile çaycı hüseyine çektirmişler diziyi.

Açıkcası hiç dikkat etmedim düblajlı olduğunu dahi hatırlamıyorum. Ama dediğiniz gibiyse uzak durulmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

Güzel filmdi izlemediyseniz bunu da önerebilirim;
    http://www.imdb.com/title/tt1587729/ Based On True Story
  • quote:

quote:

teşekkürler :)
    bu ara dublaj eleştirine katılıyorum o nasıl bir iğrençliktir ya.
    nefret ediyorum yapımlardan. o müziği vs her şeyi sığlaşıyor yapımın.
    *
    bu arada 3 idiots'u izledim ömrümde izlediğim en güzel filmlerden biri oldu.
    amiir khan oynuyor eğitim sistemine güzel göndermelerde bulunmuş

• quote:

quote:

quote:

*

Yav böyle bir yorum olabilir mi yeminimi bozacağım

Bir eğitmen olarak izlemem gerektiğini düşündüm lakin 160 dkymış baştan sona ritmik dinamik bir film dersen hemen indireceğim

• quote:

quote:

quote:

quote:

*

Yav böyle bir yorum olabilir mi yeminimi bozacağım

Bir eğitmen olarak izlemem gerektiğini düşündüm lakin 160 dkymış baştan sona ritmik dinamik bir film dersen hemen indireceğim

kötü mü olmuş yorumum birce :)
    hiç sıkmıyor bir iki yerde şarkı söylüyorlar ama kız erkek saçma şarkılardan değil bu kez şarkılarını bile izledim :)
    benim ilk on'uma girdi bir kaç cümle özellikle.
    çok güldüm. insani duygular merhamet eğlence hepsi vardı saçmalık diyebileceğim hiç bir şey yoktu.
    bu ara kore filmi değil ama herkesle izlenecek bir film :)

• Ben de indirdim ama elim bi türlü gitmedi izlemeye. @Birce o dans sahnesinden 3 tane varmiş sanirim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.