Şimdi Ara

Uyuyamıyorum belki de günde 3 saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 haftadır uyku düzenim bozuldu. Normalde 9 saat uyurum,ilk gün 7 saat uyudum ertesi gün 5 saat uyudum 13 gündür 3 saat uyuyorum. Başımı yastığa koyuyorum. Düşünüyorum, uyku gelmiyor acayip dinçim. 500 gr yogurt yedim yine aynı. gece 5 de yattım 9 da uyudum. Doktora gitmeyi düşünüyorum. Yardım edebilecek var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• hadi

• karnını doyur sonra sıcak bir süt iç 20 dk sonra uykun gelir bunu saat 1 gibi yap
  • keşke bende 5 saat uyuyabilsem
  • Aslında sen şizofrensin ve gece dışarda diğer karakterinin işlerini yapıyosun. Yatakta uyukladığını sanıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Paranoia

Aslında sen şizofrensin ve gece dışarda diğer karakterinin işlerini yapıyosun. Yatakta uyukladığını sanıp.

Kardeş alt tarafı uyuyamıyorum

• krdşim yorulmuyorsundur ondandır yada kafana çok kuruyorsun yatağa girerken yatamam yatamam iste ondan yatamasın yorulmuosan git bi çalış veya spor salonuna falan git kafanı dağıt gez dolaş ozmn bak nasıl aklına gelmez yatamamak kafayı vurduğun gibi yatarsın
  • Git bi halisaha yap sonra eve sicak dus ve sutunu ic yataga gec ve kitap oku uyutsun zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorulmak lazım
    cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: barbaros444

krdşim yorulmuyorsundur ondandır yada kafana çok kuruyorsun yatağa girerken yatamam yatamam iste ondan yatamasın yorulmuosan git bi çalış veya spor salonuna falan git kafanı dağıt gez dolaş ozmn bak nasıl aklına gelmez yatamamak kafayı vurduğun gibi yatarsın

Yorgun olunca da tam uyuyorum o da ayrı sorun. Mesela hali saha yormuyor artık, spor salonuna haftada 3 kez gidiyorum. İkisini bir arada yapınca eve gider gitmez terli terli uykum geliyor %85 uyuyorum %15 dus aliyorum :) Bu arada süt içmeyi hic denemedim . Cocukluktan beri sutu severim hep gunde 1 l iciyordum suan 500 ml icerim.

• kitap oku,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

kitap oku,

Sevmem hem denemiştim 1-2 dakikalik fake uyku

• Keske senin gibibolsam 30 sn daliyorum bende.Dossyum hep evde duruyorsam yorulmadigin icin uylun gelmiyor olabilir. Disarda basket top filan oyna bakalim gine uyuyamayacakmisin ?

• Mesele yourlmakla alakalı olmayabilir. Bende de böyle bir sorun başlamıştı 1 ay sonra depresyon teşhisi koydular, acilde falan uğraşmıştım baya. Bence yol yakınken bir doktora görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazentiksindim

Arkadaşlar 2 haftadır uyku düzenim bozuldu. Normalde 9 saat uyurum,ilk gün 7 saat uyudum ertesi gün 5 saat uyudum 13 gündür 3 saat uyuyorum. Başımı yastığa koyuyorum. Düşünüyorum, uyku gelmiyor acayip dinçim. 500 gr yogurt yedim yine aynı. gece 5 de yattım 9 da uyudum. Doktora gitmeyi düşünüyorum. Yardım edebilecek var mı ?

Madem dincain neden uyku ihtiyaci duyuyorsun bazen tam 8 bazen 7 uyuyorum yetiyor ama saglik acisindan 8 ve 4 saat uyusamda eger uyaninca dincsem sorun yok

• Hareket et, yapabiliyorsan spor yap, yüz kendini yor düşüncelerinden arın Akşam olduğunda birde süt veya papatya çayı iç sonra uykun gelecek zaten en tatlısından
  • Sana bir zararı yoksa 3 saate devam edebilirsin
  • namaz kil yan da tesbih çek
    uykunun gelme ihtimali yüzde 90

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sansar Salvonun bi sözü var. "Xanax'ı aldı Salvo uykuya daldı Salvo" diye Xanax diye yeşil reçeteyle satılan bir ilaç var. O ilaç baya uyku yapıyormuş söyleyim dedim :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.