Şimdi Ara

Uygun fiyattan Xiaomi ürünleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
48
Favori
34.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Hoş geldiniz =)
    Aşağıdaki ürünlerin hepsi Snapdragon işlemcilidir. Cihazlar sifir tam kutu, priz dönüşturucu, mümkün oldupunda silikon ya da daha iyi kilif ve tampered cam hediyeli. kayıtlı cihazların hepsinin iki hattı da kayıtlı.
    kayıt kalıcıdır. Kapanma riski yoktur.
    cihazlara 3 ay fabrika hatasına garanti vermekteyim. 6 ay yazılım destegim de mevcut

Ankara, Istanbuldan elden teslim edebiliriz.

Gaziantep, Antalya, Konya, bursa illerinden 35tl ilave ile elden teslim ayarlayabilirim.

YADA HAVALE SONRASI SAAT 5E KADARKİ SİPARİŞLERİ AYNI GUN KARGOYABILIRIM. Kargo ücreti alıcıya ait.

kredi kartı ve taksit seçenegim maalesef yok.
    Get için iletişime geçebilirsiniz. Komisyon size ait oluyor.

Elimizdeki ürünler :

NOTE 5 PRO 3/32 kayıtlı 197$
    NOTE 5 PRO 4/64 kayıtlı 220$

mi mix 2s 64GB (kayitsiz) 500$ WHITE

Mi8 6/128 (Pasaporta kaydedilmesi lazım) 450$

XIAOMI REDMI NOTE 6 PRO GLOBAL VERSIYON 4/64(KAYITSIZ KAPALI KUTU) 250$

XIAOMI REDMI NOTE 6 PRO GLOBAL VERSIYON 3/32 (KAYITSIZ KAPALI KUTU) 225$

POCOPHONE F1 6/128GB (KAPALI KUTU GLOBAL VERSIYON) (Pasaporta kaydedilmesi lazım) 400$

Bizim hizmet güvenli bir şekilde, müşterilerimizin gereğinden fazla para harcamalarını önleyerek onlara en iyi fiyat/performans mobil cihazları temin etmektir!

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz! Saygılarla, Hüseyin Karasay ve ekibi.

Referanslar için (Donanım Haber üye ismi: huseyinkarasay)
    https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=2383005
    www.fb.com/alsanatelefon

Saygılarla Hüseyin Karasay (Çipo)

Uygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleriUygun fiyattan Xiaomi ürünleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkarasay -- 10 Aralık 2018; 19:46:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• GÜVENİLMEZ ve SÖZÜNDE DURMAYAN BİRİ
    biz bu arkadaşla mesajlaşıp anlaştık redmi note 4x için.ben cihaz için ankaraya gittim elden teslim almak istiyordum çünkü. kendisi de bana cihazların birini benim için ayırdığını söyledi.ne zaman geleceğimi de söylemiştim ankaraya. yalnız ankaraya gittiğimde bana o gün müsait olmadığını ve ertesi gün aramamı söyledi.bende ertesi güne kadar bekledim ve yine aradım fakat bu sefer de telefonuna ulaşılamıyordu.neyse 5-6 saat sürekli aradıktan sonra en sonunda ulaştım kendisine.bana yine çeşitli bahaneler sunup alışverişi geciktirmek istedi. ben direkt sordum kendisine elinde cihaz olup olmadığını, o da var dedi. aradan 1-2 saat geçmedi ve mesaj attı ve elinde cihazın olmadığını 2 gün sonra geleceğini vs söyledi. yani işin kısası ben güvenmek gibi bir hataya düştüm siz düşmeyin
    Sahibinden.com'da ilanını gördüm. Note 5 Pro 4/64 için $220 yazmış. Adını aratıp DH ilanını buldum. Burda da aynı fiyatlar var.

Hadi alalım dedik 4/64 elimde yok dedi. Ne zaman gelir dedim cevap vermedi.

Bugün sahibinden ilanına baktım fiyatı $235 yapmış. DH ilanında hâlâ $220.

Elinde olmayan ürüne niye ilan açıyorsun? Hadi stokların bitti, ilanı düzenlemeyi unuttun diyelim. Fiyatını güncellerken elinde olmadığını bildiğin halde ilanını niye aktif tutuyorsun?

En popüler mesajdaki güvenilmez ibaresi münferit bir sorun demiştim ama belli ki adamda bir problem var.
  • hocam elinde tel var mı
  • Xiaomi Redmi 4 prime
  • Iyi satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drift -- 25 Mayıs 2017; 23:36:12 >
  • Teşekkür ederim

• Fiyatlar güzel hayırlı satışlar

• aviator_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim )

• 1 telefon aldım redmi note4 eşime hem telefon güzel hem hic problemsiz daha sonra işyerindeki iki arkadaşa daha note4 un x inden aldım birini elden teslim etti diğerlerini kargoyla çok memnunum şimdi para biriktirip mi6 niyetim var 🙂

• Mi6 geldi mi acaba

• reserve edildi)

• Kendisinden note 4 snapdragon (global) satın aldım. alim ve telefon hakkında sorularim ile kendisini bogmus olsamda hepsine tek tek cevap verdi sağolsun kargom 1 günde geldi korumalı bir kargo idi. ankaraya geldiğim de görüşürüz umarım :)

• hayırlı olsun hocam) yine bekleriz

• mi6 varmı elinizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M-D-Luffy -- 6 Temmuz 2017; 3:29:26 >
  • İki adet Xiaomi Redmi 4x 3/32gb (global version) alım aşamasında. O kadar araştırdıktan sonra değeceğini umuyorum.
  • Akrep_Kral A kullanıcısına yanıt
    Ben de iyi bir tanışma ve alışveriş olacağına inanıyorum)

• İki adet Xiaomi Redmi 4x 3/32gb (global version) alındı. Satıcı tarafından kargo gönderi bilgileri az önce tarafıma ulaştırıldı.
    İnşallah son cümlemizde güzel olur.
  • Xiaomi Redmi 4a 2/32gb elinizde varmı istanbuldayım teslim alabilirmiyim bugün ?
  • 17_eddy kullanıcısına yanıt
    Elimizde mevcut hocam. ancak telefon Ankara'da. yarın kargoya verebilirim

• Bir kargo şirketinin Ankara'dan Adana'ya, Adana'dan Antalya'ya paket taşıdığını da ilk defa gördüm. Ekonomi modunda mı çalışmaya başladı kargolar. 24 Saatte bilgi güncelliyorlar. Telefonlar henüz ulaşamadı inşallah yarın ulaşırsa not düşerim.
  • Telefonlar neredeyse Türkiye'nin yarısını dolaştıktan sonra akşam geldi. Şubeye gidip kendimiz aldık. Eve teslimatı beklesek bir günde onu beklerdik sanırım.

Hemen belirteyim Telefonları satan arkadaş kargolamayı zamanında yaptı. Gönderi kodu hemen gönderildi. Sorun benim korgo tercihimdi. Bulunduğumuz yerde şubesi olan kargo ile göndermesini rica etmiştim.

Telefonlar çok güzel paketlenmiş bir şekilde geldiler. İnceleme yaptıktan sonra ayrıntıları eklerim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.