Şimdi Ara

Uygun Fiyatlı Windows 10 Pro / Home / Server / Office 2016 /2019

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
8
Favori
2.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Uygun Fiyatlı Windows 10 Pro / Home / Server / Office 2016 /2019
    https://forum.donanimhaber.com/windows-10-8-7-retail-oem-key-karsilastirma-etkinlesirme--145992223#145992223

Keyler orijinaldir ve Hindistan vd. ülkelerin üretim fazlası kodlarıdır.Windows telefon desteği alabilirsiniz.Tamamen yasaldır ve yurt içi - dışı sitelerde satış yapıyorum.

Windows 7 32/64 Bit : FORUMA SATIŞ KAPANDI WHATSAPP FİYAT VE BİLGİLENDİRME ALABİLİRSİNİZ.
    Windows 8 /8.1 32/64 Bit :FORUMA SATIŞ KAPANDI WHATSAPP FİYAT VE BİLGİLENDİRME ALABİLİRSİNİZ.

Windows 10 Education FORUMA SATIŞ KAPANDI WHATSAPP FİYAT VE BİLGİLENDİRME ALABİLİRSİNİZ.

Windows 10 Pro 32/64 Bit : FORUMA SATIŞ KAPANDI WHATSAPP FİYAT VE BİLGİLENDİRME ALABİLİRSİNİZ.

Windows 10 Home 32/64 Bit : FORUMA SATIŞ KAPANDI WHATSAPP FİYAT VE BİLGİLENDİRME ALABİLİRSİNİZ.

Office 2019 Pro Plus 32/64 Bit Retail : FORUMA SATIŞ KAPANDI WHATSAPP FİYAT VE BİLGİLENDİRME ALABİLİRSİNİZ.

Office 2016 Pro Plus 32/64 Bit Retail : FORUMA SATIŞ KAPANDI WHATSAPP FİYAT VE BİLGİLENDİRME ALABİLİRSİNİZ.

Microsoft Office 365 5 Pc Sınırsız ( Adınıza Yeni Hesap Açılıp Teslim Edilecek Lisans Kodu Verilmeyecektir ) Windows / Macintosh

Microsoft Office 365 1 Yıllık

FORUMDAN SATIŞ TEKRAR KAPANDI ARKADAŞLAR . Alışveriş için ulaşamazsanız +1 (458) 228-4995 numaralı Babil WhatsApp Destek Hattımız üzerinden yazabilirsiniz.

Fiyatlar Günceldir ve STOK DAİMA VARDIR.
    BU İŞİ E TİCARET SİTELERİNDE DE YAPIYORUM. BUYRUN LİNKhttps://www.gittigidiyor.com/magaza/lisansdestek

Ayrıca bir isteğiniz olursa konuyla alakalı olmasa da her zaman yazabilirsiniz.

Windows 10 yazılımını 3 tür farklı lisanslama yönetim vardır. Bunlar: Retail, OEM ve Volume lisanstır.
    Bu lisanslar ne işe yarar, aralarındaki farklar nedir?
    Retail: Kutulu kopya olarak geçer, mağazalardan veya online olarak Microsoft Mağaza’sından elde edilebilir. Bu key türü bir bilgisayardan diğer bilgisayara aktarılabilir.
    OEM: Bu lisans türü bilgisayarınızı toplama değil de hazır olarak aldıysanız genellikle önyüklü olarak Windows 10 OEM lisanslı gelir. Bu lisans UEFI/BIOS’unuza gömülü olur ve başka bir bilsayara transfer edilemez.
    Volume: Bu tür şirketler, firmalar, okullar, öğretim kurumları ya da devletler tarafından kullanılır. Bu lisans türüne Çoklu Aktivasyon Anahtarları (MAK) denir ve birden fazla bilgisayarda kullanılabilir.

Peki lisans türümü nasıl öğrenebilirim?
    Başlat düğmesine sağ tıklayalım ve Powershell’i yönetici olarak başlatalım. Bu sizde Komut İstemi (CMD) olarak ta geçebilir.

Açılan pencereye slmgr -dli yazalım.

Çıkan uyarıda hangi tür lisans tipi sahibi olduğunuzu görebilirsiniz.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

2.el lisans kapsamındadır isteyen arkadaşlar babilstoree.com profesyonel olarak hizmet veriyorum. Lisans anahtarını teamwiever ile uzaktan bağlanıp giriyorum daha sonra size lisans anahtarı türünü gösteriyorum ve lisans anahtarınızı bilgisayarınıza txt dosyasına kaydediyorum. İyi alışverişler,sağlıklı günler dilerim.GİTTİ GİDİYOR
    Fiyat : 0 TL Miktar : 100 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara, Polatlı Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güvenilir ve samimi satıcı, sorun çıkması dahilinde ilgileniyor anında. Retail aldım memnunum.
  • Geçtiğimiz hafta bilgi almak amacıyla yazmıştım Nasıl olabiliyor bu durumlar diye sorularımı yanıtsız bırakmayıp cevaplamıştı.
    Dün de herhangi bir talebim olmaksızın öğrenci olduğum için key hediye etmek istedi sağolsun windows 10 rtm profesyonel retail key.
    Burdan da bir kez daha teşekkür etmek isterim .
    İyi alışverişler dilerim 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 23 Ekim 2020; 14:10:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenilir ve dürüst arkadaş. Retail ürün satın aldım anında teslimat sağlandı.
  • Öm attım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/windows-10-8-7-retail-oem-key-karsilastirma-etkinlesirme--145992223#145992223

Keyler orjinaldir ve Hindistan vd ülkelerin üretim fazlası kodlarıdır.Windows telefon desteği alabilirsiniz.

Windows 7 32/64 Bit : 70TL

Windows 8 /8.1 32/64 Bit : Retail 50TL /

Windows 10 Education / 32/64 Bit : 40TL

Windows 10 Pro 32/64 Bit : Retail 30TL /

Windows 10 Home 32/64 Bit : OEM 70TL /

Office 2019 Pro Plus 32/64 Bit Retail : 50TL

Office 2016 Pro Plus 32/64 Bit Retail : 40TL

OFFİCE 365 MACİNTOSH/WİNDOWS 70 TL

Fiyatlar Günceldir.

Fiyatlar Günceldir.

Ayrıca bir isteğiniz olursa konuyla alakalı olmasa da her zaman yazabilirsiniz.

Windows 10 yazılımını 3 tür farklı lisanslama yönetim vardır. Bunlar: Retail, OEM ve Volume lisanstır.
    Bu lisanslar ne işe yarar, aralarındaki farklar nedir?
    Retail: Kutulu kopya olarak geçer, mağazalardan veya online olarak Microsoft Mağaza’sından elde edilebilir. Bu key türü bir bilgisayardan diğer bilgisayara aktarılabilir.
    OEM: Bu lisans türü bilgisayarınızı toplama değil de hazır olarak aldıysanız genellikle önyüklü olarak Windows 10 OEM lisanslı gelir. Bu lisans UEFI/BIOS’unuza gömülü olur ve başka bir bilsayara transfer edilemez.
    Volume: Bu tür şirketler, firmalar, okullar, öğretim kurumları ya da devletler tarafından kullanılır. Bu lisans türüne Çoklu Aktivasyon Anahtarları (MAK) denir ve birden fazla bilgisayarda kullanılabilir.

Peki lisans türümü nasıl öğrenebilirim?
    Başlat düğmesine sağ tıklayalım ve Powershell’i yönetici olarak başlatalım. Bu sizde Komut İstemi (CMD) olarak ta geçebilir.

Açılan pencereye slmgr -dli yazalım.

Çıkan uyarıda hangi tür lisans tipi sahibi olduğunuzu görebilirsiniz.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbabil -- 24 Aralık 2020; 1:32:54 >

• ofis 365 varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Pm den cevap verildi . Satışlar devam ediyor ...

• tavsiye etmiyorum. windows 10 pro key almak için arkadaşa ücretini gönderip retail diye satın aldım. normalde bana keyi yazılı olarak vermesi gerekirdi. olmaz dedi, ben uzaktan bağlanıp yapıyorum, böyle daha güvenli dedi. neyse dedim tamam. uzaktan bağlandı bilgisayara. falan filan keyler denedi etti. en sonunda mak keyi çaktı gitti bize. uzaktan bağlanmak istemesi yanlıslıkla key girme oyunları yapmak içinmiş meğerse. 2 gün uğraştım. sonunda hakaretler eşliğinde retail key alabildim. kesinlikle uzak durunuz. saygılar.
    ekleme : yalanlarına itibar etmeyin. nasıl dandik, sahtekar bir yalancı olduğu da savcılığa vereceğim tehdidinden anlaşılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brownness -- 29 Kasım 2020; 22:23:59 >
  • şunu yazarken utanmanız gerek .
    1- tüm siparişlerde sorun çıkmaması için teamwiever ile bağlanıyorum.
    2- 3-4 tane key girdim girdiğim keyi yanlış kopyalamısım sonradan fark ettim .
    3- girdiğim keyi size söyledim cmd den gösterdim teşekkür ettiniz bende size teşekkür ettim. 2 gün sonra değiştirelim dolandırdınız diye hakaret ettiniz...
    4- tüm hakaretlerinize rağmen ettiğiniz küfürler konuşmalarda mevcut ona rağmen tekrar bağlanıp retail kod ile değiştirdim.
    5- konuşmaları TCK(Değişik: 29/6/2005 – 5377/15 md.) ile yarın ilgili makamlara vereceğim ...
  • Office 2019 aldım sorunsuz bir şekilde etkinleştirme yaptılar.Gayet ilgililer her soruya yanıt veriyorlar.Tavsiye ederim.Tekrardan teşekkürler.

• Güvenilir satıcı. Kendisinden windows 10 pro retail kod aldım. İnternette genellikle dolanan MAK kodlarından değil. Gerçekten Retail kod. Hiç düşünmeden alış veriş yapabilirsiniz. Kendisine teşekkürler.

• Ben teşekkür ederim,sağlıklı günler dilerim.

Satışlar forumda , babilstoree.com da devam ediyor arkadaşlar.
  • mesajımız bulunsun, belkı lazım olur
  • max0007 M kullanıcısına yanıt
    Lazım olursa buradayım hocam , iyi geceler.
  • Windows 10 Pro retail ve Office 2019 Pro Plus retail aldım kendisinden.
    Uzaktan bağlanıp sıkıntısız bir şekilde her iki ürünü aktive etti.
    Aktivasyondan sonra 2 defa windows kurdum sıfırdan, kendi kendine aktive oldu windowslar
    Yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimi sunarım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.