Şimdi Ara

Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü çok fonksiyonlu (faks + fotokopi + yazıcı) laser yazıcı arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü çok fonksiyonlu (faks + fotokopi + yazıcı) siyah beyaz laser yazıcı arıyorum.

Toneri dolum için sorun yaratmayan bir yazıcı tavsiyeniz var mıdır?

Teşekkürler

• lınktelı cıhazı tavsıye edıyorum sıze tonerı dolabılıyor. drum vs herseyı elımde mevcut ve gayet uygun fıyata lınktekı modelde fax yok fakat aynı cıhazın faxlısı var elımde cıhazı arastırın aklınıza yatarsa fıyatta yardımcı olabılırım.

http://www.teknosershop.com/Aficio-R145-Cok-Fonksiyonlu-Usb-Yazici,PR-971.html
  • Samsung SCX-4623F incelemenizi tavsiye ederim.

Fix yazılımı attırıp toner kartuşunu çipsiz kullanmaya devam edebilirsiniz. Toner dolumuda yapılabilir. Tavsiye ederim.
  • Brother 7360 MFP iyi bir seçim.Uzun süre işinizi görür.Tonerin dolumu mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknosershop

lınktelı cıhazı tavsıye edıyorum sıze tonerı dolabılıyor. drum vs herseyı elımde mevcut ve gayet uygun fıyata lınktekı modelde fax yok fakat aynı cıhazın faxlısı var elımde cıhazı arastırın aklınıza yatarsa fıyatta yardımcı olabılırım.

Bilgi için teşekkürler. Bu markayı daha önce duymamıştım ancak Ricoh ile bir bağlantısı var sanırım. Faxlı olan modeli için link var mıdır? Fiyat bilgisi almak isterim.

Bu cihazda chip derdi vs var mıdır yoksa sadece toner doldurmak mümkün müdür? Toner fiyatı ve kaç sayfa baskı yapıldığı konularında da bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: caglartekkilic

Samsung SCX-4623F incelemenizi tavsiye ederim.

Fix yazılımı attırıp toner kartuşunu çipsiz kullanmaya devam edebilirsiniz. Toner dolumuda yapılabilir. Tavsiye ederim.

Öneriniz için teşekkürler. Peki bu fix yazılım uygulaması alır almaz, bir kerelik mi yapılması gerekiyor yoksa her toner dolumunda mı gerçekleştiriliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: NMA

quote:

Orijinalden alıntı: Teknosershop

lınktelı cıhazı tavsıye edıyorum sıze tonerı dolabılıyor. drum vs herseyı elımde mevcut ve gayet uygun fıyata lınktekı modelde fax yok fakat aynı cıhazın faxlısı var elımde cıhazı arastırın aklınıza yatarsa fıyatta yardımcı olabılırım.

Bilgi için teşekkürler. Bu markayı daha önce duymamıştım ancak Ricoh ile bir bağlantısı var sanırım. Faxlı olan modeli için link var mıdır? Fiyat bilgisi almak isterim.

Bu cihazda chip derdi vs var mıdır yoksa sadece toner doldurmak mümkün müdür? Toner fiyatı ve kaç sayfa baskı yapıldığı konularında da bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler

Bu ricohun urunudur. tonerınde chıp vs hc bırsey yoktur duz mantıkla calısır tonerın haznesıne toner koyarsınız kopya cekmeye baslar. 1 tonerı ıle ortalama 2500-3000 sayfa ceker.

faxlı urunun lınkı yok daha sıteye upload etmedım ama aynı cıhazın ustunde fax var tek farkı bu. fıyatıda sıze ozelden pm atabılırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.