Şimdi Ara

Uygun Fiyatlı Sistem Toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle hepinize iyi günler arkadaşlar.Aşağıda olan sisteme ileride Amd Radeon 260x veya Gtx 750Ti ekran kartı takacağım.Bütçem 800-900 lira civarı maalesef sizce bu sistem beni götürür mü?

Uygun Fiyatlı Sistem Toplama

• Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    Monitör dahil 900 lira gibi bir bütçem var maalesef ram i 4 gb harddiski de 500 gb yapıp önerdiğiniz sistemi toplayabilirim.İşlemci biraz şüphe uyandırdı bende acaba oyunlarda falan sorun çıkarır mı herhangi bir dar boğaz yapar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan308520

Monitör dahil 900 lira gibi bir bütçem var maalesef ram i 4 gb harddiski de 500 gb yapıp önerdiğiniz sistemi toplayabilirim.İşlemci biraz şüphe uyandırdı bende acaba oyunlarda falan sorun çıkarır mı herhangi bir dar boğaz yapar mı?

Oyun amaçlı sistem topluyorsunuz 18.5 inç 720p monitöre para vereceğinze elinizdeki eski monitörü kullanın daha iyi. Rami 4 yapın, ileride çok güncelleme yapmam diyorsanız anakarttan da kısabiliriz. Ama 500 GB HDD'ler 150 lira civarı 1 TB'ler 175. Bence hdd'den kısmayın.
  • Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    15-20 gün içinde dediğiniz sistemi toplayacağım büyük ihtimal teşekkürler.
  • erkan308520 kullanıcısına yanıt
    Kasa-anakart-işlemci-güç kaynağı

Bunlardan kısmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size katılıyorum ancak 900 liraya da bir yerlerden kısmadan sistem toplanmıyor maalesef.Dolar inanılmaz yükseldi bu aralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan308520

Size katılıyorum ancak 900 liraya da bir yerlerden kısmadan sistem toplanmıyor maalesef.Dolar inanılmaz yükseldi bu aralar.

Sizde haklısınız hocam.

Siz yine işlemci ve anakartı sağlam tutmaya bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.