Şimdi Ara

Uygun fiyatlı Lenovo K10 Plus tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo, Hindistan'da yeni bir bütçe dostu akıllı telefon duyurdu. K10 Plus olarak adlandırılan cihaz Android Pie tabanlı ZUI arayüzü ile geliyor.

Ayrıca Bkz.Oppo Reno Ace'in tasarımını gösteren tanıtım posteri yayınlandı
    Lenovo K10 Plus, 1520 × 720 piksel çözünürlükte 6.22 inç HD+ ekrana sahip. Ekranının üzerinde selfie kamerasına ev sahipliği yapan damla şeklinde bir çentik var.

Altı çekirdekli Snapdragon 632 yonga seti ve 4 GB RAM'den güç alan telefonun depolama kapasitesi 64 GB. Ancak microSD kart desteği sayesinde hafızayı 2 TB'a kadar genişletmek mümkün. Lenovo K10 Plus, hızlı şarj özellikli 4.050 mAh pil içeriyor.

Lenovo K10 Plus fiyatı ve çıkış tarihi

Cihazın arka panelinde 13 megapiksel ana sensör, 8 megapiksel geniş açılı lens ve 5 megapiksellik derinlik sensöründen oluşan üçlü kamera sistemi bulunuyor. Ön kameranın çözünürlüğü ise 16 megapiksel.

Lenovo K10 Plus, 30 Eylül tarihinden itibaren satışa sunulacak. Siyah ve Sprite olmak üzere iki renk seçeneği ile piyasaya sürülen akıllı telefon için 155 dolar gibi son derece uygun bir fiyat etiketi belirlendi.

• Lenovo telefonlar aslında gayet iyiydi ama ülkemizden çekildiler. Herhalde beklediklerini bulamadılar.
  • 2019 yılının modası HD ekran

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatı uygun olabilir ama buram buram kasma yapacak bir telefon. 2020'ye gireceğiz ekonomisi bombok ülke olduğumuzdan uygun fiyat adı altında koskoca bir asgari ücreti 632 snapdragonlu bir telefona vereceğiz. Vah halimize vah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 kamera var ama HD ekran, yazık.

• hd+ ekran nedir ya sinir oldum

• I like the way you made this article. Short but juicy. Thanks for sharing! krogerfeedback

• Ekrandan dolayı ne kadar ucuz olsa da satamaz. anca 100 $ gideri var.

• Lenovo gerçekten iyi.

• Ben de seviyorum Lenovo'yu. Telefon da güzel görünüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.