Şimdi Ara

uygun fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Giriş
    2202 Mesaj
    http://www.atakantuning.com/Kicker-L7-40-cm-Kare-Subwoofer,PR-41.html

misal L7 normalde 1200 tl iken burda 600 tl üstelik bir çok ürün yarı fiyatına bu firma hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun sahte ürün felanmı satılıyor acil alışveriş yapmam lazım.

|
    |
    ben bu siteden ınfınıty reference 6530 mid takımı ve pioneer deh-x3550uı aldım herhangi bir sıkıntı yok ürünlerde sahte çakma gibi vs. bildiğin orjinal ürünler , distrübütör firmanın getirdiği ürünler neredeyse iki katı fiyatına satılıyor bunlar paralel ithalat ürünleri fiyatlar o yüzden uygun diye düşünüyorum...
    |
    |

Orijinalden alıntı: raver

misal L7 normalde 1200 tl iken burda 600 tl üstelik bir çok ürün yarı fiyatına bu firma hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun sahte ürün felanmı satılıyor acil alışveriş yapmam lazım.

Atakan tuning hakkında pek iyi görüşler yok.
    forumda sadece 1 kişiden şikayet duydum kral1907 nickli arkadastan ,son durum nedir bilmiyorum ,baska var mı ? bilmediğimden soruyorum yanlıs anlasılmasın firmanın çalışanı falan değilim sadece 1 kaç yorumla firmaları yargılamayın , bem aldım memnun kaldım tabiki memnun olmayanda olabilir fiyatları piyasaya göre gerçekten uygun ...
    |
    |

Orijinalden alıntı: jamara

quote:

Orijinalden alıntı: raver

Atakan tuning hakkında pek iyi görüşler yok.

hislerin bana oldukça olumlu geliyor bugün telde görüştüm konuşmaları çok avam birader mirader tarzında
    |
    |

• Teğmen
    113 Mesaj
    bende alışveriş yaptım onlarla ama okadar fark olan bir ürün almadım, bana ise yaşım 17 olmasına rağmen siz , efendim tarzında telefonlarda ifadelerde bulundular. ayrıyetten facebooktan okadar meşgul etmeme rağmen ne bir sallama her soruma cevap aldım. ben alışveriş yaparım, yapmayada devam ederim.

ürünü ise bilemem :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
Canlı Tv izle
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.