Şimdi Ara

uygulamada iken masaüstüne atma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tam ekranda uygulama kullanırken kendiliğinnden masa üstüne atıyor resimi uygulamada iken masaüstüne atma sorunu

alt+tab basınca 3-4 saniyede kaybolan bir hizmet var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortunç -- 20 Ağustos 2018; 15:11:15 >

• Windows uac kullanıcı hesap denetimi. Eğer o devreye girip uygulamayı kesiyorsa; denetim ayarlarından güvenlik ayarını minimuma getirip deneyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cdemir kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkür ederim ama daha önceden denedim ve sorun çözülmedi vlc playerle film izleme sırasında aynı sorun doğmuya ama oyunlarda oluşuyor bu sorun
  • bu sorun dün bulunmamaktaydı
  • Spesifik bir sorun gibi. Aklıma sorunu çözecek pek bir şey gelmedi.

Klasik yöntemleri deneyin.

Dün yüklediğiniz bir uygulama sürücü vb. varsa onları geri almayı yada Windows geri yükleme ile 2 gün öncesine geri dönmeyi deneyin.

Cevabınız için teşekkür ederim uygulama sürücü vb birşey yüklemememe rağmen oldu ve 2 gün önceye geri yükleme yapmaya çılışınca başarısız oldum
  • ortunç O kullanıcısına yanıt
    İnsallah virus vb değildir.

Guncelleme ile ilgili bir sorun olabilir mi ?
    Eger dün güncelleme yaptıysa sistem. İsterseniz guncellemeyi geri alın.

Yanlış hatırlamıyorsam güncelleme seçeneklerinde guncelleme geri alma vardı.

Muhtemelen virüs değil çünkü yeni birşey indirmemekle beraber görev zamanlayıcısında tanınmayan bir eylem bulamadım ve akşam güncellemeden sorna sabah bu sorun oluştu dediğiniz yolu deneyeceğim

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

burada dün sabahki win defender güncelleştirmesi bulunmakta windows UAC da güvenlikle bağlantılı olduğundan sorun burada galiba geri almayı deneyeceğim

ve bugün bir güncelleştirme yapamamışuygulamada iken masaüstüne atma sorunu

bilgisayarı kapatırken gözüme birşey takıldı ve 50p bir kamerayla videoya çektim 4-5 salise gözüken bir yazı yakaladım

sonra uygulama açıp bilgisayarı kapatmayı denedim ve fazladan 1 programın 20-30 salise göründüğünü yakaladım bunu tekrarlayıp videosunu çekeceğim

tekrar denmeye çalıştım ve sorun yok şimdilik 2. denemeyi yapacağım

2. deneme sorunsuz 3. deneme bilgisayarı kapatıp deneyeceğim ve güncelleme paneline bakmalıyım şuan bir farklılık bulunmamakta

Ve tekrar bozuldu sorun= ayarlarla alakalı değil
    Virüs değil güncelleme hatası olmalı daha kaç gün güncelleme bekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortunç -- 21 Ağustos 2018; 15:8:53 >

• Windows beni üzgüdün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sizin de bayramınız kutlu olsun.
    Güncelleme sonrası bazen böyle tuhaf durumlar olabiliyor. Umarım en kısa zamanda çözülür sorun.

Bende de ssd geçişi sonrası yeni Windows yükleyince, (uefi destekli builde gecis yaptım) hic reset atmayan bilgisayar arada reset atmaya başlamıştı. İlk önce akım korumalı prizden sonra ssd den şüphelendim.
    Ama bir müddet sonra sorun kalmadı.
    Yüksek ihtimal güncelleme ile ilgili bir sorun vardı. Yeni güncellemelerle sorun çözüldü.

Ek:
    Düşük bir ihtimal ama ekran kartı sürücülerini yeniden yüklemeyi deneyin.
    Bazı güncelleştirmeler nedense ekran kartı sürücülerini bazen bozabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 21 Ağustos 2018; 16:23:27 >
  • Ekran kartını geforge experience ile güncelleme

Şimdi verileri yedekledim harici diske

Olmasa elimde win10 flashı var onu kullanacağım

Sorun güncellemenin sonunda internet bitti win de güncelleme tamam sanıyordu oyunlarda win uac devreye giripte gözükmeyen bir bildirim veriyodu sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.