Şimdi Ara

Uygulama Saklama / Şifreleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun güvenlik kodu girilse dahi facebook, twitter gibi uygulamaları gizlememin bir yolu var mı? Jailbreak dışında çözüm önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca mümkünse mesajlarımı da gizlemek istiyorum. Çünkü birine telefonunuzun güvenlik kodunu girerek vermeniz demek herşeye ulaşabilmesi demek okuyor. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence safari dışında uygulamalardan girersen ve o uygulamayı gizlerken kimse göremezben maven+ ı kullanıyorum acıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: trcpt

Bence safari dışında uygulamalardan girersen ve o uygulamayı gizlerken kimse göremezben maven+ ı kullanıyorum acıkcası

Uygulamalardan girmeye çalışıyorum ama çok açıkta kalıyorlar haliyle. Maven+ appstore uygulamasımı? Bulamadım çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: duda

quote:

Bence safari dışında uygulamalardan girersen ve o uygulamayı gizlerken kimse göremezben maven+ ı kullanıyorum acıkcası

Uygulamalardan girmeye çalışıyorum ama çok açıkta kalıyorlar haliyle. Maven+ appstore uygulamasımı? Bulamadım çünkü.

Evet ama paralı hocam ben tongbu dan indirdim bana göre muhteşem vazgeçilmez bi uygulama

• Şuda ilgini çekebilir hocam ben denemesim de işe yarar gibi görünüyor
    http://ios.wonderhowto.com/how-to/hide-app-icons-ios-7-without-deleting-them-without-jailbreaking-0148796/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: duda

quote:

Evet ama paralı hocam ben tongbu dan indirdim bana göre muhteşem vazgeçilmez bi uygulama

Parası mühim değil ama ben henüz uygulamayı bulamadım :) appstore linkini paylaşırsan çok sevinirim.

• Hocam sanırım tr apple store kullanıyorsunuz ondan olabilir bende usa apple store var 1.99 usd imişbize beleş şifreleme de varmış birsürü özellik var incelersiniz
    https://itunes.apple.com/us/app/maven-web-browser-plus-most/id514510093?mt=8

• quote:

Hocam sanırım tr apple store kullanıyorsunuz ondan olabilir bende usa apple store var 1.99 usd imişbize beleş şifreleme de varmış birsürü özellik var incelersiniz
    https://itunes.apple.com/us/app/maven-web-browser-plus-most/id514510093?mt=8

Ben uygulama ismini özel karakterli olarak düşünmüştüm. Bu uygulamayı bulmuştum ama browser tabanlı olduğu için bana uymadı. Yinede teşekkürler bu kadar uğraştığın için.

• Gönderdiğin ilk linkteki yöntem oldukça kullanışlı duruyor. Aslında biraz o yöntemle gidebilirim.

• Valla hocam apple store da olması lazım hesap makinesi şeklinde uygulama vardı sanırım oraya istediğiniz uygulamaları saklayabiliyordunuz filan görünüşte hesap makinesi diyordu acıkcası gizleyecek bişiyim olmadıgından pek okumadım ama var ücreti filan nedir bilmiyorum ama calculator apps hider filan yazarsanız cıkar herhal

• quote:

Valla hocam apple store da olması lazım hesap makinesi şeklinde uygulama vardı sanırım oraya istediğiniz uygulamaları saklayabiliyordunuz filan görünüşte hesap makinesi diyordu acıkcası gizleyecek bişiyim olmadıgından pek okumadım ama var ücreti filan nedir bilmiyorum ama calculator apps hider filan yazarsanız cıkar herhal

Şu an için işim görüldü diyebilirim. Tekrar teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.