Şimdi Ara

Uygulama Haber 10.Bölüm 'New Star Soccer, Scribblenauts Remix, WarGames WOPR ve 11 konu' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
11.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bloop oyununu appstore de bulamadim ya tam adi nedir oyunun tesekkurler

• oyun dünyası geriyemi gidiyor.

• Highway Rider oyununu yüklemeye çalıştım fakat yükleniyor dedikten sonra bi uyarı verdi "sd karta yüklenemiyor" diye.Nedeni nedir yüklenememesinin acaba?
    Telefon İncredible S

• quote:

Orijinalden alıntı: berdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: ahg53mobilhaber diye bi site açın bsc gibi olsun kardeş site bu haberleri orda paylaşın sitenin adıyla pek bağdaşmayan haberler bunlar
    oturup konuşacağınıza siz öyle bir site açın ve videolarınızı yayınlayında bizde izleyelim.Emeğe saygı ;)

sadece fikir dostum sinirlenme

• çok güzel oyunlar tanıtmışsınız, yine bana masraf çıkarttınız :D

emeğinize sağlık. teşekkürler.

• ne olduysa hiç bir videoyu izleyemiyorum açılmıyor önceden izleyebiliyodum
  • Uygulamahaber videolarının 8. bölümünü bulamıyorum.

Videolar bölümünde 7. bölümden 9. bölüme geçilmiş.

• asphalt 7 heat incelense

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

ayrıca new star soccerin yapımcısı pcdekiyle aynı değil. o yüzden aynı dinamiği beklemek yanlış. ama çok eğlenceli bir oyun 6. sezona geldim herkese tavsiye ederim.

Top sadece bize geldiği zaman pas verebiliyoruz yada şut çekebiliyoruz ama gerçekten çok zevkli .

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Uygulamahaber videolarının 8. bölümünü bulamıyorum.

Videolar bölümünde 7. bölümden 9. bölüme geçilmiş.

Yok mu bir bilen?
  • Migros uygulamasının linkleri yerine Smule uygulaması var.

• quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan

Temple Run Braveyi 0.99$dan indirmeye sunacaklarına ücretsiz sunsalarmış keşke.
    50,000-100,000 gibi komik bir indirme sayısına ulaşmış. Ücretsiz sunsalardı milyonlarca insan yüklerdi reklam gelirleriyle daha kazançlı bir yapım olurdu diye düşünüyorum. Yanlışsa eksileyin yanlışımı düzelteyim :)

Brave pixarın çıkacak olan animasyonudur. Pixara gidiyor para. Yani tamamen filmin ios oyunu gibi birşey. Normal temple run daha iyi.
  • son oyun iyiydi özellikle

• nova 3 yok mu yaaw
  • oyunlar bayağı iyi

• güzel paylaşım teşekkürler

• quote:

Highway Rider oyununu yüklemeye çalıştım fakat yükleniyor dedikten sonra bi uyarı verdi "sd karta yüklenemiyor" diye.Nedeni nedir yüklenememesinin acaba?
    Telefon İncredible S

Yok mu cevap verecek kimse.Herkes yükleyebildi mi oyunu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PSN Misafiri

http://chat.kongregate.com/gamez/0013/9620/live/nss102.swf

New Star Soccer'ın mobil versiyonuna burdan da göz atabilirsiniz. Ben hep burdan oynuyorum. Alışkanlık yaptı.

büyük olunca görüntü bozulmuş gibi geldi hocam.http://www.mousebreaker.com/games/newstarsoccer/playgame şurda ideal çözünürlükte var

Bu sitede kariyerimi save falan yapabiliyormuyum? Eğlenceli oyun oynadım biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: swat57

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PSN Misafiri

http://chat.kongregate.com/gamez/0013/9620/live/nss102.swf

New Star Soccer'ın mobil versiyonuna burdan da göz atabilirsiniz. Ben hep burdan oynuyorum. Alışkanlık yaptı.

büyük olunca görüntü bozulmuş gibi geldi hocam.http://www.mousebreaker.com/games/newstarsoccer/playgame şurda ideal çözünürlükte var

Bu sitede kariyerimi save falan yapabiliyormuyum? Eğlenceli oyun oynadım biraz.

Otomatik kaydediyor cerezleri silmediginiz surece sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba uygulama demişken, izinlere çok dikkat etmek gerekiyor, marketteki bir uygulamanın izinlerinde, "doğrudan arama"diye bişey gördüm ve biraz araştırınca program size sormadan telefonunuzdan arama yapabiliyor, çok tehlikeli, aklıma 10 yıl önce dial-up bağlandığımız yüklü gelen ev telefon faturaları geldi, dikkat,dikkat,dikkat
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.