Şimdi Ara

uydunet cs go donma sorunu (lag değil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar belki başına gelen olmuştur diye bi yazayım buraya dedim. Olay şu ki cs go oynarken ping 40-50 loss yok choke yok oyun gayet iyi seyrinde giderken birden 3-4 saniye donuyor bazen 40dk boyunca hiç olmazken bazen 5 dakikada 5 kere oluyor bu da oyunu rezil ediyor bu problem dota 2de de mevcut. Tr serverlarında da oluyor. Var mı başına gelen yardımcı olun kurtarın beni
    edit: Kabloyla oynuyorum
    edit2: Evde 2 kişi oynuyoruz 2 farklı ethernet kablosu 2 farklı pc aynı anda donuyor
    edit3: monitor programı ile uploadun saniyelik raporunu yazdırdım oyunun donduğu anlarda upload hızında anormal bi değişiklik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esrefemir -- 22 Kasım 2016; 0:6:17 >

• Kendiniz yazmışsınız sorun internet ile alakalı değil bilgisayarınız ile alakalı.
  • Düzeltilmemiş tablo sayısı fazla ise ondan da kaynaklanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schipht

Kendiniz yazmışsınız sorun internet ile alakalı değil bilgisayarınız ile alakalı.

evde 2 kişi oynuyoruz 2 farklı ethernet kablosu 2 farklı pc aynı anda donuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Düzeltilmemiş tablo sayısı fazla ise ondan da kaynaklanır.

Pek bilgili değilim anlamadım ne demek istediğinizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrefemir

quote:

Kendiniz yazmışsınız sorun internet ile alakalı değil bilgisayarınız ile alakalı.

Değerleriniz söylediğiniz gibi oyun içi 40-50ms Loss/Choke 0 ise sorun gözükmüyor.
  • quote:

quote:

quote:

Değerleriniz söylediğiniz gibi oyun içi 40-50ms Loss/Choke 0 ise sorun gözükmüyor.

hocam 1 saat içerisinde random gelen donmalar 2 farklı kablo 2 farklı pcde aynı anda meydana geliyorsa 2 bilgisayar ve 2 kablo bozuk demek oluyor ki ben 2 hafta önce baba evinde ttnet ile sıkıntısız oynuyordum pcde sıkıntı yok zaten değerlerde görülseydi buraya yazmazdım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam 1 saat içerisinde random gelen donmalar 2 farklı kablo 2 farklı pcde aynı anda meydana geliyorsa 2 bilgisayar ve 2 kablo bozuk demek oluyor ki ben 2 hafta önce baba evinde ttnet ile sıkıntısız oynuyordum pcde sıkıntı yok zaten değerlerde görülseydi buraya yazmazdım.

Sağlık olsun hocam başarılar.

• buna benzer bir sorun 2-3 gecedir bendede var. oyunlarda 2-3 sn lik takilmalar oluyor. benim baglanti reserve.superonline diye biryeden yurtdisina cikiyor sanirim sıkıntı orda. google a tracert atinca nerden cikiosunuz bi baksaniza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Friax

buna benzer bir sorun 2-3 gecedir bendede var. oyunlarda 2-3 sn lik takilmalar oluyor. benim baglanti reserve.superonline diye biryeden yurtdisina cikiyor sanirim sıkıntı orda. google a tracert atinca nerden cikiosunuz bi baksaniza

statik.turktelekom.com.tr den çıkıyor sanırım bu. Bilgin olsun diye söylüyorum benim problemim 2 aydır var ama üstüne düşecek vaktim yoktu şimdi bu ara çözmeye calısıyorum.
    edit: request timed out olduğu satırlar da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esrefemir -- 22 Kasım 2016; 0:2:6 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.