Şimdi Ara

Uydu sinyal sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Yeni 4k tv aldım. Mevcuttada tivibu kutum var.

İzlerken mozaiklenme ve donmalar oluyor.
    Sinyal yükseltici almaya karar verdim

Piyasada 30 db ve 20 db olmak üzere çokçeşit var. Karar veremedim anlamadığjmdan bu hangi db liyi alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsliemrah -- 23 Kasım 2017; 22:37:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada tivibu kutu kullanıyoruö

• quote:

7-TiviBu Cihazında yayın izlerken görüntü mozaik ve kayma sorunu
    Bu sorunu yaşıyorsanız eyvah diyebilirsiniz. Mozaiklenme sorunu altyapı yetersizliği ve internet hızınızın düşük olması ile oluşur. Bunun için altyapınızın kuvvetlendirilmesi gerekiyor. Eğer TiviBu aboneliğini yeni başlattıysanız hemen iptal ettirin derim. Eğer birden bire böyle bir sorun olduysa Türk Telekom Net (TTNET)’i arayın ve altyapınızda sorun olduğunu ve onarılması gerektiğini söyleyin.
    Altyapınızdaki sorun onarıldığında eskisi gibi veya eskisinden de iyi bir şekilde yayınlarınızı izleyebilirsiniz.

Ve buna benzer birçok sorunları gözlemledim ve şu şekilde bir çözüm yolu buldum. Modeminizi fabrika ayarına dönderip tekrar modem kurulumu yapın ve ardından TiviBu cihazınıza kadar yeni kaliteli bir CAT6 kablo çekin (Ek veya Swict Olmasın) ardından TiviBu cihazınızı sıfırlayın ve sorun çözülecektir.

kaynak:https://helpmert.com/tivibu-ev-baglanti-sorunlari-ve-kesinti-sorunlari-cozumu/

• Merhaba uydu kutum var internetten almıyorum yayını . Sorum 30 db ile 20 db sinyal yükselticiler farklımı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.