Şimdi Ara

UYARI! JOYMAX HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU ARALAR CHARINIZIN PW SİNİ DEĞİSMEYİN JOYMAX HACLENDİ CHARINIZ SOYULUR

• joymax hacklenirse bi kerem değiştirmeye gerek yok zaten bulurlar
  • sen iki soluklan, ben sana bi bardak su getireyim
  • dogru söylüyor olabilir spartada 90 lwl onlarca char hacklendi
  • quote:

Orjinalden alıntı: King_Slayer

dogru söylüyor olabilir spartada 90 lwl onlarca char hacklendi

Alakası yok.
    Silkroad'ın sitesi hacklenecek kimsenin ruhu bile duymayacak !!!
  • Soyulma Nedenini Yanlış Yerde Arıyorsun
  • charın hacklenince ruhun duyuyomu?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King_Slayer -- 13 Ekim 2008; 15:02:17 >
  • hack olaylarının yüzde 80 i şifreyi başkasıyla paylaştığından dolayı gerçekleşiyor, yanıbaşımda kafede arkadaşına kızıp charındaki itemleri npc ye satan çocuklar gördüm arkadaşı sorsa kim yaptı rev6 yapmıştır dicek herhalde :D

REV6.COM :
    eziq charlarında soyulduğunu görüyoruz rev6 da itemlerin kayıtları oldğuna göre gidip sosun olan adamın charını soyardı sürekli eziklerin değil, rev6 sadece bir site oyun kayıtlarını sizin pc nize girerek değil herkez gibi oyuna char sokarak öğreniyor.

HACK :
    bildğim kadarıyla ilk önce karşı tarafın ip numarasını öğrenmek gerek bunu oyundan pm vasıtasıyla öğrenildiği söyleniyor ikinci yol msn e eklemek hatta eklemeden bile ip numarasının öğrenme yöntemi varmış, sonrası hackerın yeteneklerine kalmış girilemicek pc olmadığını söylüyolar ama böyle uyduruk bi oyunda yetenekli hackerlara raslamak zor gözüküyor,

JOYMAX :
    sitede zaman zaman açıklar olduğunu duyduk, ama o açıktan yararlanıp sizin charınızı soyması çok alakasız ilk önce joymaxın hacklenmesi lazım diye düşünüyorum bilen arkadaşlar bişyler yazsın :D

• quote:

Orjinalden alıntı: feversea

sen iki soluklan, ben sana bi bardak su getireyim

• yok ya bişicikler olmaz
    böyle şeyleri daha önce de duyduk , ama hiç birşey olmadı, sapasağlam duruyor karakterim

hem joymax hacklense zaten şifremizi bulurlar şifre değiştirmeye ihtiyaçları yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: engse

hack olaylarının yüzde 80 i şifreyi başkasıyla paylaştığından dolayı gerçekleşiyor, yanıbaşımda kafede arkadaşına kızıp charındaki itemleri npc ye satan çocuklar gördüm arkadaşı sorsa kim yaptı rev6 yapmıştır dicek herhalde :D

REV6.COM :
    eziq charlarında soyulduğunu görüyoruz rev6 da itemlerin kayıtları oldğuna göre gidip sosun olan adamın charını soyardı sürekli eziklerin değil, rev6 sadece bir site oyun kayıtlarını sizin pc nize girerek değil herkez gibi oyuna char sokarak öğreniyor.

HACK :
    bildğim kadarıyla ilk önce karşı tarafın ip numarasını öğrenmek gerek bunu oyundan pm vasıtasıyla öğrenildiği söyleniyor ikinci yol msn e eklemek hatta eklemeden bile ip numarasının öğrenme yöntemi varmış, sonrası hackerın yeteneklerine kalmış girilemicek pc olmadığını söylüyolar ama böyle uyduruk bi oyunda yetenekli hackerlara raslamak zor gözüküyor,

JOYMAX :
    sitede zaman zaman açıklar olduğunu duyduk, ama o açıktan yararlanıp sizin charınızı soyması çok alakasız ilk önce joymaxın hacklenmesi lazım diye düşünüyorum bilen arkadaşlar bişyler yazsın :D

HACK :

hack hakkında 3-5 bi yerden edindiğin zayıf bilgilerin var :)

evet msn den birinden dosya aldığın zaman aranızda bi bağlantı kurulur
    bi veri alışverişi olur onuda Cmd ekranından gözleyerek ip bulunabilir.

ama sadece ip ile iş bitmez pc de açık bi kapı olması lazım girilmesi için
    aaaa ip im bulunur msn den dosya almıyım diye düşünmeyin hemen :)

öyle sadece ip ile bişiler yapılabilseydi hacklenmedik yer kalmazdı
    örneğin google ın ip si :

http://72.14.221.104/ dir.

ama google hackleniyormu ?
    Tabiki hayır.

Oyundada Trade hack vardır yani birine exchange attığınız zaman item verirken falan aranızda yine
    bir ağ kurulur. Bu yöntemle hacklenme riski vardır.

Pm hack . böyle bişi yoktur. Neden diyecek olursanız
    Hani bi aralar reillyklevre die bi adamdan saçma pm ler gelirdi.
    Herkesde pm den hack var derdi.

Kardeşim pm den hack olsa o adam oraya saçma sapan şey yazmazki.
    Çünkü saçma şey yazarsa sen ona cevap vermessin.
    Bi Türk e S.a yazdığı zaman Türk afk değilse %99 ihtimalle cevap alırsın
    adam cevap alacağı kelimeler yazar hacklemek için :)

Sonra bilgisayar güvenliği:

Bilgisayarınızda açık kapınız olmassa hack riskinizde 0 a yakın bi düzeydedir.
    Tavsiyem Spybot adlı trojan vb zararlılar ı yoketmeye yarayan programdır.
    Spyware doctor adlı programı ise tavsiye etmiyorum
    Spybot pasif çalışan bağışıklaşan bi sistemdir. Pasif olduğu için Pc yi kasmaz.

He ben Spybota tam güvenmiyorum derseniz. Kaspersky internet security
    i pc nize kuruyorsunuz ve işlem bitiyor. Ama benim pc imeski o yüzden aktif Virüs koruma programalrı yok.

Sonra bakın alacağınız önlemler :

1-) şifrenizi heryerden girmeyin ( örneğin başka bi mahalleye/şehire gittiniz bilmediğiniz bi kafede)
    2-) Bilgisayarınızı Her Hafta Smart tarayın. Her ayda Deep tarama ile tarayın.
    3-) bilgisayarınıza ortalama 3-4 ayda bir format atın.
    4-) Bilgisayarınızda tehlikeli bi virüs olduğunu düşünüyorsanız Low lvl format atın.
    5-) Bilgisayarınızın ağında başka bi pc varsa Pc nizin ağ ile ilişiğini kesip format atın sonra diğer pc yi(leri)
    formatlayın ağ dahil herşey temiz olsun.
    6-) Her teklife sazan gibi atlamayın. ( Bi müddet mantıklı düşünün kimse kimseye boş yere iyilik yapmaz.)
    7-) pc nize giren insanlara dikkat edin.

Ve benzeri önemler alarak Kendinizi koruyun
    Joymax ın sitesinde Herhangi bi hack olayı olduğunu düşünmüyorum.
    Yani başka yerlerden duyup gelip buraya yayıyorsunuz.
    Site kurulma mantığında olamaz zatn böyle bişi.

Hacklenmez demiyorum ama hacklendikden 10-15 dakka sonra kesinlikle Durum düzeltilir.
    Nede olsa adamlar burdan bi gelir elde ediyor. Hiç basit bi hack a kaptırırmı

benden bu kadar.....

• spyxx ben çok bişey bildğimi iddia etmedim ama senin de bilmedğin istatistikler var türk milletinin çoğu antivirus bile kullanmıyor

herkezin çok ii pc bilmiyor çoğu 90 lvl adam oyunda belki iyi ama pc ye format bile atamıcak durumda sen burdan istedğin kadar say çoğu kullanıcı hack konusunda çantada keklik durumunda

pm hack sadece duydum olmadığından neden bu kadar eminsin belki yöntemini bilmiorsun ? item kopyalama ile pek çok kişi stall açıp kapayarak itemlerini kaybetti bu oyuna bu kadar çok güvenme :D
  • quote:

spyxx ben çok bişey bildğimi iddia etmedim ama senin de bilmedğin istatistikler var türk milletinin çoğu antivirus bile kullanmıyor

herkezin çok ii pc bilmiyor çoğu 90 lvl adam oyunda belki iyi ama pc ye format bile atamıcak durumda sen burdan istedğin kadar say çoğu kullanıcı hack konusunda çantada keklik durumunda

pm hack sadece duydum olmadığından neden bu kadar eminsin belki yöntemini bilmiorsun ? item kopyalama ile pek çok kişi stall açıp kapayarak itemlerini kaybetti bu oyuna bu kadar çok güvenme :D

Geçen gün bir internet kafeye gittim ve baktım a sro varmış.O günde internet yeni kesilmişti.Akşam 9 a kadar telefon hatlarında bakım varmış ve telefonda internete etki ediyomuş.(Nasıl etki ediyo anlamadım ama

Neyse Msn Messenger a girdim alt taraftan NOD32 alarm veriyor.OnlineGames.uzantısını hatırlamıyorum üstelik sürekli aktif oluyor.Her dosyaya bulaşmış.BF 1942 yi açıyorum sağ alt taraftan NOD32 alarm veriyor.Gerçekten çok vahim bir durum...

• quote:

spyxx ben çok bişey bildğimi iddia etmedim ama senin de bilmedğin istatistikler var türk milletinin çoğu antivirus bile kullanmıyor

sende belki adımı doğru yazmayı bilmiorsun ?

Yazdıklarımı doğru okursan
    ben sana orda hiçbi kötü laf etmedim neden sinirlendiğinide anlamış değilim.
    Pc hakkında azda olsa bi bilgin var demeye çalıştım belkide ben yanlış ifade ettim bilemem.

Merak etme stall olayınıda biliyorum kaç kişi yapmaya çalıştı bişi olmadı bana :)
    aç dio kapa dio aç dio pot koy dio bişi yap dio itemini çekiyo
    stal kapalı bile olsa açık gibi çekebiliyo :)

90 lvl adamlar bilmiyorsa eğer format atmayı ben napabilirim :)
    Öğrensin bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.
    Pc nizi sadece sro için kullanmayın napalım. Arasıra araştırın ne işe yarıyo bu pcler diye.
    Benimde bilmediğim istatistikler varmış :)

Bilsem nolur bilmesem nolur. Ben kimseye orda sitem etmedim :)
    Farkettiysen :) koyuyorum cümlelerimin sonuna. Eğer kızmış olsaydım koymazdım.
    İnsanlar kullanmıyosa ben napabilirim banane istatistiklerden acaba ?

Buraya istediğim kadar sayıyım Çoğu kullanıcı keklik diyosun
    Kardeşim keklik olurlarsa olsunlar o kadar yazdık bişiler
    hala önlem almadan bana bişi olmaz tekniğiyle gidiyosa zaten soyulmayı hakediyordur....

• Bi b.k olmaz...Joymaxa
  • benim bağsettiğim şey soyulma olayının çoğunlukla şifre paylaşma yüzünden olduğu ben hacker değilim zaten anladığım kadarıyla sende değilsin, senin nickini doğru yazmak zorunda değilim senin item kopyalamayı bilmedğini de iddia etmedim, senin hack konusundaki bilgi düzeyini tartışmıyorum ben

sonuç olarak yüzde 80 arkadaş arasındaki şifre paylaşma ise yüzde 20 bir yabancının hacklemesidir bu benim tahminim ve bugüne kadar gördüğüm
  • quote:

benim bağsettiğim şey soyulma olayının çoğunlukla şifre paylaşma yüzünden olduğu ben hacker değilim zaten anladığım kadarıyla sende değilsin, senin nickini doğru yazmak zorunda değilim senin item kopyalamayı bilmedğini de iddia etmedim, senin hack konusundaki bilgi düzeyini tartışmıyorum ben

sonuç olarak yüzde 80 arkadaş arasındaki şifre paylaşma ise yüzde 20 bir yabancının hacklemesidir bu benim tahminim ve bugüne kadar gördüğüm

valla uzattıkça uzatıyorsun
    uzattıktan da ne anlıyorsun bilemem

sen benim adımı yazmak zorunda değilmişsin.
    Eğer kendin saygı göstermiyorsan kimsye kimsdende saygı bekleme
    ilerde bi durum olursa bendende sana 1 gram saygı bekleme.

ben hacker değilim hack konusunu bilmiyorum demişsin.
    hack konusunu bilmek için hacker olmaya gerek yok
    bunca yazılım uzmanları var şeyler var onlar hacker değil ama hack ın hertürlüsünü anlıyorlar

He bişiyide bilmiosan hakkında üstelemiceksin
    Bilmediğin konuda yorum yapmıcaksın

ben gidip wow bölümüne yada başka bi bölüme bence şunun şurası şöyle diyomuyum
    yada çiçek bakımında gidip şu daha iyi diyormuyum bilmediğim işe burnumu sokmam
    sende sokma bence milleti yanlış da yönlendirme.

Bu arada %80 i şifre paylaşımıdır %20 de yabancı hackerlerdir diosun
    hacklenmeyi o kadar kolay sanıyorsun galiba.
    Öyle hacklenmek kolay olsa Sroda insanlarda Sun kalmazdı 90 lvl adam kalmazdı.

bu arada Türk hackerleride hesaba katmamışsın
    Senin tahmin ettiğinden çoooooooook daha fazla Türk hacker var bundan emin ol.

neyse ben uzatmış olucam böyle yazarsamda
    artık yazmıyoyorum sana
    yazmaya değmezsin.....

• uzatan sensin türkler nerden çıktı hem hack zor diyosun hem türk hackerlar var diyosun ne alaka, ben bir tecrübemi paylaştım etrafımda olan hack olaylarını gördüm hacker değilidim bu yanlış değil
    sende değilsin buda yanlış değilmiş
    eeeee
    derdinini çözemedim ne anlatmaya çalışıosun benim amacım sadece bir gözlemimi anlatmak ki bir arkadaşım başkasının trojan atması sonucu çarını hackletti
    ama genelde şifre paylaşımı yüzünden oluo sen neyi tartışıosun o bile belli değil kapa artık
  • garip .. yazılan yorumlar amma uzun olmus okuycak vakdim yok :S
  • quote:

uzatan sensin türkler nerden çıktı hem hack zor diyosun hem türk hackerlar var diyosun ne alaka, ben bir tecrübemi paylaştım etrafımda olan hack olaylarını gördüm hacker değilidim bu yanlış değil
    sende değilsin buda yanlış değilmiş
    eeeee
    derdinini çözemedim ne anlatmaya çalışıosun benim amacım sadece bir gözlemimi anlatmak ki bir arkadaşım başkasının trojan atması sonucu çarını hackletti
    ama genelde şifre paylaşımı yüzünden oluo sen neyi tartışıosun o bile belli değil kapa artık

madem uzatmaya niyetim yok diyorsun o zaman konunun başından beri hack konusunda fazla bilgin olmadığını kabul etmene rağmen. başkalarının gerçekleştirdiği yöntemler hakkında körü körüne yorum yapıyorsun.?

madem amacın Spyxxx in hack yeteneğini ya da o konudaki bilgilerini ölçmek değil o zaman hack yöntemlerinin bvarlığı hakkında yorum yapma.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.