Şimdi Ara

UV VE DTG DTF MAKİNE ÜRETİMİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
964
Cevap
31
Favori
143.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slypent

quote:

Orijinalden alıntı: matrixrio

Merhaba bu samsung 2165 model yazıcılar için

rus sitelerinde önce serialini değiştirip sonra da o seriale uygun fixli fw yi yükleyerek

reset olayının yapılabildiği yazıyor. Ancak rusçam iyi olmadığı için indirdiğim dosyalar ya çalışmıyor yada

içinden abuk subuk rusça doğa belgeselleri vs çıkıyor.

2165 için bu işi yapabilecek bir arkadaş varmı Allah Rızası için.

örneğin şu sitede yazıyor ama indiremedim gitti

http://printservis.com.ua/index.php/blog/item/106-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B0-fix-samsung-ml-2160-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%8F-v1010105

rusçası kuvvetli kimse yokmu

Dosyaları başka bir yerden edinin ve aşağıdaki işlemleri uygulayın.

1- Yazıcınızdaki tuşa basılı tutarak yapılandırma raporu alın.
    2- FIX_NU_Z6ENBKAB705188R_ML_2160_ML2165_v1.01.01.05.hd adlı firmware dosyasını indirin.
    3- USB_SN_Changer adlı programı indirip cihanızın seri numarasını Z6ENBKAB705188R şeklinde değiştirin.
    4- Yazıcınızdaki tuşa basılı tutarak yapılandırma raporu alın ve seri numarasının değiştiğini teyit edin.
    5- Bilgisayardaki diğer bütün usb aygıtları sökün.
    6- FIX_NU_Z6ENBKAB705188R_ML_2160_ML2165_v1.01.01.05.hd firmwareyi usbprns2.exe dosyasına sürükleyip bırakın.
    7- Yazıcı hazır duruma geçince kapatıp açın.
    8- Tonerin çipini çıkarın veya üzerini bantlayın.

Normalde yazıcınızın seri numarasını değiştirmeden yazıcınıza göre firmware oluşturan program var. Fakat bu programı ücretli alan kişiler bu işlemi de ücretli yapıyor. Bu işlemin farkı yazıcınızın seri numarasının değişmesidir.

Uygulayıp olumlu sonuç alanlar burada paylaşabilir. Kolay gelsin.

crom deyişmiyor yanlız bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen bilişim

elimde epson px serileri için sınırsız ped dolu hatası reset programı bulunmaktadır. bu program sayesinde px serisi yazıcılarınıza key satın almadan sınırsızca reset atabilirsiniz

eee hani yazılımı verme mişin
  • zaten yazılımı burdan vermiyorum bende ücret karşılığı aldım ama siteden istiyen ücreti karşılığında alabilir
  • quote:

zaten yazılımı burdan vermiyorum bende ücret karşılığı aldım ama siteden istiyen ücreti karşılığında alabilir

epson yazılımalrı üçret sizdir arkadaşalar boşuna bara vermeyin sınırsız yazılımalr hemen hemen her model var bedava yazılım alıp satanalr utansın canon ve epson program isteyenler yazsın
  • epson yazılımlar tabiki ücretsiz program ama her seferinde px serileri için key satın alınıyor bu programda key satın alınmıyor aradaki farkta bu zaten piyasada bulunan programlarla eğer keysiz px serilerini resetleyen program bulabiliyorsanız burdan yayınlıyabilirsiniz tabiki bulabilirseniz
  • ahmet bey dediğiniz gibi key satın almadan px 730 vs gibi serileri resetliyecek program varsa siz burdan yayınlıyabilirsiniz tabiki bulabilirseniz
  • quote:

ahmet bey dediğiniz gibi key satın almadan px 730 vs gibi serileri resetliyecek program varsa siz burdan yayınlıyabilirsiniz tabiki bulabilirseniz

elimde px710 720 820 730 830 660 650 tüm yazılmalrı mevcut sınırsız key mey iste miyor isteyn herkeze msn üzerinden üçresiz vericem bu programalr hemen hemen tüm rus sitelerinde üçresiz olrak veriliyor bu tarz programalra üçret ödemeyin
  • keşke daha önce söyleseydiniz ahmet bey bende boşuna para ile satın almamış olurdum ama ben çok araştırdım bu progrmı bulamadım internet üzerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

http://s3.dosya.tc/server5/OrHHDK/RESET_EPSON_TX730WD.rar.html

px730wd px830wd ink pad reset programı sınırsız dır güle güle kulnaın bazıları bazı şeyleri bulunmaz hint kumaşı zanediyor yazıcı piyasaya cıkmadan reset programı elimde olur kimse tasalanamsın epson konusunda

süpersin!!! Allah razı olsun
  • merhabalar, samsung ml - 2165 yazı aldım ve reset yazılımı rica ediyorum.
    model name: ml 2160 series
    seri no: Z7DNBKFC200891F
    FİRMWARE VERSİYON: V1.01.01.05 11-15-2011
    ENGİNE VERSİYON: V1.00.06
    SPL VERSİYON: V5.53 07-22-2011 ACİL LAZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

genc_fikret@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: chungkingexpress

quote:

http://s3.dosya.tc/server5/OrHHDK/RESET_EPSON_TX730WD.rar.html

px730wd px830wd ink pad reset programı sınırsız dır güle güle kulnaın bazıları bazı şeyleri bulunmaz hint kumaşı zanediyor yazıcı piyasaya cıkmadan reset programı elimde olur kimse tasalanamsın epson konusunda

süpersin!!! Allah razı olsun

rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: gencfikret

merhabalar, samsung ml - 2165 yazı aldım ve reset yazılımı rica ediyorum.
    SPL VERSİYON: V5.53 07-22-2011 ACİL LAZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

genc_fikret@hotmail.com

bu cihyazın yazılımı elime yeni gecti ama henüz test etme şansım olmadı test etikten sonra vere bilirim
  • merhaba iyi günler.
    Ml 1665 yazıcım var. Yanlız yurdışından alındı. Samsung(europe)

Supply ID: PT166EUR
    Os version: V.1.20.00.34 10-10-2010
    engine version: 1.00.16
    SPl version: 5.37.01
    machine serial number: Z4ZFBKDZB01086H.
    serial no: crum-10112583476

Ders notlarımı ödevlerimi çıkarttığım bir yazıcı.
    toner yazıcıdan pahalı yazıcı :)
    Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxcasd1006

merhaba iyi günler.
    Ml 1665 yazıcım var. Yanlız yurdışından alındı. Samsung(europe)

Supply ID: PT166EUR
    Os version: V.1.20.00.34 10-10-2010
    engine version: 1.00.16
    SPl version: 5.37.01
    machine serial number: Z4ZFBKDZB01086H.
    serial no: crum-10112583476

Ders notlarımı ödevlerimi çıkarttığım bir yazıcı.
    toner yazıcıdan pahalı yazıcı :)
    Şimdiden çok teşekkür ederim.

V.1.20.00.34 bu tür bi versiyon yok genelde enson cıkan dahi v1.01.00.34 var 02 ildefa duydum
  • canon mp 490 için de yazılım varmı
  • Canon MP830 için sağlıklı çip sıfırlama yöntemi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

genc_fikret@hotmail.com

bu cihyazın yazılımı elime yeni gecti ama henüz test etme şansım olmadı test etikten sonra vere bilirim

Ahmet Yüzbaşım bende bu yazıcıdan aldım sınıfıma. yazıcıya yazılımı toner bittikden sonramı atıyoruz yoksa bitmeden mi? diğer bir sorumda yazıcıya yazılım yüklemek mi daha iyi çipe reset atmak mı. inanın bu konularda hiç bilgim yok. internetten okuyarak birşeyler öğrenmeye çalışıyorum. 2165 yazılımını test ettiniz mi? eğer tamamsa bir şekilde irtibat kurup sizden alabilir miyim? bulunduğum yerdeki bilgisayarcılar dünyadan beyhaber. bu işi kendim yapacağım sanırım.

• Samsun ML1675
    firmware: V1.01.00.04

bikbeko@gmail.com

Elinizde mevcutmu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bybik

Samsun ML1675
    firmware: V1.01.00.04

bikbeko@gmail.com

Elinizde mevcutmu acaba?

4-7 iki side var yazıcının bilgilerini verir sen yardımcı olurum sadece 15 haneli serino vermen yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiral33

quote:

quote:

genc_fikret@hotmail.com

Ahmet Yüzbaşım bende bu yazıcıdan aldım sınıfıma. yazıcıya yazılımı toner bittikden sonramı atıyoruz yoksa bitmeden mi? diğer bir sorumda yazıcıya yazılım yüklemek mi daha iyi çipe reset atmak mı. inanın bu konularda hiç bilgim yok. internetten okuyarak birşeyler öğrenmeye çalışıyorum. 2165 yazılımını test ettiniz mi? eğer tamamsa bir şekilde irtibat kurup sizden alabilir miyim? bulunduğum yerdeki bilgisayarcılar dünyadan beyhaber. bu işi kendim yapacağım sanırım.

yazının versiyonu 05 ise artık üçret siz oldu 8-10 daha bulamadım serino ve crom vermen yterli

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.