Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Utorrent Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
55
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8525 Mesaj
    Beyler şöyle bir sıkıntı yaşıyorum utorent indirme yaparken pc kapatıp açtım misal %87 olan torenti kontrol ediyor tekrar tekrar. Yıllardır kullanırım normalde direk devam ederdi niye böyle anlamadım. 100gb bir veriyi 30 dk sürüyor ssdli sistemde.

|
    |
    Benimde başıma geldi, can sıkıcı bir hal almıştı, komple indirilen ve gönderiliyor konumuna geçen dosyalar için bile kontrol yapıyor ve uzun sürüyordu bilgisayarı açtığımda.

Bilgisayarı kapatırken utorrent arka planda yada altta çalışıyor ve sen bilgisayarı kapatınca zorla kapatıyor utorrenti, büyük ihtimalle bir nevi hata kontrolü yapıyor.

Bilgisayarı kapatmadan önce sistem tepsisinden sağ tıklayıp çıkış yapınca ve yeniden bilgisayarı açınca kontrol etmiyor, direk devam ediyor indirme veya göndermeye.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    8525 Mesaj

sıkıntı şu ben 10 yıldan fazladır kullandıgım program hiç böyle birşey yoktu anca anlık elektrik kesintisi vb durumlarda kapanırsa yapardı bunu şimdi her açtıgımda yapıyor. 50 60 gb için dakikalarca beklemek zorunda oluyoruz yokmu bunun bir yöntemi acaba.
    |
    |
    TheArchaeologist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yazdım ya hocam yöntemi, sistem tepsisine gel bilgisayarı kapatmadan önce utorrent sağ tıkla çıkış yap yada utorrent dosya çıkış yap de, sonra bilgisayarı kapa, yeniden açtığında aynı yerden devam edecek bende de yoktu uzun yıllardır son zamanlarda olmaya başladı, benim çözüm yöntemin bu ayarlardan kontrollü kapatacak bir ayar bulamadım yada göremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mert1905x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8525 Mesaj

dostum unutuyor insan onları yapmayı sürekli bununla uğraşılmaz ki durduk yere niye oldu bende anlamadım
    |
    |
    parcapincik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    70 yıldır kullanıyorum ve utorrent i kapatmadan download ederken pc kapatırsan ya da reset atarsan %100 dosyaları kontrol eder. Dosya inerken önce durdurup sonra programı kapattıktan sonra isterse elektirik gitsin pc kapansın fln ne olursa olsun pc açıldıktan sonra kaldığı yerden devam eder.
    |
    |
1
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.