Şimdi Ara

ÜTOPYA & TV8 (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.358
Cevap
44
Favori
231.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÜTOPYA & TV8

(En Son Oy Tarihi: 20.2.2021)
Giriş
  • semih semih dediğiniz kimdir yaaa allah aşkına.. bu kadar küçülmeyin
  • kurretülayn erkek değilmiş, ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin96

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Iyi adamdi konusmasinda gercekten uzuldum. Adam gibi adammis hakkaten.

Aynı şeyi düşünmüyorum. Buketi de sevmem ama tarafsız olarak Kaan'ın gitmesini istedim.

Zaten Bahadır 1, Sen 2. Sizden tarafsızı yok burada. Tarafsız yorumlarınızı okuyup yarışmanın tarafsızca yapılmış analizleriyle bilgi sahibi oluyoruz sayenizde, çok teşekkürler.

Buketi tuttuğu mu demek istediniz ?

Tuncay'ı tuttuğunuzu demek istedim.

O mesajda Tuncay'dan bahsetmiyorum ama ?
    Normalde herkesi grup olarak değil ayrı ayrı değerlendiririm. Karşı taraftan tek sevdiğim kişi de Altar dır. Semih ile Tuncay'ı kıyaslarsak tabiki o uyuz Semih'i tutmayacağım.

Semih ve Tuncay'dan Tuncay'ı tutuyorsunuz. Semih'in en çok başını ağrıtan Altar'ı seviyorsunuz. Anti Semihçi olduğunuzu itiraf etmek bu kadar zor mu gerçekten?

Tabi ben Ütopyayı bu gün izlemeye başladım da o yüzden baktım Altar başını ağrıyor o na iyi yazayım dedim. Sen ve senin o yorumuna + verenler gerçekten şaka mısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 17 Ağustos 2015; 21:10:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynı şeyi düşünmüyorum. Buketi de sevmem ama tarafsız olarak Kaan'ın gitmesini istedim.

Zaten Bahadır 1, Sen 2. Sizden tarafsızı yok burada. Tarafsız yorumlarınızı okuyup yarışmanın tarafsızca yapılmış analizleriyle bilgi sahibi oluyoruz sayenizde, çok teşekkürler.

Normalde herkesi grup olarak değil ayrı ayrı değerlendiririm. Karşı taraftan tek sevdiğim kişi de Altar dır. Semih ile Tuncay'ı kıyaslarsak tabiki o uyuz Semih'i tutmayacağım.

Semih ve Tuncay'dan Tuncay'ı tutuyorsunuz. Semih'in en çok başını ağrıtan Altar'ı seviyorsunuz. Anti Semihçi olduğunuzu itiraf etmek bu kadar zor mu gerçekten?

Tabi ben Ütopyayı bu gün izlemeye başladım da o yüzden baktım Altar başını ağrıyor o na iyi yazayım dedim. Sen ve senin o yorumuna + verenler gerçekten şaka mısınız ?

Tarafsız bir adam şu yarışmacıya karşılık şu yarışmacıyı tutarım demez. A kişisi şunu yaptı hatalı, B kişisi şunu yaptı hatalı der. Nedense siz hep A kişisinin hatalarını söylüyorsunuz sadece. Altarcı, Tuncaycı, Serkancı, Semihçi vs olmanız burada kimseyi ilgilendirmez, neticede size hitap eden yarışmacıdır saygı duyarım. Ama bir yarışmacının antisi olup, bir yarışmacıyı göğe çıkarmak için yorum atarsanız bu durumda TARAFSIZ olmazsınız ve tıpkı TARAFLI TARAFSIZ BAHADIR arkadaşımız gibi komik duruma düşersiniz. Sizde eleştirdiğim nokta bu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tarafsız bir adam şu yarışmacıya karşılık şu yarışmacıyı tutarım demez. A kişisi şunu yaptı hatalı, B kişisi şunu yaptı hatalı der. Nedense siz hep A kişisinin hatalarını söylüyorsunuz sadece. Altarcı, Tuncaycı, Serkancı, Semihçi vs olmanız burada kimseyi ilgilendirmez, neticede size hitap eden yarışmacıdır saygı duyarım. Ama bir yarışmacının antisi olup, bir yarışmacıyı göğe çıkarmak için yorum atarsanız bu durumda TARAFSIZ olmazsınız ve tıpkı TARAFLI TARAFSIZ BAHADIR arkadaşımız gibi komik duruma düşersiniz. Sizde eleştirdiğim nokta bu.

Yarışmada hata yapmayan kişi olamaz zaten çünkü hepsi insan ve insanlar mükemmel canlı olmadıkları için hata yapalar zaten. Birisi hata yaptığında hemen karşı tarafa geçmek gibi bir durum söz konusu olamaz. Bir insanın genel anlamda düşünce sistemi vardır ve bu size uyarsa o insana daha yakın durursunuz. Benim düşüncelerim bütün yarışmacılar içerisinde Tuncay'a daha yakın olduğu için ben Tuncay'ı tabiki diğerlerinden ayırırım ama yaptığı her yanlışı da onaylamam. Empati yaparak neden hatalı davranış yaptığını anlamaya çalışırım ve bana göre de hatalı olan kısmı mevcutsa zaten söylerim. Taraflı davranmak ise çok farklı bir şey, savunulan kişinin bütün hatalarını doğru kabul etmektir. Daha önce de 50 kere söylediğim gibi yarışmayı iki gündür izleyen birisi değilim ve ilk günlerde de Altar neyse son günde de o dur benim için. Son günlerde Semih ile aralarının bozulması ile benim Altarı Semihten daha sevmem arsında nasıl bir ilgi kurdunuz ? Bahsettiğiniz şeyi siz yapıyorsunuz ama farkında değilsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yarışmada hata yapmayan kişi olamaz zaten çünkü hepsi insan ve insanlar mükemmel canlı olmadıkları için hata yapalar zaten. Birisi hata yaptığında hemen karşı tarafa geçmek gibi bir durum söz konusu olamaz. Bir insanın genel anlamda düşünce sistemi vardır ve bu size uyarsa o insana daha yakın durursunuz. Benim düşüncelerim bütün yarışmacılar içerisinde Tuncay'a daha yakın olduğu için ben Tuncay'ı tabiki diğerlerinden ayırırım ama yaptığı her yanlışı da onaylamam. Empati yaparak neden hatalı davranış yaptığını anlamaya çalışırım ve bana göre de hatalı olan kısmı mevcutsa zaten söylerim. Taraflı davranmak ise çok farklı bir şey, savunulan kişinin bütün hatalarını doğru kabul etmektir. Daha önce de 50 kere söylediğim gibi yarışmayı iki gündür izleyen birisi değilim ve ilk günlerde de Altar neyse son günde de o dur benim için. Son günlerde Semih ile aralarının bozulması ile benim Altarı Semihten daha sevmem arsında nasıl bir ilgi kurdunuz ? Bahsettiğiniz şeyi siz yapıyorsunuz ama farkında değilsiniz.

Ben Altar'ı niçin sevdiğinizle ilgili yorum yapmadım. Sadece tarafsızım dediniz ve ben de size niçin tarafsız olmadığınızı açıkladım. Altar'ı seviyor, tutuyor olmanız dahi tarafsızlığınızla ilgili başlı başlı bir kanıttır ki bunu şimdi siz söylediniz. Yoksa ben sizin kimi seveceğinize ya da sevmeyeceğinize elbette ki karışamam. Eleştirdiğim nokta tarafsız biri duygularını katmadan herkese eşit şekilde yaklaşır ve yorumunu bu şekilde yapar. Tarafsız olmadığınızı söylüyorum ben.

• Burada yorum yaparken genelde olayları genel olarak alıp yorum yapıyoruz. Altar dokunulmazlıkları alınca kendine güveni geldi çünkü genelde resesif bir yapısı var ve çok güçsüz olduğunu düşünüp Semih'in dediklerini genel anlamda hep yapıyordu, çok fazla karşı gelmiyordu. Oy geldiğini görünce Semih tarafı korktu ve Altar'ın da kendine olan güveni geldiği için (birazda g*** k**ktı) açık açık konuşmaya ve daha rahat davranmaya başladı. Semih ise sürekli Altar'ı ezmeye çalışmaya başladı, araları kızışınca herkes adına olmayan konular varmış gibi konuşmaya başladı. Şimdi Altar bu şekilde yalan konuşma yapmazken Semih bunları yaptığında bu iki arasında neden Semih'i tutayım ? Semih, Kurretülayn ile de kavga ediyor ama yeri geliyor Semih yeri geliyor Kurre haklı oluyor ama bu ikisinde de hiç birisini sevmiyorum. Size göre anti Semihçi olduğum için burada bu saatten sonra Kurreyi savunmam lazımdı.

• quote:

Burada yorum yaparken genelde olayları genel olarak alıp yorum yapıyoruz. Altar dokunulmazlıkları alınca kendine güveni geldi çünkü genelde resesif bir yapısı var ve çok güçsüz olduğunu düşünüp Semih'in dediklerini genel anlamda hep yapıyordu, çok fazla karşı gelmiyordu. Oy geldiğini görünce Semih tarafı korktu ve Altar'ın da kendine olan güveni geldiği için (birazda g*** k**ktı) açık açık konuşmaya ve daha rahat davranmaya başladı. Semih ise sürekli Altar'ı ezmeye çalışmaya başladı, araları kızışınca herkes adına olmayan konular varmış gibi konuşmaya başladı. Şimdi Altar bu şekilde yalan konuşma yapmazken Semih bunları yaptığında bu iki arasında neden Semih'i tutayım ? Semih, Kurretülayn ile de kavga ediyor ama yeri geliyor Semih yeri geliyor Kurre haklı oluyor ama bu ikisinde de hiç birisini sevmiyorum. Size göre anti Semihçi olduğum için burada bu saatten sonra Kurreyi savunmam lazımdı.

Anti Semihçi olduğunuzu hala düşünüyorum, yorumlarınız o yönde ama velev ki değilsiniz. Tarafsız olduğunuza cidden inanıyor musunuz? Burada tartıştığımız asıl nokta bu çünkü.

• quote:

quote:

Burada yorum yaparken genelde olayları genel olarak alıp yorum yapıyoruz. Altar dokunulmazlıkları alınca kendine güveni geldi çünkü genelde resesif bir yapısı var ve çok güçsüz olduğunu düşünüp Semih'in dediklerini genel anlamda hep yapıyordu, çok fazla karşı gelmiyordu. Oy geldiğini görünce Semih tarafı korktu ve Altar'ın da kendine olan güveni geldiği için (birazda g*** k**ktı) açık açık konuşmaya ve daha rahat davranmaya başladı. Semih ise sürekli Altar'ı ezmeye çalışmaya başladı, araları kızışınca herkes adına olmayan konular varmış gibi konuşmaya başladı. Şimdi Altar bu şekilde yalan konuşma yapmazken Semih bunları yaptığında bu iki arasında neden Semih'i tutayım ? Semih, Kurretülayn ile de kavga ediyor ama yeri geliyor Semih yeri geliyor Kurre haklı oluyor ama bu ikisinde de hiç birisini sevmiyorum. Size göre anti Semihçi olduğum için burada bu saatten sonra Kurreyi savunmam lazımdı.

Anti Semihçi olduğunuzu hala düşünüyorum, yorumlarınız o yönde ama velev ki değilsiniz. Tarafsız olduğunuza cidden inanıyor musunuz? Burada tartıştığımız asıl nokta bu çünkü.

Semih ile kimi kıyaslayacağıma göre değişir, Semih ile Murat'ı genel anlamda kıyaslarsak 90% oranında Semih haklı çıkar çünkü Murat koruma almadığı için bu aralar kafasında 1001 tilki dolanıyor ve sürekli Semih'i etkilemeye çalışıyor. Aralarında bazen ufak çaplı tartışmalar oluyor çünkü Semih'in düşünceleriyle çelişen durumlarda Murat ile biraz araları bozuluyor ve bunda genelde Semih haklı oluyor.

• bu ütopya ne zaman yayınlanıyor artık ucu kaçtı iyice.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altar resmen ben kimseye biat etmem diyor. Altar her iki cümlede bir thug life kafasında.

Meral cafecilere göz kırpıyor, Çağlar da güçsüzleşen tayfadan uzaklaşan bir tavır içinde.

Kısacası bu oylamada semihler 3 kişi hareket edecek olabilir, kurre ve altarın ne yapacağı merak konusu. Alayı dilaya yüklenebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasilda pislik akıyo yuzlerinden
    Hele kurre, tv tarihinin son yillardaki en ayarsiz kezbani.
    Altarda atarlanmaya basladi ama is isten gecti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semih sampiyon her sekilde

• türk tv programının şüphesiz en rezil 2 programı
  • Ya su ankette kaana 3 oy veren arkadaşlar kimde çıksın ortaya merak ettim:)

• Bu forumun tüm konularını şampiyon diye yazacaz seni coming soon

• İnşallah dokunulmazlığı Semih, Murat ve Dilay alır. Altar ve özellikle Kurrenin biraz burunlarının sürtmesi lazım. İyice kalktı biyerleri. Akıllarını başlarına almaları lazım. Bu gidişle yakacaklar kendilerini. Yazık olacak.

• Dün neler oldu izlemedim bir de kurre altara kitapla not vermiş falan diyorlar

• Bu yarışma gerçekten işsizler izlesin diye yapılmış ve bunu gerçekten seven oy veren insanlar var aslında proje maddi açıdan çok karlı herşeyi halktan sağlanıyor ödül parası bile zaten maddi açıdan yüksek rakamlar olsaydı bu izlenmeyle kaldırıldı online izlenerek yürüyor yarışma

Bunun dışında Semih birinci olacak gibi diğer arkadaşlar biraz yanar döner sanki semih algıcı gibi gözüksede onun üzerine çok gidiliyor bunun yanında da altarda finale kalır sırasıyla çağlar dilay meral buket noyan murrat kurre gidecektir
  • Semihciyim ama cokda umurumda degıl forumdaki ankete bile oy atmadım merak ettım bende burda parayla oy gonderen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.