Şimdi Ara

ÜTOPYA & TV8 (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.358
Cevap
44
Favori
231.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git

ÜTOPYA & TV8

(En Son Oy Tarihi: 20.2.2021)
Giriş
  • Ben finaldeki karışıklıklardan dolayı yeni sezona pek sıcak bakılmadığını duymuştum. Program her ne kadar saçma da olsa yoklukta iyi gidiyordu aslında. Şu an olsa izlenir. Ama yeni sezon olacaksa daha kısa süreli.olmalı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer ülkelerin Ütopya'larında resmen şato kurdular. Burdakiler 1 ineğin peşinden aylarca koyun gibi gitmekle uğraştılar. Big brother var artık. Hem içeri giren taraflı ziyaretçiler yok. Hem de evde imkanları var.

Ütopya az sürse ne olacak. Adamlar 1 yılda dünyayı da fethetmedi. Bence format saçmaydı. Kim daha çok para kazanacak medeniyet kuracaktan çok kim daha çok birinin arkasından konuşucak oldu. Sonra bir yarışmacı hak ettiği dayaktan dolayı belli bir kesim tarafından acındı, şımartıldı. O da yan gelip yatıp eleme stratejisi kurmaya başladı. İzleyiciler de buna müsaade etti. Özeti bu bana göre.

• tam tahmin ettiğimiz gibi tombalacı survivor'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 1 Şubat 2016; 10:17:47 >
  • Serkan reis şov yapacak survivor'da :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Semihden çalınan şampiyonluk survivorda ona daha fazla ün ve para olarak geri dönecek serkan bedavaya sıcakta kosacak semih basgan gölgede yatarak cebine parasini koyacak herkes kimin gerçek kazanan olduğunu biliyor sadece Tuncay Tuncay diyerek kendilerini mutlu etmeye çalışıyorlar el yardimi ile şampiyon olanlar silinip gittiler

Ya bişi değil de ne oldu Kurre ile evlendi mi Semih? Bu arada ütopya panorama da bi amca vardı semih in en ateşli savunucusu, bi ara big brother a onur fanatiği olarak dadandı, hala takılıyor mu bilmiyorum ama asuman iki üç defa fena bozdu amcayı.
    Burda birilerinin fanatikliğini yapanlar benze o tv fanatiklerinden daha boş ii yapıyorlar. Çünkü tv dekiler en azından yemeği beleşe getiriyor buradakiler cepten yiyor.

Bu arada semih kazanma şansı olan tek ortamda kazanamadı, bi ihtimal big brother a katılsa şansı olurdu ama survivor da zerre şansı yok. En fazla adaların birleşimine kadar ilerler sonra ünlüler bunun egosunu cücük gibi ezerler.
    Bir de semih artık bilinen bir manipülasyon cu olduğu için kimsenin çok ciddiye alacağını sanmıyorum.

Tezahürat falan da olmayınca, biraz da aç kalınca koşarak uzaklaşır adadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos1977 -- 1 Şubat 2016; 13:45:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Meral ibsye alınmış. tv8'e işe mi alacaklar ne...
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Ütopya'dan önce de "Bu gün ne giysem" diye yine İBS tarzı bir yarışmada yarışmıştı sanırım.Böyle böyle yolunu buluyor herhalde
  • Napmışlar tombalacı dışlamış mı?

• o diil de koyduk mu :D
  • gece gece hatırladım youtube da düştüm videolarına survivor falan boş keşke bu yarışma yeniden yapılsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

gece gece hatırladım youtube da düştüm videolarına survivor falan boş keşke bu yarışma yeniden yapılsa
    Ulan ne yarışmaydı bee lise 2'ye gidiyordum Gece eve gelince annem akıtma yapar bir yandan yemeğimi yer bir yandanda bunu izlerdim.Ben Semih ile Altar'ı tutuyordum ama Altar'ın kazanamıyacağını da biliyordum.Dedim Semih kazansın o da olmadı.

• Anormal zirve kullanıcısına yanıt
    keşke tekrar oynasa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

keşke tekrar oynasa
    Aslında yarışmanın konsepti güzeldi ama tutmadı.Başta yarışanlar ünsüzdü.Biraz ünlü insan olsaydı tutardı.Birde yarışanlar biraz tembeldi aynı sene bu program Hollanda'da vardı orada adamlar otel yapmışlar bizimkiler yemek yapıp satıyordu.Daha orjinal fikirli insanlar olması gerekirdi.

• Anormal zirve kullanıcısına yanıt
    katılıyorum şuan acun bu programi senin anlattigin sekilde geri getirse izlenir kesinlikle izlerim cok guzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kim hortlattı bu konuyu gece gece lise yıllarıma döndüm bi an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatırlıyorumda tamamen esatın sorumluluğundaydı bu program esatta semih gibilerine sinir olduğunu söylemişti finalde semih destekçileri 2 kez sms atmak zorunda kalmıştı diğer yarışmacı için 1 kez sms atılmıştı güzel anıları var ama.

• Stoa kullanıcısına yanıt
    Sosyal psikoloji ile ilgili kitap önerseniz lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Hatırlıyorumda tamamen esatın sorumluluğundaydı bu program esatta semih gibilerine sinir olduğunu söylemişti finalde semih destekçileri 2 kez sms atmak zorunda kalmıştı diğer yarışmacı için 1 kez sms atılmıştı güzel anıları var ama.
    aynen öyle hocam semihin hakkını yemişlerdi
    elin bebelerine kazandırmak için her şeyi yaptılar bu yarışmada hak eden çok net semihti
  • 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.