Şimdi Ara

Utanmaz Microsoft!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ciro ve kullanım oranı açısından deve ile pire kadar farklı iki firma olmasına rağmen Apple-Microsoft rekabeti her geçen gün daha da harlanıyor.

Bir dönem Apple Yönetim Kurulu tarafından yönetimden uzaklaştırılan Steve Jobs daha sonra batmak üzere olan Apple'a Başkan olarak döndüğünde Microsoft'un milyonlarca dolar yardım etmesi bile bu kan davasını bitirememişti. Microsoft'un sürekli Apple'dan fikir çaldığı iddiasına oturan bu savaştaki en sert çıkışsa geçtiğimiz hafta Apple Başkanı Steve Jobs tarafından yapıldı. Jobs, "Microsoft utanmadan bizi kopyalıyor" şeklinde tepkisini dile getirdi. Jobs'a göre Microsoft Longhorn kod adlı işletim sis-teminde övündüğü yenilikleri Apple'ın geçtiğimiz hafta satışa sunduğu Tiger işletim sisteminden çaldı.
    (Radikal)

• Microsoft bu her şey beklenir. Bazen insanın ticari rekabet olarak hak veresi geliyor ama bu kadarıda fazla pes yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aspci79

Microsoft bu her şey beklenir. Bazen insanın ticari rekabet olarak hak veresi geliyor ama bu kadarıda fazla pes yani

+1
  • alternetifi olsada XP yüklemesek bu adamlar her şeyi yapar ayrıca Elime Tübitak ın PARDUS Ulusal işlemtim Sistemi dediği linux dağıtımı geçti hiçbir işe yaramaz zaten sadece CD den çalışıyor. Çok geç açılıyor ve saçm piyasada ondan daha iyi birsürü Linux dapğıtımı var boşuna para harcamışlar.
  • XXXX tarihinde ABD hükümeti Microsoft a destek kredisi vermeseydi şimdi IBM dünya devi idi! Doğru olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kesikbaba

alternetifi olsada XP yüklemesek bu adamlar her şeyi yapar ayrıca Elime Tübitak ın PARDUS Ulusal işlemtim Sistemi dediği linux dağıtımı geçti hiçbir işe yaramaz zaten sadece CD den çalışıyor. Çok geç açılıyor ve saçm piyasada ondan daha iyi birsürü Linux dapğıtımı var boşuna para harcamışlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: kesikbaba

alternetifi olsada XP yüklemesek bu adamlar her şeyi yapar ayrıca Elime Tübitak ın PARDUS Ulusal işlemtim Sistemi dediği linux dağıtımı geçti hiçbir işe yaramaz zaten sadece CD den çalışıyor. Çok geç açılıyor ve saçm piyasada ondan daha iyi birsürü Linux dapğıtımı var boşuna para harcamışlar.

kardes o daha live cd ondan sadece cd den calişiyor. tam surumu çıktığı zmn
    ii olup olmadigina karar verirsin.
  • haziran ayında hdd e kurulacakmış öyle yazılıyor sitesinde
    haziranı bekle pardusu yükle
  • abd kardeşim ne bekliyorsunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.