Şimdi Ara

Usulsüz Araç Çektiren Polislere Operasyon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
7.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nevfel

Söylediklerine aynen katılıyorum benim kızdığım nokta bu işi parti eleştirmek için yapan kesimin tavrı.

Her neyse maalesef toplum çok bozuk bu toplumdan da çıkan yöneticiler toplum kadar düzgün olabiliyor.

İnşallah birgün halkı daha çok düşünen yöneticilere sahip oluruz.

Konuda basindan beri parti adı veya parti eleştirisi olmadi. Havadan nem kapip hemen savunma posizyonuna geciyorsunuz resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmir çevirme sayfasına denk geliyorum istada hep. Her gün araç çekilme sitemi var izmirde. Bazılarına bakıyorum yolu engellemiyor, duraklama yasağı da yok ama gelip çekmişler üstelik sahibi daha çekilmeden başına gelse bile.

Normalde sahibi gelince çekilmemesi lazım diyorlar.

Tamamen art niyetli işler dönüyor gibi. Çnkü bir çok foto var hatalı park ve trafiği engelleyen. Saatlerdir araç çekilmedi diye sitem ediyorlar onlara da. Çekilmesi gerekenler çekilmiyor sanki özellikle
  • Benim arabami ispark otoparkindan cektiler siz ne diyosunuz ,gittigimde polisler birde dalga gecer gibi otoparka cekseydin diyorlar ! Elimde herseyim oldugu halde Allah belanizi versin diyip mafyaya pardon Memur beylere cekici parasini odeyip aldim aracimi.

• Ne desek Bo's... Ulkenin dini imani kalmamis... Civisi cikmis..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akustika

Şu operasyondan bir de istanbulda yapsalar emniyette müdür kalmaz.

İnşallah o günleri de görürüz.
  • Yine antalyada serefiyle cslisan polisler varmiski yakalamislar. Ankara istanbul vs buralarada el atsalar su polis icindeki ceteleri durdursalar keske

• Şikayet olan her ilde incelenmesi gerekir.

Sorun yaşayan herkesin şikayet etmesi gerekir.

Milli eğitim müfettişleri gibi hakkında şikayet olan müdürle oturup sini kebap yiyenlerin de hapse atılması gerekir.

Allah belasını versin böyle görevi kötüye kullanan her memurun.

• Mahallemizde meydan da market önünde cep var cebin yanında da çok hafif yükseklikte kaldırım var gaza basmasan bile araba rölantide çıkıyor öyle bir kaldırım. Adam oraya koymuş %90 markete girmek için belli yani. Bir yeri de işgal ettiği yok gözümün önünde çektiler aracı. Bir de çekerken marşpiyeli falan da eziyorlar tam şerefsizler.

• Tahmini ne kadar bi para dönüyor bu işten?

• Usulsüz araç çektirme diye bir şey yok. Yaya geçidi, engelli geçiti, kavşak ici, ikinci sıra parklar, garaj önleri, kaldırımlar vb buralara park ederseniz zaten çekilmemesi tuhaf olurdu. Ancak bu işi görev anlayışıyla değilde otoparklara iş götürüp araç başına menfaat saglamaksa bu tamamen farklı bir konudur. Tespit edilmişse de zaten hakeden hakettigini bulur. Ayrıca gündüz çekilen araçlardan 100 TL + otopark ücreti (otomobillerde 10 tl) gece çekilen araclardan da 150 TL + otopark ücreti, bu ücretlendirme her ilde farklılık gösterebilir bunu valilik belirliyor, benim bulunduğum ilde ücretlendirme bu sekilde. Mutlaka fisinizi de alın. Kurtarma ücretlerini bilmiyorum. Fisinizi aldiklarinizdan feristagi da olsa menfaat saglayamaz. Daha bir de yakalamali hacizli araçlar var onlar da nasıl oluyor bilmiyorum. Siz siz olun fatura mahpus fiş gibi bir karşılığıni ödeme yaptıktan sonra otoparkcidan isteyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolBUDUR -- 10 Şubat 2018; 22:27:9 >

• synthesizer kullanıcısına yanıt
    Katılmamak mümkün değil
  • ben de şaşırma özelliğimi kaybettim.
  • Umarim meslekten ihraç edilirler de kadro acilir :)))

• Şu operasyonu gelinde istanbul kayışdağında yapın. Usülsüzlüğün kitabını yazıyorlar.
  • ıabi sen polissin ya polis. Nasıl yapabiliyorsun bunu kimden güç alıyorsun. Az para alıyorlar desek o da değil bence türkiye şartlarında ve yaptıkları işe göre fazla bile alıyorlar. Aşırı derecede şaşırtıcı.

• Aynısını İzmir Alsancak bölgesinde yapıyorlar. Belediye özel şirketle anlaştı. Özel şirket bölgeye çok yakın büyük bir otopark tuttu. Sabah öğle akşam gece nerede araç bulsalar çekiyorlar. Hatta şöyle özetleyeyim , araçla durup pastaneden açma aldım sabah. Geri döndüğümde arabayı kaldırıyorlardı. Toplamı 2-3 dakika falan belki. O derece haysiyetsizler. Bağıra çağıra indirttim arabamı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir şeyler yazacaktım vazgeçtim , Allah gözlerini doyursun daha ne diyeyim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.