Şimdi Ara

Ustura nerede satılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
19.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan sonra evde ustura ile traş olmayı düşünüyorum normal permatik tarzı traş bıçakları 1-2 perdede almıyor sakalı bir çok kez aynı bölgeye uygulamak zorunda kalıyorum haliye traş sonrası cilt tahriş oluyor.

Ustura ile bu sorun ortadan kalkıcak ama ustura nerede satılır arkadaşlar ya düşünüyorum düşünüyorum nerede satılır çözemedim ?

• kardeş kullanması çok zor onun.paramparça edersin yüzünü.ustura berber işi...
  • Normal traş bıçaklarıda beni çileden çıkarıyor rahat bi traş yapamıyorum. En azından dikkat ederim kullanırken hafifce uygulanırım zaten zaman sonra insanın eli alışır.
  • Mach3 kullan.
  • sweeney todd aklıma geldi nedense.
  • hocam gillette fusion power kullanın.Özellikle titreşimli olanlar , traş sonrası tahriş olma hissini ortadan kaldırıyor.ben bir bıçağı 6 ay kullanıyorum.kesinlikle tavsiye ederim.20 liralık makinayı 2 yıla yakın kullanırsınız.

Ustura nerede satılır?
  • bi milyoncularda var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaşaTuning

Mach3 kullan.

Kesinlikle fm 2008 oynarken hep reklamını izlemek zorunda kalırdım sonunda dayanamadım kullandım çok iyimiş.Ustarayla sakatlama kendini
  • quote:

Orjinalden alıntı: linkinberk

sweeney todd aklıma geldi nedense.

acaip pisikopat bi adamdı ya .

beauty womans,beauty womans .....
  • quote:

Ustura nerede satılır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: iLoveBeeR

quote:

Ustura nerede satılır?

nasıl bir karizmadır yaw her rol yakışıyo adama.
  • çok güzel bir filmdi gerçekten.. inanılmaz bir karizması vardı.
  • ben de düşündüm ama iş jiletten çok fırçayla köpürmede bitiyor sanki. Yani sıcak su ve fırca darbeleri sakalı iyi bir yumuşatıyor. Ustura alıp hazır köpük kullanma. Almışken frçasını sabununu da al
  • up
    nerede bulunur bu ustura
    kalitelisinden ama
  • arkadaşım usturanın kalitelisi diye bir şey olmaz en fazla kaliteli dedikleri sapı filan kemkten olur yani okadar koplike bir şey değil 1 milyoncularda satılanlar iin görürü sonuçta jileti kalteli al zaten jileti kırıp takıyorsun alınca anlarsı bu işin kalitelisi yada kaitesizi olmıyacağını
  • Arkadaşlar bunu kullanın..

Ustura nerede satılır?

İngilizcesi double edge safety razor. Gittgidiyorda tıraş makinesi diye listelemişler ben ilk Ankarada bir markette gördüm 1 liraya aldım(resimdekinden farklı) içine jilet konuyor kapanınca jileti büküyor dikkatli olursanız harika bir şey.
  • Arkadaşlar ben 2 senedir ustura kullanıyorum.Usturamı ufak bır supermarketten almıstım.Bildiğimiz jileti ikiye kırıp bıcagın ıcıne yerlestırıyorsunuz.ve tras edılecek bolgeyı cesıtlı tutus acılarıyle bır kerede almak suretıyle kesıyorsunuz.Birde bunun zevki var tabi .. Ama buradada satılıyorhttp://urun.gittigidiyor.com/saglik-kozmetik/jiletli-siyah-renk-berber-usturasi-indirimli-50229899 bu aleti tavsiye ederım tutuş açısı kolay olması ıcın demır kısmın sap tarafı kalındır dıkkat ederseniz.
  • Buraya göz atın:
    http://ustura2013.blogspot.com/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.