Şimdi Ara

Üstün Alman teknolojisi golfun ses yalıtımı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
2
Favori
11.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    herhalde golfle atılan fotoları bile yalıtımlı görüyorsunuz
    Beyin o kadar terk yani
    Adamın sitesine girde yalıtımlı halini gor biraz uyanırsın belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzalasyon sadece yalıtım malzemesi ile ilgili değildir..

Arabanın tasarımı, kullanılan saç malzeme, içinde kullanılan bakalit malzeme , fitiller v.b hepsi izalsyona etki eder..

Japonlar izalasyona fazla önem vermiyor bu doğru donanımları.da garantici donanım lardır.. fazlasını riskli arıza verebilicek geleceği belirsiz donanımları da kullanmazlar..

Ama oynamaya en müsait araçlarda japonlardır... Çok izalasyon lü Civic gördüm heleki.98.modele japmışlardı adam davlumbaz içlerine kadar yaptırmış dı arabaya ekstra 30 kilo binmiş di..
    Ama sinek uçsa arababın içinde duyarsın..

• darkmoon34 kullanıcısına yanıt
    katılıyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Iyi mi ?
    Ortada birsey olsa iyi denir .Birsey yok ki iyi diyorsun !
    https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/B-sOwQVpLdY/%3Figshid%3D11rkqdwfrrbgg

Buyrun Civic HB yalıtımı ki sedandan daha iyidir kendisi. Sevdanı sen düşün.

• ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    1 .hb tam tersine sedanın daha az yalitimlidir
    2.madem bunu arayıp buldun octaviayi da koysaydın bi şuraya aslan parcasi

• quote:

olan birseyin kalitesini artirirsin
    Burada ortada birsey yok
    Masalla uyumaya devam
    Almanlar sizin gibilere ne kadar şükretse az
    Zamaninda Golf alamamis simdi fiyatlsr ucunca tamamen elveda demen bizim sucumuz degil.
    Bunun hincini bizden cikarma

• civic f/p, sürüşü zevkli dinamik bir araç.Ama izolasyon ve malzeme kalitesi açısından golf ile karşılaştırmaya gerek yok.
  • Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Golfün yalıtımı gyet iyidir. Yol sesi konusunda son nesillerde yapışan iyileştirmelerle gayet tatminkar bir araç olmuştur.
    5. Nesil golfün tek handikapı yol sesiydi, sonraki nesillerde bunu düzelttiler

• Şu forumdakilerin vw markasına ya da golf passat modellerine attıkları çamurlar bitmiyor. Siz ne kadar çamur atarsanız atın gerçekler değişmiyor işte boşuna debeleniyorsunuz.
    Azıcık arabalardan anlayan herkes bilir ki Golf tüm japon arabalarından daha sessiz daha tok bir araçtır.
  • Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak sen bu fotoğrafı eklemeyerek ön kısmı boş göstermişsin, bu değişmiyor.

Ek olarak biz Golf ü savunmuyoruz, doğruyu söylüyoruz. Golf C segmentinin en sessiz araçlarından biri, biz çok yalıtımlı araba demiyoruz. C sınıfında ki en iyilerden diyoruz.
    Ama sen golfü yermek için yer arıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 12 Eylül 2020; 20:5:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schrödinger Kedisi kullanıcısına yanıt
    Dostum ben civic daha sessiz iddasinda degilim zaten.Bu fanboylar konuyu oraya çekmekte ustalar zaten .Ben diyorum ki civic ile golf arasında hissedilir bir yalitim farki göremedim ben. Bu fotolar da kanıtı.Yani göklere çıkarmaya gerek yokmuş demek ki bu araci

• Almanların 22.000 Euro'ya sattığı halk arabası altı üstü.Üstün Alman teknolojisi deyimini haketmiyor

• dranov kullanıcısına yanıt
    Ağzına sağlık
    Akilli adamın hali başka

• quote:

Diğer golf sahipleri kendileri hariç herkesin aracını yalitimsiz zannettikleri icin gelmiyorlar .Ya da utaniyorlar dsgyi kucaklayip çarşı pazar kaçtıkları gibi
    Oysa gerçek fotolarda mevcut .Zoruna gittiyse soda iç
    Millet japon araçlarına güvenip dükkan açıp para kırıyor sen hala golf derdindesin

Ne uğraştırdı bu civic sahiplerini, yok yalıtımcı ara, yok göçen yerlere köpük sık, yok yağa benzin karıştı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.