Şimdi Ara

Ustalardan Yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Film izlemeyi seviyorum ve tarihi tüplü Tv'den kurtulmak istiyorum. (: Bu hafta sonu Tv bakmaya gideceğim, eğer aradığımı bulursam alacağım, kafamda net bir model yok. Bu yüzden aradığım özellikleri yazıp sizin önerdiğiniz modellere bakıcam.

Aradığım özellikler:

40''- 42'' arası

En az 100hz

Kesinlikle MAT ekran

FullHD

Gerçeğe en yakın görüntüyü verebilen

Yüksek kontras

Kaliteli sağlam Panel

Malzeme, satış sonrası hizmet ve servis bakımından sıkıntı yaşama ihtimalimin en az olduğu markayı tercih edicem. Kesinlikle paralel ithalat ürünleri düşünmüyorum.

1500 - 1700 tl (kdv dahil) arası Lcd panelli bir Tv arıyorum.

-----------------------------

Aslında LED istiyorum ama, sanırsam bahsettiğim özelliklerdeki LED panellerin fiyatları benim mevcut bütçemi aşar. Ama belki uygun bir marka, model biliyorsunuzdur. (:

Önerilen Tvler arasında Usb'den video oynatma (MKV) alt yazı desteği vs.. gibi özellikleri yoksa veya sorunlu ise aşağıdaki media playerdan da almayı planlıyorum.

Dark Mini Mania 1080p Kablosuz 210 TL

http://www.hepsiburada.com/Liste/dark-mini-mania-1080p-kablosuzwlan-mkvdtstorrent-hdmi-kablo-hediyeli-media-player-dkmpminiw-/ProductDetails.aspx?productId=bd85071&categoryId=112123

Şimdiden ilginiz ve alakanız için teşekkürler. (:

• Samsung 40c650 sizin için en güzel seçim olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoiseBlocker

Samsung 40c650 sizin için en güzel seçim olacaktır

Bakın konuyu açan arkadaşımız ne demiş

quote:

Orijinalden alıntı: blackdayy
    ....
    Kesinlikle MAT ekran
    .....

Benim bile kısa araştırmalarım sonucu öğrendiğim C650 serisinin parlak ekran oluşudur.

Lütfen, konuya yazılan mesajı dikkatli okumadan fikir beyan edip;
    Kişileri yanlış yönlendirmeyelim.

• Samsungda C530, C550 ve C630 mat ekrandır , C650 C750 parlak erkana sahiptir.

Led aydınlatmalı 6xxx, 7xxx, 8xxx tvler de parlak ekranlıdır. Led aydınlatmalılardan sadece C5100 mat ekrana sahiptir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender123

Samsungda C530, C550 ve C630 mat ekrandır , C650 C750 parlak erkana sahiptir.

Led aydınlatmalı 6xxx, 7xxx, 8xxx tvler de parlak ekranlıdır. Led aydınlatmalılardan sadece C5100 mat ekrana sahiptir.

Cevaplarınız için teşekkürler.

önerdiğiniz modelleri inceledim Led/Lcd mat ekranlarının hicbirinde 100hz özelliği yok, benim icin olmazsa olmazlardandır. (:
  • quote:

quote:

önerdiğiniz modelleri inceledim Led/Lcd mat ekranlarının hicbirinde 100hz özelliği yok, benim icin olmazsa olmazlardandır. (:

Samsungu es geçceksiniz gibi gözüküyor o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkasbeyi -- 30 Kasım 2010; 10:10:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkasbeyi

quote:

quote:

Samsungu es geçceksiniz gibi gözüküyor o zaman

sanırım aradığım özellikler samsungda yok.

şuan bir kaç markanın bazı modelleri dikkatimi cekiyor ama daha arastırıyorum karar veremedim, sharp'ın Lcd veya Led panelkalitesi, teknolojisi ve satış sonrası desteği bakımından nasıldır?

• C630, mat ekranlı ve 100 hz. dir.
    Bilginize.
  • quote:

quote:

C630 hem mat ekran hem de 100 hz dir. C630 modelinin 55" modeli yine parlak akrandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III.ABDÜLHAMİD

C630, mat ekranlı ve 100 hz. dir.
    Bilginize.

quote:

quote:

quote:

C630 hem mat ekran hem de 100 hz dir. C630 modelinin 55" modeli yine parlak akrandır.

uyarınız için teşekkürler ben gözden kaçırmışım demekki (:

• biraz bütce arttırımı yaptım bu konuda, bu cihaz icin ne düşünyorsunuz ?

Sony KDL-40EX710 / 2500 tl 5 taksitli fiyatı. Sony TR garantili 2 yıl ücretsiz montaj felan hersey dahil.
  • EVT SONY ALIN EN GÜZE LMAT EKRANI ONLAR ÜRETİYOR YA DA PANASONİC AMA PANASONİC ALIRSAN HEM 600Hz OLUR HMDE PLASAM DAHA GERÇEKÇİ GÖRÜNTÜ
  • samsung almayacaksan panasonic al vatanda kampanyası var 100hz inzılmaz uygun fiyat bana göre panasonic türkiye garantili sonuçta 1540 gibi birrakam
  • yansıma sorununu gözardı ederek, panasonic'in modellerinide inceliyorum. bi bakarsınız panasonic almışım (: plazma olursa 46'' ve yukarısı olmalı :D

ve şunu anladım her durumda bir mediaplayer alıcam çünkü samsung veya lg yada diger markaların hic biri dogru duzgun mkv oynatmıyor, mkv oynatan tvlerin bazıları ya sesinde problem yapıyor ya da alt yazısında. (:
  • Plazma almanı tavsiye etmem. Aksi halde kronikleşmiş sorunları ile uğraşırsın.
  • phlips 7600 seriside guzel tavsiye ederimm
  • "En az 100hz

Kesinlikle MAT ekran

Yüksek kontras

Kaliteli sağlam Panel "

bu özellikleri istiyorsan plazma istiyorsun ama haberin yok gibi geldi bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erlenmyer

"En az 100hz

Kesinlikle MAT ekran

Yüksek kontras

Kaliteli sağlam Panel "

bu özellikleri istiyorsan plazma istiyorsun ama haberin yok gibi geldi bana...

(: haberim var tabiki ama, bu bahsedilen makineler için herkez çok iyi diyor o yüzden araştırdım fakat hic bi şekilde gündüzleri izleyemeyeceğimi anladım bugün. (: çok dolaştım araştırdım yarın bir tane alıcam inş. mat ekrandan yana seçimimi yaptım .

Philips 42pfl7665 veya Sony 40ex700, mutemelen philips olacak ses ve işlemci ve ekranı daha büyük, sony gibi distribütör garantili, bugün hem ex700'ü hem de 7665'i yan yana izledim ikiside güzel makine philips'in biraz daha renkleri canlı ama yapay durmuyor..

hadi hayırlısı yarın dananın kuyrugu kopacak :D

bu arada buradan 3d tv almak isteyen arakdaslara philips'in 3100 tl civarında yanında 2 adet 3d gözlük+blueray+ 3d transmitter, hediyelerin toplamı 1100 tl civarında tv size 2000 tl gibi bir rakama geliyor.

bu fiyatlar darty de, elinizi cabuk tutun görüntüsü gayet güzeldi keskinlik ve renkler super...

• bu arada 42pfl7665 modeli sharp panel kullanılıyormuş doğru mudur? yardımlarınızı rica ediyorum, bir kaç sony satıcısı ve philips satıcısına sordum shrap kullanılıyor dediler. (kişiler birbirlerini tanımıyor) eger sharp değil ise philips yerine 40ex700 satın alacağım...

42pfl7665 : 2240 tl

40ex700 : 2000 tl

hangisini alırsam alim +210 tl dark mini mania da alıcam...
  • sharp yada lg panel ama tr dekiler genelde lg panel sharp panelli daha gormedim.internetteki tv kodlarından sharp die gozukuyo ama servis ayarlarınca cogunun lg panel oldugu gözüküyo:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.