Şimdi Ara

USTALAR YARDIM LUTFEN MERKEZI CANAK HK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • USTALARIM KOLAY GELSİN HEPİNİZE.BEN YENİ EVİME TAŞINDIM VE BİNA MERKEZİ ÇANAK SİSTEMİ KULLANIYOR, GOLDMASTER 55000CI MODELİ RECEIVER IM VAR ARKADASIN EVİNDE DENEDİK SORUNSUZ CALISIYORDU FAKAT DUN AKSAM YENİ EVİMDE HİCBİR KANALI GOSTERMİYOR, KANAL ARAMA YAPTIRDIM YENİDEN FAYDA ETMEDİ.SORUN NEDEN KAYNAKLANABİLİR ACABA, YARDIMCI OLURSANIZ COK MEMNUN KALACAGIM.

• dediğine göre receiver de sorun yoksa sizin eve gelen dağıtıcılarda sorun var demektir
  • BENIM DISINDA KI DAIRELER KANALLARI SORUNSUZ SEKILDE IZLIYORLAR, ACABA DIYORUM KABLONUN BAGLANTI YERLERINDEN CIKMIS OLABILIRMI, FAKAT GOLDMASTER IN EKRANINDA CEKIM VE KALITE OLARAK 2 CIZGI VAR CEKIM FULL GOSTERIYOR BUTUN UYDULARDA AMA KALITE SIFIR GOSTERIYOR.
  • söylediğine göre sinyal geliyo receiver a.receiver da da problem yok diyosun. o zaman iki seçenek kalıyo.ya receiver dan tv ye giden iletimde bi problem var yada tv de bi problem var.receiver tv ye scart girişiyle mi bağlı.eğer öyleyse yeni bi scart denemende fayda var
  • Receverin üzerinden Dıseq ayarlarını yaparak bulunduğunuz binada mevcut olan merkezi sistem uydu santralini cihazına tanıtman gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.