Şimdi Ara

Ustalar Viewsonic VG1921WM mi? Hyundai x91w mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ikisi arasında kararsızım ikisininde fiyatları çok makul

HYUNDAI X91W 19' LCD Wide Screen MONİTÖR 5 MS 326ytl

VIEWSONIC VG1921WM-2 19' LCD Wide Screen MONİTÖR 5 MS 322 ytl

Hyundai hakkındaki yazıları okudum ama viewsonic hakkında bilgim yok
    Ustalar yardım bekliyorum

• hyundai x91w kullanıyorum. fimlerdeki görüntü performansı çok kötü değil.(divx) oyunlardaki görüntüsü de güzel. gerçekten parlaklığı göz alıyo ve kontrans oranını kısmak zorunda kalıyorum. diğer 19" lere göre daha büyük. (19.4") bazı resimlerde çok kötü bi görüntü oluşuyor ama çoğu resimde öyle birşey yok.(karıncalanma v.s.). yanlız bende bi program var. onu açtığımda monitör 13.33 ms tepki süresi gösteriyor onu bi öğrenmek lazım.ayrıca ölü pixel garantisi var. paneli samsunga ait o yüzden kolay kolay bozulcak bi alet değil
    vievsonic hakkında bir bilgim yok. ama 40-50 lira daha fazla verip samsung 940BW düşünebilirsin. çünkü her 19" wide kullananların 10 da 5 i samsung kullanıyor

• hımm şimdi baktım VIEWSONIC VG1921WM-2. eğer ikisinden birini alıcam diorsan mutlaka huynidai yi seç. viewsonic de dvi YOK. ama diğer özellik hemen hemen aynı
  • teşekkür ederim dostum yardımın için samsung.u seçmememin nedeni 500 kontrasta sahip olması ben oyun delisi olduğum için sorun yaşamak istemiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.