Şimdi Ara

üstadlar yarınki maçı d smart yayınlıyormu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üstadlar yarınki bolu maçı yayınlanıyomu bilgisi olanlar yazarlarsa sevinirim

• tam bilgim yok ama yayınlaması lazım büyük ihtimalle...
  • Bolusporla hangi akla hizmet maç alırlar anlamam.Bir ton tekme yiyecek hepsi de.Bu arada yayından haberim yok.
  • yokmu şu maç hakkında bilgisi olan önemli çünkü kılometrelerce yol yapmam soz konusu
  • Boluspor son 2 senedir 3.lig c grubundan buralara geldi bilmeden konuşmayalım. maçıda d-smart verir
  • ben boluda oturuyorum bayram var yarın
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

Bolusporla hangi akla hizmet maç alırlar anlamam.Bir ton tekme yiyecek hepsi de.Bu arada yayından haberim yok.

pardon ama ne alakasi var simdi alman 3 ligindeki adamlar dan tekme yemiyorlar boludan niye yiyecekler bende boludayim ve boluspor bir efsanedir ayrica yazdiklarinizin da hic bir mantigi yoktur bolu oldukca kibar ve nazik bir ildir ve futbol takimida oldukca kaliteli ve centilmen bir klub dur

• Resmi siteye göre maç 18.00'da. Beşiktaş'ın maçı 21.00'da olduğuna göre büyük ihtimal D-smart(D-spor) maçı yayınlayacak. Hatta muhtemelen hazırlık maçımızın saatini onlar bu saate çekmiştir.
    En kötü ihtimal GS TV şifreli yayınlar.(Daha önce de yayınlamıştı)

Ben arkadaşın cafesine gidip önce bizim maçı, ardından diğer maçı izlemeyi düşünüyorum.
  • yarın 3 maç var ama en önemlisi beşiktaş'ın maçı,kolay maç olur muhtemelen ama yinede desteklemek lazım.ne kadar galibiyet o kadar ülke puanı
  • Maç televizyondan yayınlanmayacakmış.
  • hay sevicem bu dsmartı anasını satayım digitürk alıyorsun yetmiyor birde dsmart alacan.bune ya.böyle federasyona
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.