Şimdi Ara

Üstadlar eee900 için Bazı sorularım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Elimde başlıkta da belirttiğim gibi eee900 pc var.Birinci sorum 4gb olan hızlı bölümü görmüyor ben de içini açtım fakat hafızaya benzeyen hiçbir çip göremedim bir tek anakartın üzerinde lehimlenmeye hazır hafıza kartı yerleri var fakat boş bunların böyle bir versiyonu var mı? İkinci sorum hafıza kartından xp kurmayı başardım fakat kurulumdan sonra masaüstünde iken hafıza kartını çıkardım sanırım bundan veya bilmediğim bir sebepten hal dll hatası alıyorum. Fakat benim sorum farklı olacak. flash bellek ile lite xp yi nasıl kurabiliriz bu cihaza. standart petousb. usbprep8 vs yöntemiyle denedim olmadı standart xp ile denediğimde de hal.dll hatası alıyorum bildiğiniz, kullandığınız başka bir yöntem var mı?
    bir de bu hall dll olayını kısa yoldan tekrar xp kurmadan halledebilir miyim? elimde 2. bir laptop var ve sanırım bu 16gblık windows kurmaya çalıştığım ssd ile bibim bilgisayarların wireless, modem vs nin pci slotları aynı sanırım oradan içine girebilirim.
    Teşekkürler.
    iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoptrik -- 2 Mart 2012; 23:36:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.