Şimdi Ara

Üst pakete adil kullanım kotamı arttırmak için geçtim hızım da arttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet başlıkta da anlaşılacağı üzere superonline kullanıcısi olarak yetmeyen adil kullanım kotamı yükseltmek için müşteri hizmetleriyle görüşme yaptıktan sonra işlemin tamamlanmasından sonraki gün internet hızım dikkatimi çekti 24mbps olan hızım 100 mbps oldu. Evet faturama bu hız artışı yansır mı me yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 14:46:32 >
  • İnternet paketim superonline sitesinin arayüzünde halen 24mbps'e kadar yazıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 14:46:34 >
  • Üst pakete adil kullanım kotamı arttırmak için geçtim hızım da arttı

Görebileceğin üzere arayüz bu şekilde
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 14:46:43 >
  • upload hızım normalde de 5mbps'ydi onda bir değişim olmadı.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 14:46:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StarveOfMurder

Görebileceğin üzere arayüz bu şekilde
    Hızınıza Hız Katan kampanya kapsamında ilk 6 ay boyunca 100 megabit kullanıyorsunuz.

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/hiziniza-hiz-katan-fiber-internet-kampanyasi

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    İncelerken biraz daha dikkatli incelemiş olsaydınız birinci yılımda olduğumu da görürdünüz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.