Şimdi Ara

üsküdardan Atatürk havaalanına gitmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkda yazdığım gibi üsküdardan atatürk havalimanına gidecem ve istanbulu hiç bilmiyorum tamamen yabancıyım yani. Yanımda bir orta boy bavul ve bir sırt çantası olacak nasıl rahat ulaşım yapabilirim ve tahmini nekadar sürer fikirlerinize açığım. Ben araştırdım biraz üsküdardan marmarayla yenikapı ya ordanda metroyla atatürke geçebilirim sanırım ama emin değilim . Acaba bu şekilde yapabilirmiyim? eğer yapabilirsem marmaraydan inip yine ordamı metroya binecem yoksa ordan çıkıp başka yere gidipmi binerim

• Doğru yoldasın.En kısa sürede ulaşabilmen için Marmarayla Yenikapıda inip oradan da Yenikapı-Havaalanı metrosuna bindiğin zaman direk havaalanında inersin.Marmaraydan inince tabelaları takip et ve Havaalanı metrosuna ulaş.Ama dikkat et yanlış metroya binme. 2 metro var.Birisi Hacıosman metrosu.Ona binme sakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesikparmak -- 27 Ocak 2015; 23:18:04 >
  • kardeşim yenikapıda aktarma yaparken direk o istasyon içinden yapıyorum değilmi dışarı çıkmama gerek yok yani

M1 yazan hatta bineceğim sanırım değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_1630 -- 27 Ocak 2015; 23:21:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_1630

kardeşim yenikapıda aktarma yaparken direk o istasyon içinden yapıyorum değilmi dışarı çıkmama gerek yok yani

Yok dışarı çıkmıyorsun.Zaten marmaraydan inip yukarı çıktığında,gişeden çıktıktan sonra kafanı kaldır ve karşında yukarıda tabelalar göreceksin.Birisi yeşil amblemi olan Hacıosman metrosu diğeri de kırmızı amblemi olan havaalanı metrosu.Kırmızı olanı takip et oklardan.Onun gişesinden içeri girince metro ikiye ayrılıyor.Zaten yakılan olan yürüyen merdiven Havaalanına gider.Tabeladan da gör ve in oradan.Aynı metronun diğer kolu Bağcılar,Kirazlıdır.Onunla işin yok.Havaalanı yazan tabelaları takip et.Hepsi aynı binanın içerisinde.

Edit:Aynen dediğin gibi M1 e bineceksin.Yani kırmızı amblemli olana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesikparmak -- 27 Ocak 2015; 23:24:10 >
  • İler den sağa dön ordan çaprazlama solla mıçın terleyene kadar koş deniz atla ileri doğru yüz tekneye bin vucudundan çıkan oksijen gazıyla tekneyi hareket ettir zebaniye dönüşmeden oradasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üsküdar-besiktas vapuruna bin
    30a ile Mecidiyeköye git
    Mecidiyeköy metrobüs durağından mertere git
    ordan metroya bin

daha kısa bir yol olabilir ama benim aklıma bu geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: purpleandbeyond

Üsküdar-besiktas vapuruna bin
    30a ile Mecidiyeköye git
    Mecidiyeköy metrobüs durağından mertere git
    ordan metroya bin

daha kısa bir yol olabilir ama benim aklıma bu geldi

Bu da bir seçenek ancak hem İstanbul'u bilmeyen biri için zor hem de trafiğe giriyorsun.İstanbul'da olabildiğince trafikten uzak duracaksın.
  • yüzme bilsem çantayı sırtıma bağlayıp öyle bir fantezi denerim ama marmarayın metal beton herneyse o materyalden yapılmış oval duvarına yapışmış olarak bulunurum çok sonra:) vapur seçeneğinide değerlendireceğim ama istanbulu bilmeyen biri için metrodan her işi halletmek daha cazip gibi geliyor. hepinize teşekkür ederim arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.