Şimdi Ara

USD Harcama Yapabileceğim Banka/Kredi Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnternette banka ya da kredi kartından USD harcama yapıp USD bakiyemden ya da ekstre öderken USD ile ödemek istiyorum. Ödeme yaptığım tutar 50$ mesela ben bunu döviz hesabımdaki 50$ ödemek istiyorum. Bankanın kendi kurundan USD'yi TL çevirmesini istemiyorum çok fazla fark oluştuğu için. Ne harcadıysam onu ödemek istiyorum. Var mıdır böyle bir kart?

• eğer döviz ekstre seçersenzi her kart bu şekilde işlem görür. ama burada püf nokta komisyon ödememk için sizden çekim işlemini dolar olarak yapmaları gerekir. örnek olarka 10 bin limitiniz vardır, 300 dolarlık alışveriş yaparsınız banka biraz yüksek kurdan gibi limitinizden 6000 düşer, ekstre kestiği zaman dolar ekstresinde 300 dolar borç gözükür, dolar hesabından ödersiniz ve limit tekrar 10 bin olur.

• Müşteri hizmetlerini arayıp kredi kartında yaptığınız yabancı para tipinde harcamaları USD/EUR olarak almak istediğinizi söylerseniz yaparlar banka kartı için bu durum mümkün değil zaten garanti mobilde başvuru yaparken bu tercihi soruyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.