Şimdi Ara

USB2.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar xp home tr de usb 2.0 aygıt yöneticisinde sorunlu gözüküyor.yok mu bunun driveri mriveri? allah aşkına yoksa intihar edecem. kameramızı kullanamıyoruz bu yüzden

• İşletim sisteminize SP1(Service Pack) yüklememişsiniz.
    Service Pack yükledikten sonra anakartınızın cd sinden veya internetten sürücü yükleyebilirsiniz
  • Evet aynen arkadaşın dediği gibi service pack 1 yüklememn lazım hatta anakart cd sinin içersinde de bu tanım vardır
  • Eğer SP 1 yükleyecek kadar bağlantı hızınız yeterli değilse tavsiyem entegre edilmiş bir Windows XP SP1 bbootable CD almanızdır. Yada saadce USB 2.0 desteği veren dosyayı Windows Update ile makinenize yükleyebilirsiniz...
  • Service pack kullanamayabilirsin :) Eğer crackli bir sürüm kullanıyorsan sana bunu kabul etmiyeceğini söyliyecektir.;) Ehe o zaman pm ine yolla birilerin sorunu.Belki seni bi lisanlayan olur.
  • anakartın CD sinde yok mu sürücüleri? Ben yeni kurdum 2 gün önce (asus a7n8x board). Usb 2.0 dan önce bir düzeltme yüklüyorsun. QX... li birşey. Sonra restart etmeden usb 2.0 ı yüklüyorsun. (CD deki manual de açıklaması var) Şu an sorunsuz device manager.
  • Öncelikle XP'lerde USB 2.0 desteği yok. Ama 98/SE/ME'da var.
    Eğer USB 2.0 soru işaretli ise anakart cdsinde driveri var. Aygıt yöneticisinde başka soru işaretli birşeyler varsa, Anakart cdsinde driverların içersinde chipset klasörünün içinde yine "inf" diye bir klasör olacak. Oradaki setup/kur dosyasını çalıştır. Kısa bir yükleme yaptıktan sonra bilgisayarın yeniden açılacaktır. Aygıt yöneticindeki soru işaretli aygıt böylece kalkacaktır.
    Ancak biosundan 2.0'a ayarlamışsan usb portların çalışmaz. usb ayarlarını otomatiğe veya standarta getirirsen ancak öyle çalışır. Kısacası XP'nin usb 2.0 desteği yok. Ya da bende bulunan pro sürümünde yok.
    başarılar.
  • Windows XP USB 1.1 ve 2.0 Update (KB822603

http://support.microsoft.com/?kbid=822603
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.