Şimdi Ara

Usb portlarının hiçbiri çalışmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
13.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • taktığım güç kaynağı benim değildi arkadaşım şirketten getirdi..

benimki "codegen model 300x " nasıldır bilmem feel kasamın içinde vardı(?)
  • arkadaslar 2 gundur aynı sorun bendede var bende ne yaptıysam olmadı nerde ne yaptıgımıda bilmiyorum format bile attım daha önveden böyle bsiey hic basıma gelmedi

evde 2 sistem var digerinde öyle bri sorun yok gayet iyi calışıyor ama bunda böyle bsiey var cözüm bulamadım henuz

yeni anakart konusuna gelince yeni anakartda alacam bende ama gelmesini bekliyroum

bu anakartdada bsiey oldugunu dusnmuyorum ama bir yerde bsiey var ama nerde anlamadım
  • aslında bu sorun çok yaşanmış
    nerdeyse iki hafta araştırdım..
    (zaten araştırmadan forumlara konu açmıyorum). ama, ya millet sorunu çözemedi ve usb siz yaşıyorlar
    ya da çözdükleri tekniği yazmamışlar.. çünkü en az 25-30 kişi gördüm internette (ayrı ayrı) bu konudan müzdarip.

ana kart çözüm olucak mı bilmiyorum.. ya sorun güç kaynağındaysa ve bi kaç ay sonra yine , yeni anakartın usblerinide bozarsa.. yada sorun elimizde kullandığımız bi usb aletse ve o şekilde bozuluyorsa..

sölenen bi şey daha var.. güvenle kaldır seçeneğini kullanmadığımızdan olduğu.. (olabilir) ama 25 senedir o seçeneği hiç kullanmadım ki ?
  • sorunum kendi kendine cözüldü benim suan sorun yok bende kendi adıma
  • redout kardeş. aynı sorun bende de var.. creative mp3 çalar var 5 gb çalışmıyor yalnız 6 gb lık sony ve flshlar çalışıyor, harici harddsikler de çalışmıyor.. bi gun teknoloji tv de doktor x i aradım konuştum, kasanın arkasındaki usblere tek tek takmamı denememi söyledi ama başka hiçbirşey takılı olmadan.. 35 sn sonra falan gördü mp3 ü, yalnız taklıyken başka bir cihaz takarsan usb lere bağlantısı kesiliyor hatta bilgisayar yavaslıyor, yani kitleniyor.. ama harici harddsiklerde işe yaramadı aynı yöntem.. sorunumuz bence de elektriksel.. yeterli akımı sağlayamıyor gibi görünüyor..
  • ßende 6-7 ay önce oLdu ßu sorun..SiSteme OvercLock yaptıktan sonra ßirdaha çaLışmadı USß Ler ....

yakLaşık 1 ay kadar araştırdm ßi çözüm ßuLamadım denedikLErinin hepsini defaLarca denedim Usß LErde eLektrik war usß ßeLLek,teLEfon ışıgı yanıo ama pc de görmesini sagLayamadım ßi türLü ...

PCI-USß kart iLe çözdüm sorunu fazLa ugraşmak istemedim ...

ama ßoş pci sLotum yok diyorsun..ßen anakart aLıp sisteme ufaktan upgrade yapmaya ßaşLamanı öneririm......
  • bende olmuştu anakart garantiden değişti
  • donanım çakışması olabilir sorun..
  • Bendede 120 GB philips HDD var Harici ama En son Bir kere kablosunu cektim o günden beri calısmıyor ne yaptıysam olmadı ışıgı yanıyor HDD Calısıyor Bellekler calısıyo ama bir tek calısmayan Harici 120 GB lik HDD dem

Başka bir bilgisayarda Denicem bakalım calıscakmı

Soruna çözümü olan varsa lütfen bilgidendirirse sevinirim

Saygılar
  • aynı sorunu bende yaşadım ve şu şekilde yola çıktım

Verdiği hata kod 39 olduğuna göre o yönde araştırma yaptım...ve bingo artık çalışıyor %100

İşte Çözümü Win 7de denedim ben çoğunlukla aynıdır zaten...

Çalıştır'dan Regedit'e girin {HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{36FC9E60-C465-11CF-8056-444553540000} Orda sağ taraftaki bölümdeki en alttaki filters li bişi var onu silin ve restart atın ...

AMA İLK ÖNCE DRİVERLERİN HEPSİNİ KALDIRIN...

Win7de otomatik kuruyor xp ve vistada ise anakartınızın chipsetini kurmanız yeterli...

Bu DAHA ÖNCE HİÇBİRYERDE AÇIKLANMADI....Hiçkimse bilmiyor EMİN OLUN...
  • arkadaşlar bnm bilgisayarımın hafıza kartı girişi calışmıyor.

kart girişlerinin yanında usb var o çalışıyor ama kart girişleri çalışmıyor.

lütfen yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefabekir -- 21 Nisan 2012; 11:54:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.