Şimdi Ara

Usb Bellek Görünmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, ben de bir tane kingpoint marka usb bellek var. Bilgisayar bir türlü usb yi görmüyor. Farklı bilgisayarlarda da denedim. Sorun aynı. Usb yi takınca, ses geliyor. Harf olarak sürücüde görünüyor. Ama tıklayınca, disk yerleştirin diyor. Yine bilgisayar yönetiminden baktığımda, usb yi söküp takınca orada da görünüyor, ama boş ve işlem yapılamıyor. Sorun nedir, çözüm nedir?

Usb Bellek Görünmüyor

Usb Bellek Görünmüyor

• Biçimlendirmeyi denedin mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

Biçimlendirmeyi denedin mi hocam?
    Hocam ben bilgisayar görmüyor diyorum zaten. Attığım resimden bakınca görünüyor gibi. Bilgisayarımda da takıp çıkarınca F: diye geliyor. Ancak tıklayıp biçimlendir deyince veya başka bir işlem yapınca disk yok, disk yerleştirin diyor.
  • sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    Bozulmuş olabilir;

donanım takıldı sesi gelebilir, Windows algılayabilir hatta cihaz üstünde LED ışık varsa yanabilir ama bu göstergeler bozulmadı anlamına gelmiyor, flash bellek içinde kontrolcü hafıza vs barındıran cihazlar, kontrolcü çalışıp bellek bozulduğu zaman sen belleği bilgisayara takınca kontrolcü çalışıyor Windows onu görüyor ama bellek çalışmadığı için böyle olabiliyor,

En son mini tool partiton ile bir dene belki raw konuma düşmüştür belki düzeltebilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamun Aleyküm kardeşim,
    Flash Bellek sorununu çözdün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit21

Selamun Aleyküm kardeşim,
    Flash Bellek sorununu çözdün mü?
    Aleyküm Selam.

Maalesef. Farklı sitelere, farklı tavsiyelere baktım ama olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.