Şimdi Ara

'Usb aygıtı tanımadı' Bir anda bozulan USB (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internette gezinirken bir anda usb`ye bağlı olan tüm aygıtlarım çalışmamaya başladı. Bilgisayarı kapatıp açtım ve sorun devam ediyordu.

Windows Vista kullanıcısıyım ve Aygıt Yöneticisinden USB güncellemelerine baktım ancak hepsi yüklü diye yazı çıkıyor.

Şu anda laptopun parmak tanıma sistemide çalışmıyor. Kullandığım laptop HP Pavilion dv6-1241ET.

USB`den Kulaklık ve Mouse bağlı ve ikiside çalışmıyor. Usb çıkartıp tekrar taktığımda "Usb aygıtı tanımadı" diye uyarı veriyor.

Forumda bir çok konu var ancak çözüm sağlamadı. Aygıt yöneticisinden usb kök hub kaldır diyorlar ama ne kadar doğrudur ne kadar yanloştor bilemem.

Buda benim aygıt yöneticisinden resim;
     'Usb aygıtı tanımadı' Bir anda bozulan USB (Yardım)

Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitsuomi -- 14 Şubat 2010; 4:01:46 >

• evet hepsini kaldırıp sistemi yeniden baslattıgınızda işletim sistemi kendiliğinden usb sürücülerini yükleyip hazır hale getirecektir.. ardından siz de kullandığınız usb cihazlarının kendine özel sürücülerini yüklediğiniz zaman yüksek ihtimal sorun hallolacaktır.. sonucu bildirin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awallabilla -- 14 Şubat 2010; 4:26:35 >
  • Geç saatte bu olay olduğu için uğraşmadım, benim laptop gece/gündüz torrentte olduğu için ekranı kapatıp yattım. Sabah kalktığımda herşey çalışıyordu. Bir anlam veremedim.

Durduk yere bozuldu ve durduk yere düzeldi.

Genede tavsiyen için teşekkür ederim. Bir daha olursa dediğini yaparım.
  • sorununuzun çözüldüğüne sevindim.. arada bir sinir ediyor işte insanı..geçmiş olsun..
  • Sorun tekrar ortaya çıktı :)

Kendi kendine mouse ve kulaklık çalışmıyor, biraz bekleyeceğim bakalım kendi kendine tekrar çalışacak mı!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.