Şimdi Ara

Usb 3.0 Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• arkadaşım senin anakartının chipsetinde usb 3 özelliğini desteklemediği için kullanamazsın diye biliyorum.
  • Yani illahttp://www.akortek.com/cevre-birimleri/pci-pcmcia-expresscard/dark-4-portlu-usb-3-0-pci-express-x1-kartt.html bundan mi lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece 3.0 icin ise evet bu tip bir kart lazim. yok illa on panelede alacagim diyorsan arkadasim baska ve on panel baglantili bir pci-e kart alman gerekebilr.
  • Saolun bi de bişey sorcam 7200 rpm usb 3..0 bağlantılı segate 2 tb harici hard disc alcamda bununla beraber usb 3.0 kart alsam oyunlar harici hard diskte kurulu olsa bilgisayardaki hdddeki kadar hızlı yüklenirmi oyunlar
    .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes1205

Saolun bi de bişey sorcam 7200 rpm usb 3..0 bağlantılı segate 2 tb harici hard disc alcamda bununla beraber usb 3.0 kart alsam oyunlar harici hard diskte kurulu olsa bilgisayardaki hdddeki kadar hızlı yüklenirmi oyunlar
    .

normal sartlarda usb 3.0 daha hızlıdır ama sistemine baglı bı durum cok saglamsa sıstemın usb 3.0 dan rahat kurar oynarsın.Ama sisitemin cok saglam deılse 30mb/sn ile usb 3.0 kullanırsın buda yavas olur.Yani sistemini yazarsan buraya usb 3.0 mı esata sana daha hızlı olur anlarız.Tahmınım sana esata gidicek :)
  • Anakart Asus P5G41T-M LX
    Ekran kartı Powercolor HD 4850 (1gb)
    İşlemci Pentium Dual Core E5700
    Ram Kingston 4 gb tek modül
    Power 300 watt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes1205

Saolun bi de bişey sorcam 7200 rpm usb 3..0 bağlantılı segate 2 tb harici hard disc alcamda bununla beraber usb 3.0 kart alsam oyunlar harici hard diskte kurulu olsa bilgisayardaki hdddeki kadar hızlı yüklenirmi oyunlar
    .

Selam
    Aşağıdaki resimdeki olanlardan bir tane PCIe USB 3.0 kartı alırsanız, oyunlarınızı rahatlıkla kurabilir ve oynayabilirsiniz..

Usb 3.0 Yardım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.