Şimdi Ara

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.060
Cevap
160
Favori
148.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam son olarak şu an kartımda limit yok Enpara kartıma para yükledikten sonra store den alışveriş yaparken sorun yaşarmıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    belli bir düzeni yok hocam bende paypalla aliyorum bazen çalışiyor bazen hata veriyor.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ilk kez deniyorum acemilik işte teşekkür ederim

• Direk paypalla alamıyor muyuz gift card falan uğraşmadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Direk paypalla alamıyor muyuz gift card falan uğraşmadan?
    Alınıyor hocam ben aldım daha önce bazen hata veriyor şu an alamıyorum mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Alınıyor hocam ben aldım daha önce bazen hata veriyor şu an alamıyorum mesela

Alıntıları Göster
    Olsun hocam paypal geçiyorsa bi şekilde zorlar alırım. Yeter ki geçsin
  • coobain kullanıcısına yanıt
    Enpara ile sorunsuz alınıyor dün talihsiz bir PayPal sorunu yaşadım maile girmiyor bilgiler kayıtlı kaldı orda yeni PayPal hesabına ekleyemiyorum Enparayı ininal de hata veriyor bakalım nasıl yapıcaz

• Ps store ne kadar sıkıntılı bi platform arkadaş paramızla rezil oluyoruz 2 dolarlık oyun alamıyoruz

• Herkese merhaba bir sorum olacak. Bende senelerdir kullandığım TR hesabı var şuan üstünde ps plus 1 sene süreli bulunuyor. USA hesabı açıp Fifa 20 almak istiyorum. Ps plus üzerinden online oynamak için hangisi ana hesap olmalı cihazda.

• Arkadaşlar hem US hem TR hesabım var. US Psn'den oyun alınca TR hesabımda oynayabildiğimi biliyorum ama US Psn'den Banka/Kredi kartı ile alışveriş yapabiliyor muyuz onu bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim. Enpara, Garanti, Ziraat gibi birçok kartım var hangisi olursa

• Merhaba arkadaslar, uzun suredir usadan oyun alıyodum. Simdi oyunda vergilendirme gözüküyor
  • tugaytutalay kullanıcısına yanıt
    hesabın amerika adresini vergisiz bir eyalet yap, düzelir, istemez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaytutalay

Merhaba arkadaslar, uzun suredir usadan oyun alıyodum. Simdi oyunda vergilendirme gözüküyor
    Adresi vergisiz bir eyalet yap. Googledan bakabilirsin

• Arkadaşlar selamlar,

Konu ile pek alakası yokta, x dijital cüzdanımda 30$ lık bakiyem var. Bu bakiyeyi oyun olarak kullanmak istiyorum :)
    Bu bakiyeyi oyun için nasıl kullanabilirim ? Gift card alarak mı amazondan vs. kutulu sipariş vererek mi? Var mı bir tavsiyeniz?
  • Merhabalar fifa 20 champions edition alacagim us psn kendi kartım ile bir türlü olmadı g2a sitesine denk geldim 75 $ 381tl den satıyorlar hesabimda 15$ var şuan çok makul geldi buradan herhangi bir sorun yaşamadan alabilirmiyim

• Arkadaşlar US psn den hem ps den hem webden deniyorum vergi koyuyor üstüne. Yeni mi çıktı bu tax olayı? Bilen ve beni aydınlatabilecek olan var mı?

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

adresi değiştir
    https://www.fakeaddressgenerator.com/Random_Address/US_Oregon
    Oha ya, hocam allah razı olsun tam 10 dolar daha alacaktım gift card senin mesajı gördüm. Çözüldü valla yahu bi yaşıma daha girdim =) ne enteresanmış.
  • Arkadaşlar

Amazonda hesaba daha önceden yüklemiş olduğum bir 50 $ var.

https://www.amazon.com/PlayStation-Store-Gift-Card-Digital/dp/B004RMK4P8?ref_=ast_bbp_dp

Bi tane us psn açsam, ilan da ki kodu alsam 50$ tanımlayabilir miyim? Daha önce tecrübesi olan var mı bu kod nasıl gelir nasıl kullanılır hiçbir fikrim yok.

• En ucuz usa psn card ı nerden alırız beyler 60 usd alınacak..
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.