Şimdi Ara

US client i ufak bi yama ile gb ye çeviremiyor muyuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• kastettiğin en_gb ise set realmlistten eu login sayfasını girmen yeterli sanırım
  • hayır, demek istediğim ben oyunu US versiyon olarak yükledim. yani patchler vs hepsi us. çünkü private serverlarda oynuyordum şimdi orj e geçmeyi düşünüyorum. Oyunun orj cd sini değil de alacaksam sadece cd-keyi almayı düşünüyorum. Bu sebeple tekrar gb patch yüklemek yerine elimdekileri direk gb yapacak bi client arıyorum. Çünkü elimde gb guest pass ı var onu us için kullanamıyorum.
  • Wow-Trial Sitesinden EU-Triali indirebilirsin arkdaşım sanırım bu sorununu çözer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flatronx -- 6 Kasım 2006; 23:44:37 >
  • sorun orada, zaten elimde eu triali var. bana us lazım :) veya elmdeki clienti eu ya çevirmeliyim.

yine de teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo2 -- 6 Kasım 2006; 23:45:30 >
  • Adaşıma yardımım olsun Öncelikle EU'yu US'ye çevirmekle, US'yi EU'ya çevirmek aynı değil
    Şu anda EU 1.12.2 kullanıyo, US ise 1.12.1. Eğer bilgisayarında US yüklüyse, EUda oynamak için:
    http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=55285599&sid=1
    adresindeki linke tıklayıp wow.exe dosyasını yüklemen lazım. Realmlisti de
    set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
    yapman gerekebilir.
    Ben de private serverda oynuyorum ama US versiyonu yüklü. Sadece avrupada 1.12.2 patch çıkınca hemen EU'ya çevirdim. Malum yenilikleri takip etmek lazım

• dostum teşekkürler çok hora geçti, ancak 1.12.1 den 1.12.2 ye update bulamadım bir türlü araştırıyorum hazır var paylaşırsanız sevinirm.
  • mumkun değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanguder

mumkun değil

arkadaşın söylediği hot-fix wow.exe dosyası ile hallettim.
  • 1.12.2 versiyonuna tekrar update etmene gerek yok, zaten wowa girdiğinde sol altta 1.12.2 görüyor olman lazım dosyayı yüklediysen.
    Bu arada internette patch filan da aramana gerek yok. Mesela sen private serverda oynarken, eu 1.12.3 versiyonuna geçsin. Sen de hemen realmlist dosyasını orjinal haline getirip, oyunu açıyorsun. Kullanıcı ismi veya şifreye sallama 1şey giriyorsun, blizzard servera bağlanıp otomatik olarak yeni patchi yüklüyor. Eğer oyun ile aynı versiyona sahipsen de sallama kullanıcı adı ve şifreyle girmeye çalışınca hatalı şifre mesajı verir. Ordan anlıyorum ki en son patchi yüklemişim. Eee ne de olsa orjinal patch kullanmak lazım
  • hm evet farkettim zaten :D direk 1.12.2 yapmış . neyse tekrar saol :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo2 -- 8 Kasım 2006; 2:29:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.