Şimdi Ara

urgot nerf pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sanki oyuna karabalta ile başlıyormuş gibi bi dengesizlik var itemsizken en güçlü şampiyon 2kişi bile kesemiyorsunuz erken gank atma seçeneğide yok 3kişi anca kesiliyor bide full can+ad kasıp aşırı tank olabiliyor

• hantal. darius gibi mükkemmel her şey var ama hantal. Menzilini unuttum tahmini yazmak istemiyorum ama nasusa ulti açıp bombardıman alıp q basınca aynı hesaba geliyor. Menzili kısa, hantal...
    edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eutropius Irmengard -- 18 Haziran 2018; 19:45:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Morelloyu aradım senin için yeni yamayı yarına kadar çıkaracaklarını söylediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etrafınabakançocuk -- 18 Haziran 2018; 20:6:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasuo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacakları kisitli pasifi yokken hasar çok düşük , çok feedken bile pasifi yokken yaptığı etki diğer toplane herolarindan çok düşük

Akıllı oyna bırak pasifi minyonlara kullansın sonra takas yap vs vs etc xdfsfsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eutropius Irmengard

hantal. darius gibi mükkemmel her şey var ama hantal. Menzilini unuttum tahmini yazmak istemiyorum ama nasusa ulti açıp bombardıman alıp q basınca aynı hesaba geliyor. Menzili kısa, hantal...
    edit: imla
    +1

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eutropius Irmengard -- 21 Haziran 2018; 21:13:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eutropius Irmengard

Tmm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.