Şimdi Ara

UPTION Kart'tan DH'ye Özel 100 TL Nakit İade & Dijital Platform Kampanyaları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
16
Favori
7.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dh koduyla üye olup olamadığımızı nasıl anlarız
  • UPTION kullanıcısına yanıt
    severek kullanıyoruz ancak e-ticaret vs kampanyaları da dönemsel yaparsanız daha iyi olur.
  • Bağlantıdan mobil uygulamayı indirerek üye oldum fakat herhangi bir davet kodu sormadı? Bunun olup olmadığını görmemizin bir yolu yok mu acaba?
  • Peki diyelim üye oldum ve 219 liraya exxen spor üyeliği aldım. hem 100 tl iade hem de 25 tl exxen iadesi alabilecek miyim?

• UmiTr55 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet eğer ilk gönderideki kod ile üye olduysanız bahsettiğiniz örnekteki gibi UPTION Kart ile 219 liralık Exxen üyeliği almanız halinde toplamda 125 TL nakit iade kazanacaksınız.
  • Slyvia kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sınırsız üyeliğe geçerken bilgiler arasında "Öneri Kodu" alanına kodu girmelisiniz. Eğer bu adımı atladıysanız özel mesaj ile müşteri numaranızı iletmeniz halinde yardımcı olmak isteriz.
  • alışverişimizi yaptık 

• Kimlik görsellerini gönderdikten sonra "sözleşme onay sürecin devam ediyor" uyarısı veriyor ve hiçbir işleme izin vermiyor. Bu süreç ne zaman sonlanır?

• UPTION kullanıcısına yanıt

en başta üye olurken ben girdim sizin kodu. fark etmiyor dimi

• arkadaşlar bu öneri kodu alanı en başta çıkıyor, benim gibi dikkatsiz davranıp sonra çıkacak diye beklemeyin sonra kampanya dışı kalabilirsiniz. ayrıca durumu bildirmek için müşteri temsilcisine watsapp dan bağlanamadım telefona da geç cevap veriyorlar ve kampanyadan haberleri yok.

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Hocam kurye ile sözleşme gönderip imzalatıyorlar galiba bana öyle mesaj geldi. Kurye süreciniz başlatılmıştır diye
  • akeles198657 A kullanıcısına yanıt

O kadar bu tür ve benzeri platformlara kayıt olup üye olduk, hiçbiri bunlar gibi kurye ile imza istemedi. Kayıt olur olmaz hemen alışverişe başlamıştık. Bu uption ise değişik bir cins çıktı ve baş ağrıtacağa benziyor...VE İŞİN KÖTÜSÜ BU İMZA OLMADAN ALIŞVERİŞ DE YAPTIRMIYOR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 7 Kasım 2023; 21:49:24 >
  • Oturduğumuz yerden banka hesabı açtığımız devirde, ne kuryesi, kağıdı evrağı @UPTION reis.

• İlk şu kadar kişi kampanyalarını hiç yapmıyorum. Kumar gibi geliyor. Onun yerine herkese vermek daha mantıklı.
  • selfi çek kimliğini yüzünün yanında tut falan.
    bir ton uygulama var gayet güzel kyc yapıyor sırf sizin bu amele sisteminiz yüzünden kullanmayacağım uygulamanızı.
    resmimin çekilip bir yerlerde depolanmasını istemiyorum, internete resmimi hiç bir yere yüklemedim,
    insanları fişler gibi resimlerini depoluyorsunuz, kanunen bunun iptal edilmesi gerekir.
    paypaldan payoneere wise ye kadar bir sürü yerli yabancı uygulama kullanıyorum bu özgüven hiç birinde yok, uption ismi de çok banal güven vermiyor jenerik anonim bir isim
    böyle forum köşelerinde 100 lira dağıtarak beleşçi kesimin birer kere çorba içmesini sağlarsınız ancak, sizin vizyonunuz bu, en son 1000 usd aldım payoneer festivalinden,
    siz 100 TL çorba parası veriyorsunuz hele hele.
    sizin ihtiyacınız olan benim gibi sürekli uluslararası işlem yapan para transferi yapan adam 100 liralık oltaya gelmez, tam bir şark usulü bakın işinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlantisten Gelen Adam -- 7 Kasım 2023; 22:50:42 >

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Evet sonuna kadar katılıyorum,kurye gelirse vazgeçtim diyip üyeliğimi iptal etme kıvamındayım şuan.
  • ben uption üyesiyim aylar önce oldum, kurye falan hiç bir şey yoktu belge imzalamadım. bir şeyler değişti herhalde garipmiş.

• Ufacık bir soru.

Aylık geri ödeme limiti var mı? (Mesela aylık yaptığımız ödemelerden maximum 100 TL bonus kazanabiliriz gibi)

• şimdiye kadar alıp da hiç kullanma lüzumu görmediğim bir ön ödemeli kart sistemi oldu UPTİON :) Verdiğim kart ücretine bile acıyorum...

e ticaretler ve normal alışverişlere cashcack vermediği sürece kullanmama gerek kalmayacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.