Şimdi Ara

UPLOADIM DOWNLOADIMDAN NASIL YÜKSEK OLUR????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR KOTA.TTNET ADRESİNE GİRDİM UPLOADIM DOWNLOADIMDAN YÜKSEK BU NASIL OLUR YA ALIN SİZDE GÖRÜN

• çoğu kişide yanlış geçmiş ondan olabilir.
  • p2p lerede indirdiğinden çok gönderiyorsan yada pc yi server olarak kullanıyosan olabilir, yoksa mantıksız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZipiRR

ya bende de 3 gb 2 gb upload oluyor hic birsey yapmıyorum ama

spyware bulaşmış olabilir çünkü eğer çok sayıda spyware varsa senin haberin olmadan bağlantı atar bundan dolayı olabilir
  • virüs sayesinde oluyor arkadaşım
  • dostum hep virüs testi yapıyorum spyware testi yapıyom yok yok p2p falanda kapıyorum uploadları arada sırada arkadaşlara bişiler atıyorum ama downloaddan yüksek olması imkansız resmen 1 gb yazıyo ya 1 gb upload ne demek
  • emule sayesinde upload/download oranım 2/3 civarında seyrediyor...
  • sanki bozuk gibi duruyo :D olsun ya boş ver :D limitliyse daha iyi hatta :D kenini yırtsan bile limiti geçemesin işte :D
  • emule sağolsun uploadım downloadımdan daha yüksek oluyo
  • dumeter tarzından birşey yükle ve upload durumunu grafikten kontrol et
  • hiç bişey anlamadım valla bu durumdan böle bişeyin olması imkansız benim uploadımın 1gbyi bulması şmkansız
  • harbiden virüs olabilir yada spy ama tabi yanlıs da gecmis olabilir bi spyware kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko2005 -- 17 Şubat 2005, 18:54:20 >
  • bence yanlış geçmiş dostum böle bişey mümkün değil
  • virustur worm bulasti mi acaip bi upload yapiyor saga sola bulasmak icin heralde
  • bide resmi şifrelemeseydinde bende görseydim.neyse arkadaşların söylediiüzre spy ware yemişsin bence bu arada kotalıda upload sınırı warmı?
  • bende de bu şekilde gösteriyor
    2gb upload nasıl olu anlamadım
  • dostum telekom senin fişi ters takmış (afedersin port demek istemiştim)
  • upload yapan virus olabilme ihtimali yüksek yada telekomdaki dandiklerin salaklığı olabilir
  • virüsle alakası yok tt'un yaptığı hata..bende de aynı..hep yanlış hep hata..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

bide resmi şifrelemeseydinde bende görseydim.neyse arkadaşların söylediiüzre spy ware yemişsin bence bu arada kotalıda upload sınırı warmı?

dostum resim şifreli falan değilki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.