Şimdi Ara

Uogateway Açılmış!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

serverlarını eklemek isteyenler siteye girip add shard yaparak ekleyebilir

saygılar

• Arkadaşım o UOGateway falan değil.
    Venus'un yaptığı gibi web site üzerinden bir yarar sağlayıcı diyelim.
    Ayrıca eski UOGateway'ın yerini hiç birşey tutamaz.
  • Basit bir toplist sadece, eskisi harikaydı.
    Büyük ihtimal domain adı el değiştirdi başkası kullanıyor şu an ryan e kalsa böyle birşey hayatta yapmazdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoPlayboy

Arkadaşım o UOGateway falan değil.
    Venus'un yaptığı gibi web site üzerinden bir yarar sağlayıcı diyelim.
    Ayrıca eski UOGateway'ın yerini hiç birşey tutamaz.

ben hala kullanıyorum gatewayi =) serverlara siteden bak gatewaye gir ipyi yaz bukadar basit
  • @thevincent
    UOGateway'ın açıldığı falan yok.UOGateway diye birşey yok şuanda.
    Arkadaşım piyasayı mı takip etmiyorsun,atıyor musun ne yapıyorsun bilmiyorum.
    Önceden de UOGateway kullanmadığın belli oluyor ve buradan senin ne kadar zamandan beri uo oynadığını anlayabiliyorum.
    Siteden IPyi Razor'a da yazabilyorsun arkadaşım,bunu da unutma.
    Önemli olan sunucuya bağlanmak da değil,önemli olan serverlist'in toplandığı,online sayısının görülebildiği,vote verilebildiği bir program.
    Bunu aklından çıkartma ve herşeyi karıştırma
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoPlayboy

@thevincent
    UOGateway'ın açıldığı falan yok.UOGateway diye birşey yok şuanda.
    Arkadaşım piyasayı mı takip etmiyorsun,atıyor musun ne yapıyorsun bilmiyorum.
    Önceden de UOGateway kullanmadığın belli oluyor ve buradan senin ne kadar zamandan beri uo oynadığını anlayabiliyorum.
    Siteden IPyi Razor'a da yazabilyorsun arkadaşım,bunu da unutma.
    Önemli olan sunucuya bağlanmak da değil,önemli olan serverlist'in toplandığı,online sayısının görülebildiği,vote verilebildiği bir program.
    Bunu aklından çıkartma ve herşeyi karıştırma

UOgateway programı halen bilgisayarınızda yüklü ise ve program sizin uo dosyanızı görebiliyorsa (ki bazı sürümleri göremiyor.) , Default seçeneği ile ip vs yazarak, tek tıklama ile bağlanmak istediğiniz serverın client'ini açabilirsiniz. Ancak şu anda razor bundan daha iyisini yaptığı için razor kullanmak çok daha mantıklı.
    Uogateway.com u birisi domain düşünce alıvermiş. Siteye de yazmıştı (uogateway e bir gün girince listeyi göremeyince sitesine girdiğimden biliyorum). İte bu domain backorder ile alınmıştır vs die. Yani açıkçası içine ettiler güzelim uogateway in. Şimdi saçma sapan bişi yapmışlar...

• bu tür sitelerden 10 un üzerinde var zaten. ama işi yardımcı web tabanlı ve bilgisayarınıza indirebildiğiniz versiyonu yanı gerçek versiyonu olsaydı daha makbule geçecekti. şu an için ben uogateway i kullanıyorum fakat fazla dikkate alınmadığını görmek o kadar da zor değil. ayrıca razor u da sadece bağlantı için değil içindeki makro vb özellikleri için de kullanıyoruz. ve uogateway bağlantı programını kullanarak oyuna girdiğinizde uo client i herzamankinden daha az ram kullanıyor ve çok rahat çalışıyor. ama yinedewww.uogateway.com un şu an bile hizmet vermesi çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erws -- 4 Ağustos 2009; 10:27:35 >
  • arkadaşlar boyle bir sorunum war lutfen yardımcı olun ben baya eskiyim :(

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs605.snc3/31862_397651307595_754272595_4382545_4518624_n.jpg
  • O kadar eskisin ki 1 yıllık konuyu hortlatmışsın, oyun makinanda yüklü değil hatası almışsın tekrar kurarsan sorun kalmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.