Şimdi Ara

Unsigned-->Signed yapma (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonuma (N73) RotateMe yüklemek istiyorum ama signed yapmam gerekiyor. symbiansigned.com'a üye olamıyorum, mail adresimi kabul etmiyor. Signed yapmanın başka bir yolu var mı ? Yardımcı olur musunuz ? Şimdiden teşekkürler.

Not: Sorumu başka bir konu üzerinde yazmam gerekiyosa şimdiden özür dilerim.

• simdilik baska yolu yok kendi imei numarana göre cer dosyan olmali. degisik email adresi ile sansini dene...
  • xPosta .com a gir ve oradan bir mail adresi al Saymbian sitesi bu adresi kabul ediyor.Ve şifreni gönderiyor sonra da bir proğramı bir kez sertefikalandır.SONRADA SİGME_105 PROĞRAMINI KUR BURAYA DZED DOSYASINI VE KEY DOSYASINI TANIT ARTIK HER ZAMAN VE 1 SN YEDE SİGNET YAPARSIN Kolay gelsin sevgiler...
  • Yok kardeşim xposta yı da kabul etmiyo. Denedim olmadı. İnsanları yanlış yönlendirmeyelim
  • ben daha iki gün önce üye oldum ve şu anda kendim signet yapıyorum selam ve segiler
  • Registration from this email domain is not allowed.

Diye uyarıldım :D

Bunun bir yolu yok mu arkadaşlar. Beleşe domain nasıl alınıyo?
  • e mail adresini değiştir demek istiyor. Bu nedenle X posta yazarken P yi büyük harrf yaz...
  • mynet.com dan hesap aç......
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.