Şimdi Ara

Unreal Tournament 4 (Pre-alpha) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu oyun ne zaman pre-alpha dan çıkacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnyhow

bu oyun ne zaman pre-alpha dan çıkacak?

Konuyu aylar sonra hortlatan birini görünce mutlu oldum.

Bu meseleyi Reddit'te falan araştırdım.

Birkaç ay önce baktığımda şunlar söyleniyordu; oyunun yapımcısı olan ekipte bir takım dağılmalar olmuş ve süreç yavaşlamış. Fakat bir Twitch yayınlarında oyunun 2017'de Pre-Alpha sürümden çıkacağını söylemişler.

Şimdi UT Subreddit'ine baktım ve 2 gün önce, oyunun ne zaman Beta sürüme geçeceğine dair aşağıdaki konu açılmış.
    https://www.reddit.com/r/unrealtournament/comments/5qnnti/any_estimate_of_when_the_game_will_hit_beta/

Burada yazılanlara göre, yine bir Epic Games oyunu olan Paragons'un yapımı bitmeden bir şey beklememek gerekiyor. 2018'i, 2019'u düşünenler bile olmuş.

Aşağıdaki konuda da Pre-Alpha sürümün 2015 Ekim sonunda biteceği söylenmiş mesela; ama böyle bir şey olmadı tabii.
    https://www.reddit.com/r/unrealtournament/comments/3seu3b/pre_alpha_season_ending/

Ekleme: Beta diyoruz da, Pre-Alpha'dan sonra Alpha sürüme geçer. Beta sürüme daha çok vardır.

Benim tahminimce bu yılın ortalarında Alpha sürüme geçiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 31 Ocak 2017; 13:28:41 >

• ut99 hayatımda oynamaktan en çok keyif aldığım oyunlardan biridir sırf o oyunun hatrına diğer serilerini de takip ediyorum :) umarım fazla uzun sürmez. hatta bence ut99 remake yapılsa daha iyi olur :D
  • Oyunun durumu şu an nasıl. UT 2003 ve 2004 ü zamanında deli gibi oynardım. Çok eksiği yoksa bir deneyeyim diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Great.Wave

Oyunun durumu şu an nasıl. UT 2003 ve 2004 ü zamanında deli gibi oynardım. Çok eksiği yoksa bir deneyeyim diyorum.

Onların daha modernize edilmiş hâli.

Pre-Alpha sürümde olmasına rağmen hissedilir bir eksiği ve sorunu yok. Rahat oynanır.
  • Epic games şu oyunu yapmaya nolur devam etseniz :(

unreal engine 5 ile yeni bir UT ne de güzel olurdu

Konuyu hortlattım ama bilmeyenler için söyleyeyim fortnite geliştirme sürecinde oyunun yapımı durdurulmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sincap5959 -- 20 Mayıs 2020; 17:35:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.