Şimdi Ara

Unreal Tournament 4 (Pre-alpha)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mark Rein duyurmuş:https://twitter.com/MarkRein/status/462345081555804161

Haftaya bilgiler gelecekmiş.

Son yıllarda aldığım en iyi haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 5 Mart 2015; 15:09:12 >

• Pre alpha çıktı. Şuradan indirebilirsiniz:https://forums.unrealtournament.com/download.php?return=http://www.unrealtournament.com

Şimdilik, 2 adet tamamlanmış harita var. Birini marketplace'ten seçebilirsiniz.
    Çok sayıda test haritası da mevcut. Oyun, toplulukla beraber geliştirildiği için, harita ve mod sorunu olmayacaktır.

Grafikler güzel olmuş. 8 seneden sonra yeni UT oynamak hoş oldu.

Mevcut haritalar arena tasarımında olduğu için, içini fazla doldurmamışlar. 780 Ti, Outpost haritasını, 1080p ultra'da sabit 144 Hz oynatıyor.
    Doğal ortam haritaları daha çok zorlayabilir.

Not: AA'yı kapatın. Bulanıklık katıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 6 Mart 2015; 0:43:19 >

• 2 gündür unreal engine haberleri dolaşıyor, tam da diyordum bi unreal oyunu gelmedi uzun zamandır, iyi oldu
  • Muhteşem görünüyor. Henüz pre-alpha aşamasında:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatb84 -- 5 Mart 2015; 23:49:09 >
  • Supermis.yeni oyun motorunu merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun Alpha sürümünü denemek isteyenler buraya bakabilir

http://www.unrealtournament.com/blog/

Unreal Tournament'ın DirectX 12'li oyun içi videosu yayımlandı!

Epic Games tarafından yapılan ve DirectX 12'nin desteği ile Unreal Engine 4 kullanan Unreal Tournament'ın Pre-Alpha sürümü ücretsiz olarak indirilmeye hazır halde. DirectX 12 destekleyen ekran kartlarında DirectX 11'e göre %20'lik performans artışı gösteren oyunun grafikleri muazzam gözüküyor.

Sizde Unreal Tournament'ı şuradan indirip, Unreal Engine 4'ün gücünü kendi bilgisayarınızda deneyimleyebilirsiniz.

Kaynak: Merlininkazanı

Sanırım DirectX 12 desteği Windows 10 ile gelecek

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyadaki en güzel haber
  • Uzun zamandır bir Unreal Tournament oyunu çıkmıyordu diyorken bu geldi, çok iyi oldu.

Henüz DirectX 12 desteğini tam anlamıyla kullanamayacağız ama. Windows 10 ve gerekli sürücüleri isteyecektir.

Pre-Alpha sürümünü indirip denemedim; ama videolardan ve ekran görüntülerinden gördüğüm kadarıyla silahlar ve haritalar açısından serinin önceki oyunlarından pek farklı bir konsept yok. Wikipedia'daki makaleye göre oyun türleri yine aynı. Grafiklerde de biraz fazla bulanıklık var.

Bir ara Pre-Alpha sürümünü indirip deneyeceğim.

Bu arada, olası bir Need for Speed Underground 3/Carbon 2 (Yarın duyurulacak.), Doom 4, Unreal Tournament 4 derken bu yıl ve önümüzdeki yıl güzel geçeceğe benziyor. Yeni bir Quake de duyurulsa güzel olur. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 20 Mayıs 2015; 19:47:04 >

• Pre-Alpha sürümünü Epic Games'in sitesinden indirip oynadım biraz.

Grafikler şu an biraz bulanık gelse de güzel olmuş. Onun dışında, aksiyon tadında serinin önceki oyunlarına göre bir kayıp yok. Yine başarılı bir oyun bizi bekliyor. Performans da gayet iyi.

Şu an sadece Online oynayabiliyoruz. Botlarla oynanan hikaye modunu göremedim.

Bu oyun bir yandan inerken bir yandan YouTube'da Unreal Tournament serisinden birkaç video izleyeyim de eski günleri hatırlayayım dedim. Bu serinin, özellikle de 1999'daki ilk oyunun en başarılı unsurlarından biri olan müziklerine çalma listesi olarak denk geldim.

1999'da çıkan ilk oyunun şu iki müziği yıllar sonra dinlememe rağmen bağımlılık yarattı.

(En iyisi buydu. Bunun çaldığı Phobos Moon haritası da oyunun en iyi haritalarından biriydi.)

Umarım çıkacak olan yeni UT oyununu da en az bunlar kadar kaliteli müziklerle oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 4 Haziran 2015; 0:31:41 >

• UT3 hariç seriyi oynadım, 2004'ün yeri bende ayrıdır. Ücretsiz olacağı için önceki oyunların tadını vereceğini sanmıyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikideli13

UT3 hariç seriyi oynadım, 2004'ün yeri bende ayrıdır. Ücretsiz olacağı için önceki oyunların tadını vereceğini sanmıyorum ama.

Ücretsiz mi olacak bu oyun?

Şu an ücretsiz indirip oynayabildiğimiz sürüm Pre-Alpha zaten. Tam sürüm değil daha.

Benim için de 2003 ve 2004'ün yeri ayrı. (Bu iki oyun birbirinin neredeyse aynısıydı zaten.) Ama favorim 1999 çıkışlı ilk oyun. 2007 de güzeldi; ama 2003-2004'teki tadı alamamıştım.
  • 2004 çok güzeldi hocam gerçekten hala oynanır yani. UT4 çıkınca da ücretsiz olacakmış öyle diyor.

http://www.unrealtournament.com/blog/the-future-of-unreal-tournament/
    Altta böyle yazıyor:

When the game is playable, it will be free. Not free to play, just free.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikideli13 -- 4 Haziran 2015; 1:01:42 >
  • Oyunu DirectX 12'li Windows 10'da deneme fırsatı olan var mı? Benim denemek aklımdaydı da, unutuyorum hep. Bu akşam sitesinden indirip yükleyeyim olmadı.

Geçenlerde DX12 destekli yeni Unreal Engine için bir Demo yayınlanmıştı bu arada.
  • UP

Konu canlansın biraz.

Oyuna bu aralar Epic Games Launcher aracılığıyla sürekli güncelleme geliyor. Henüz Pre-Alpha sürümde olmasına rağmen büyük ilerleme kaydedildi. Oynadığım kadarıyla bizi en az UT'99 ve 2003-2004 kadar iyi bir oyun bekliyor.

O değil de, bu oyun gerçekten ücretsiz olacakmış. Başta duyduğumda hiç inanmamıştım da, yeni öğreniyorum bu gerçeği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 4 Kasım 2015; 20:17:30 >
  • konunun hareketlenmesi güzel oldu ddostum sağolasın unreal 2007 yanılmıyorsam en son cıkandı ... o dönemler aslında efsane olan grafikler vardı hala efsane olacak benim gözümde ... yenisini 4 gözle bekliyorum
  • Oyunun güncel halinde, grafikleri tamamlanmış haritaların sayısı 7'ye çıkmış. Diğerlerini de ekleyince, 20-30 civarı harita mevcut.

Tamamlanmış haritalardan SS'ler çektim. Grafikler Epic seviyesinde. Bulanıklık yaratan AA kapalı (AA için SweetFX-SMAA kullanılabilir. Hack olarak algılanmasından çekinerek, açmadım):

Chill:

BioTower:

Pistola Battle Grounds:

Titan Pass:

Facing Worlds:

Outpost:

Lea:

Bu arada, oyunun bazı ses efektleri UT99'la aynı. Hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 28 Nisan 2016; 0:47:51 >

• Güncelleme ne zaman geldi acaba ben indirip oynarken bu kadar iyi ve yeterli değildi bende pre-alpha sonuçta demiştim.

Fakat oynanış olarak yeni Doom da olduğu gibi hataya düşmemişler ve özünü korumuşlar. Öyle yok loadout seçme, özel güçler falan yok herkes silahını şansına alıyor ve kapışıyor, refleksler konuşuyor. Arkadaşın paylaştığı resimlerden anladığım ben oynayalı güncelleme gelmiş doğal olarak fakat ben oynarken tek sorun ilginçtir büyük bir isim olmasına rağmen ve kapalı beta olmamasına rağmen oyuncu sayısı oldukça azdı.
  • Ucretsiz olmasi cok kotu oldu cok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Ucretsiz olmasi cok kotu oldu cok.

Bu oyunu ergenler pek bilmez, merak etme. Sonu L4D2, BF3, CS gibi olmaz yani.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.