Şimdi Ara

.:::UNREAL TEŞKİLATI:::.Unreal Severler Buraya (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
2
Favori
32.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vaay röportaj olayı süper olmuş... ama fatality mi yoksa bu 4K^hypno'mu kral... o tartışılır bence... eğer bu adam fatality'nin koltuğuna oturduysa helal olsun bu adama... ama sanmıyorum böyle bişey olacağını...
  • fatal1ty ut2k4 de frag rekortmeniydi sanırım. UT3 le ilgileniyorsa bence kral fatal1ty'dir.
  • röportajın şu kısmı deli etti beni:

4K^Hypno:Normalde takımım 4Kings’e, sponsorlarımız PackardBell, Intel ve SteelSeries’a teşekkür ederim fakat röportaj Türkçe olduğuna göre şu anda Ankara’da okuyan fakat aslen İzmir’li Melda’ya büyük bir öpücük yollamak istiyorum! Ayrıca bu röportaj için sana ve okuyan herkese teşekkür ederim : ) Mutlu Frag’ler Türkiye!

adamları sponsorlara bakın , intel, Packard Bell...
  • Merhaba, teşkilata girip-girmemek önemli değil ama kaç aydır Vehicle CTF oynuyorum bir Turk e rastladim diyemiyeceğim. Bu yüzden beni listeye ekleyin demiyorum. Beni Unreal 3 de çok güzel bir özellik olan arkadaş ekleme özelliğiyle ekleyin. Kapışalım adım: Socarsky Lisanslı oyuncular ancak multiplayer oynayabiliyor sanırım bunu söylemem gerek yok aslında. Bende koleksiyon versiyonu var, bu biraz pahalı ama normal olan 71.20 TL hadi edininde kapışalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinson -- 18 Nisan 2008; 9:28:14 >
  • korsan oyun sahipleride oyanayabiliyor artık,, tabi bu oyunu almıcaz anlamına gelmiyor
  • Unreal III forumlarına göz atıyor musunuz? http://utforums.epicgames.com/forumdisplay.php?f=21
    Mesela screenshot'larınızı koyabileceğiz bir topic var. Ben takip ediyorum burayı... http://utforums.epicgames.com/showthread.php?p=25351676#post25351676
     .:::UNREAL TEŞKİLATI:::.Unreal Severler Buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinson -- 18 Nisan 2008; 17:13:30 >

• ya hadi o zaman unrealtürkte toplanalım..benim önerim bu Pazar günü saat 20:30???
  • quote:

Orjinalden alıntı: _iği_

ya hadi o zaman unrealtürkte toplanalım..benim önerim bu Pazar günü saat 20:30???

evet iyi fikir.. tekrardan bi toplanalım bencede... 20.30 bana uyar.. katılmak isteyen arkadaşlar olursa saat konusunda anlaışırız heralde...
  • Ben bu server a nasıl bağlanacağımı halen bilmemekteyim, anladığım kadarıyla server multiplayer serverları arama listesinde gelmiyor.
  • Ekle Lütfen. UT 99 ve 2004 oynuyorum. Gecen gün UT 3 yükledim ama Hata verdi. Bence UT 99 daha güzel. 2004'de Silah'lar oyuncak gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinson

Ben bu server a nasıl bağlanacağımı halen bilmemekteyim, anladığım kadarıyla server multiplayer serverları arama listesinde gelmiyor.

kardeş oyuna girdikten sonra menüde f10'a bas konsol açılacak oraya open 85.105.178.144 yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 19 Nisan 2008; 11:21:11 >
  • hmm böyle olmaz yeni bir konu açmak lazım unrealciler toplanalım diye falan??ben pek organize yeteneğim yokturda birileri halletse çok güzel olacak
  • quote:

hmm böyle olmaz yeni bir konu açmak lazım unrealciler toplanalım diye falan??ben pek organize yeteneğim yokturda birileri halletse çok güzel olacak

yeni konu açmaya falan gerek yok.. ana konu bu zaten.. o serverın kopya ut3 oynayanlarada açılması için bu konunun kurucusu o kadar uğraşmış ve açmış.. bu konu olmasa biz şuan online ut3 oynayamıyoduk.. bunuda düşünün bi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuMETALxx
    kardeş oyuna girdikten sonra menüde f10'a bas konsol açılacak oraya open 85.105.178.144 yaz

Eyvallah... sağ olasın, tamam mı şimdi paz günü 20:30??
  • quote:

Eyvallah... sağ olasın, tamam mı şimdi paz günü 20:30??

önemli değil.. bana uyar ama başka kişilerinde katılması lazım.. ben pazar 20:30 da giricem sende gir gelmek isteyen gelir zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 19 Nisan 2008; 12:41:40 >
  • Şimdi sunucuya nasıl bağlanıp sorunsuz oynanır onu anlatıyorum, aşağıdaki adımları takip edin:

sunucuya bağlanmadan önce 1.2 yamasını ve UTcomp3v2b yi kurun.

1.
    UTComp3v2b'yi aşağıdaki sayfadan indirebilirsiniz:

http://files.filefront.com/UTCompIIIv2brar/;9955559;/fileinfo.html

üşenmeyin dosyanın boyutu 953KB

KURULUM:

Rarın içindeki dosyaları: ''Belegelerim/My Games/Unreal Tournament 3/UTGame'' klasörüne çıkartıyoruz.

2.
    1.2 Yamasını buradan indirip yüklüyoruz:

http://www.epicgames.com/download/UT3Patch2.exe

3. UNREALTÜRK dosya arşivinden harita paketlerini indirmeniz tavsiye edilir.

harita pakedini indirmek için tıklayın:

http://www.unrealturk.org/files/ut3/maps/unrealturk_server_pack.zip

Haritaların kurulumu: Örneğin DM-Deck21 isimli haritayı yüklerken. İndirdiğimiz rarda haritanın dosyaları bir klasör içinde ise, o klasörü aynen şuraya koyuyoruz: ...\Belgelerim\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Published\CookedPC\

eğer haritanın dosyaları direk rarın içindeyse, dosyaları bir klasör içine koyuyoruz (tabi klasöre haritanın ismini veriyoruz) Sonra aynen yukarıda verdiğim dizine kopyalıyoruz..

4. herşey tamamsa oyuna giriyoruz, menüde konsolu açıyoruz(F10):

open 85.105.178.144 yazıp giriyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ama=neden -- 19 Nisan 2008; 17:46:17 >

• Bugün 2 kez bağlandım ama kimseler yoktu.
    Ayrıca sadece DM mi oynanıyor?
  • Oyunu açınca key istiyor varmı keyi olan?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinson

Bugün 2 kez bağlandım ama kimseler yoktu.
    Ayrıca sadece DM mi oynanıyor?

buralardaysan oynayalım bir el
  • quote:

Orjinalden alıntı: c0nfine

Oyunu açınca key istiyor varmı keyi olan?

pm
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.