Şimdi Ara

.:::UNREAL TEŞKİLATI:::.Unreal Severler Buraya (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
2
Favori
32.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekleyin hocam unreal tournament goty
  • burdakler benı msn e de ekleyın.unreal cdkey falan hallettim korsan oynuyorum.hangi server da oynayacağız burda ??

koray256@hotmail.com

unrealdeki nickim : koray05

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killsomething -- 7 Nisan 2008; 0:45:43 >
  • hadi bea nezaman oynıcaz.nasıl teşkilat bu anlamadım saçmasapan bişe oldu.organizasyon yok ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: killsomething

hadi bea nezaman oynıcaz.nasıl teşkilat bu anlamadım saçmasapan bişe oldu.organizasyon yok ..

hocam senin derdin ne?
    benim fazla vaktim yok zaten kardeşim de elinden geldiği kadar yamalardan ve sunuculardan haber veriyor fakat fazla sunucu yok ut için tr de.
    emek verilmiş bişey bu oyunları sevdiğimiz için kurduk birliği gerginliğe gerek yok

• beni bide göktuğ yükseli eklersen sevinirim

onun nicke göktuğ yüksel yaz yeter bilen bilir onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: killsomething

hadi bea nezaman oynıcaz.nasıl teşkilat bu anlamadım saçmasapan bişe oldu.organizasyon yok ..

dostum elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ancak bazı ut ciler hala goty oynuyor. Biz goty yi bırakalı yıllar oldu. Goty isterseniz ilgilenen arkadaşlar söyleyin maç ayarlayalım.

Biz ut3 için korsan sunucular arıyoruz. UT3 ü korsan oynayabiliyosanız sunucuyu verin bizde girelim.

Amaç FRAG

• quote:

Orjinalden alıntı: ocisun

beni bide göktuğ yükseli eklersen sevinirim

onun nicke göktuğ yüksel yaz yeter bilen bilir onu

ikinizde eklendiniz .. hayırlı olsun
  • göktuğ yüksel hani nerde ?? bu foruma üye mi o ?
  • ManDown,

benim Unreal 3 deki Nickim : koray05
    istersen üye listesine bunu yaz..
  • yarın bütün ut cileri sevindirecek bir haber vericem.

okuldan geliyim bombayı patlatıcam , beni bekleyin
  • Beni de ekle varsa öyle bi grup...

Unreal Tournament hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri ..gerçektyen mükemmel ..grafikleri ile müzikleri ve ses efektileri ile... Quake den daha çok beğeniyorum nedense...
  • evet şimdi patlatıyorum bombayı:

Türkiye'nin ilk, en hızlı, en güvenli, en sıkı UT3 sunucusu.

ve sunucunun en büyük ve güzel özelliği kopya oyun sahipleride(benim gibi) bağlanabiliyor olması. Tabiki oh negüzel korsan sunucu diye istismar etmiyoruz ve en yakın sürede oyunu almaya çalışıyoruz

Bizi kırmayan UNREALTURK EKİBİ'NE sonsuz teşekkürlerimizi ve saygımızı sunuyoruz...

Konsoldan

open 85.105.178.144

yazarak girebilirsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ama=neden -- 15 Nisan 2008; 0:31:02 >

• sunucuya bağlanmadan önce 1.2 yamasını ve UTcomp3v2b yi kurun.

UTComp3v2b'yi aşağıdaki sayfadan indirebilirsiniz:

http://files.filefront.com/UTCompIIIv2brar/;9955559;/fileinfo.html

üşenmeyin dosyanın boyutu 953KB

KURULUM:

Rarın içindeki dosyaları: ''Belegelerim/My Games/Unreal Tournament 3/UTGame'' klasörüne çıkartıyoruz.

UNREALTÜRK dosya arşivinden harita paketlerini indirmeniz tavsiye edilir.

Haritaların kurulumu: Örneğin DM-Deck21 isimli haritayı yüklerken. İndirdiğimiz rarda haritanın dosyaları bir klasör içinde ise, o klasörü aynen şuraya koyuyoruz: ...\Belgelerim\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Published\CookedPC\

eğer haritanın dosyaları direk rarın içindeyse, dosyaları bir klasör içine koyuyoruz (tabi klasöre haritanın ismini veriyoruz) Sonra aynen yukarıda verdiğim dizine kopyalıyoruz..

menüde konsolu açıyoruz(F10):

open 85.105.178.144 yazıp giriyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ama=neden -- 9 Nisan 2008; 2:22:59 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Beni de ekle varsa öyle bi grup...

Unreal Tournament hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri ..gerçektyen mükemmel ..grafikleri ile müzikleri ve ses efektileri ile... Quake den daha çok beğeniyorum nedense...

eklendiniz. sunucumuzda görmek isteriz
  • Merhabalar,sayfa çok güzel...''ManDown'' ve ''ama-neden'' kardeşlerime çok teşekkür ederim herkes adına.Bayağı emek var.Bildiğim kadarıylada sürekli girişimlerde bulunuyorlar bizler için ve en sonunda ama-neden arkadaşımız bunlardan birini başardı.Artık korsan olsa bile online UT oynayabileceğiz.Çok teşekkürler.Burda UT var!!!
  • @nayloon

bizde teşekkür ederiz. tabiki ne demek herşey ut, frag,pc oyunculuğu ve en önemlisi sizler için.

Biz gençleri sunucularda birbirini katlederken görmek için elimizden geleni yapacağız..
  • Teşkilat ahali!!

Cumartesi öğleden sonra Saat 14.00'da UT3 maçı düşünüyoruz...Herkesi bekleriz..

Durumlara göre Daha uygun bir zaman belirleyebiliriz..Görüşlerinizi bildirin
  • CUMARTESİ 14:00 UT3

KLAVYE-MOUSE LAR AĞLIIICAK BEEEaaa...
  • ağlatırız kalvyeyi ,fareyi

bu arada @ killsomething : organizasyon istiyodun, al bakem. Senide bekliyorum cumartesi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.